Robens Challenger
5 200 Kč

4 159 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehký a prostorný stan pro 2 osoby. Robens Challenger má osvědčenou konstrukci s bočním vstupem do šikmého tunelu. Stan má nově vylepšený prostor pro hlavu a lepší celkovou stabilitu. Po sbalení má stan velmi kompaktní rozměry a vejde se i do menšího batohu.


Robens Tarp 3 x 3 m
1 192 Kč

1 009 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý přístřešek Robens Tarp 3×3 m ve tvaru A můžete postavit kdekoli. Je dodáván s dvěmi ocelovými tyčemi, na kterých přístřešek vztyčíte během několika vteřin do výšky 2 m.


Robens Osprey 2EX-32%
16 199 Kč

10 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Robens Osprey 2EX je prostorný, rychle postavitelný a pohodlný tunelový stan pro 2 osoby, který využívá tyče ze slitiny hliníku DAC a vlastní silikonizovaný polyester HydroTex® AWT pro zajištění vysoké pevnosti proti protržení, vysoké odolnosti proti UV záření a napnutí za všech povětrnostních podmínek pro lepší stabilitu.


Robens Voyager 2EX-43%
7 559 Kč

4 290 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Stan Robens Voyager 2EX nabízí veškerou stabilitu, odolnost a snadné používání pro všechny, kteří cestují nalehko.. Bonusem je rozšíření obytného prostoru díky velké předsíni. Přední a boční vchod s oboustrannými zipy nabízejí různé možnosti přístupu, skladování a větrání v závislosti na větru a počasí.


Robens Goldcrest 2-32%
14 849 Kč

9 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Rychle postavitelný stan Robens Goldcrest 2 pro 2 osoby vyniká svou extrémně nízkou hmotností. Silikonová tkanina HydroTex® AWT-LT zajišťuje napnutí za všech povětrnostních podmínek s výslednou zvýšenou stabilitou v nepříznivém počasí. Také má oproti jiným stanovým tkaninám vyšší odolnost proti UV záření a větší pevnost proti protržení.