Tipy na drobnosti, které na Vánoce potěší vaše blízké!

Hledáte drobné vánoční dárky, kterými potěšíte rodinné příslušníky, pracovní kolegy nebo kamarády? Přinášíme tipy, jak vyřešit vánoční dárky tak, abyste spolehlivě udělali radost každému obdarovanému. Nechte se inspirovat tím, jaké originální a užitečné dárky lze koupit, nebo dokonce vyrobit svépomocí!


Radost udělají vonné svíčky, deskové hry i fotorámečky!

Hledáte drobný dárek pro kamarádku nebo kolegyni z práce? Pořízením vonné svíčky rozhodně nic nezkazíte. Plamínek světla působí uklidňujícím a hřejivým dojmem, a každý si rád občas svíčku zapálí. Navíc provoní celý dům – pokud však neznáte oblíbenou vůni obdarované, volte spíše jemné, neagresivní aroma, které je příjemné každému! Velmi populární jsou také knihy – ty se hodí ve chvíli, kdy víte, že je váš blízký či kolega vášnivý čtenář.

Tipy na drobnosti, které na Vánoce potěší vaše blízké!

Rámeček s fotografií jako milý dárek pro prarodiče

Přemýšlíte, čím obdarovat babičku nebo dědečka, kteří s oblibou tvrdí, že nic nepotřebují? Vytiskněte na kvalitní fotopapír oblíbenou fotografii celé vaší rodiny a vložte ji do pěkného rámečku. Prarodiče vás tak budou mít stále na očích a fotografie jim vždy vykouzlí úsměv na rtech!Deskové hry pro společně strávený čas

Společenské hry jsou skvělým způsobem, jak obdarované inspirovat k společným aktivitám! Pokud hledáte dárek pro celou rodinu, vybírejte rodinné hry, které dospělé pobaví a děti zaujmou! Velmi zábavné jsou párty hry, které lze hrát stále dokola s partou přátel. Společně strávený čas plný smíchu a zábavy je ten nejlepší dárek!Ručně vyrobené dárky zahřejí u srdce

Baví vás dárky vlastnoručně vyrábět? Výborně, takové dárky jsou originální a obdarovaný bude potěšen, že jste mu kromě samotného dárku věnovali také čas a kousek vlastní tvořivosti! Pojďte se inspirovat jednoduchými drobnostmi, které zvládne vytvořit úplně každý!

Voňavé domácí mýdlo pro relaxační koupel jistě potěší

Můžete zkusit vyrobit domácí mýdlo, jeho výroba není vůbec náročná. Stačí pořídit mýdlovou hmotu a vhodné formičky, využít můžete i vlastnoručně usušené bylinky. Snadno tak vytvoříte drobný a vonný dárek, který udělá radost při koupeli, nebo jej může obdarovaný vložit do skříně k provonění prádla.

Obdarovaného jistě potěšíte také ručně vyrobenými šumivými bombami do koupele. Při koupeli příjemně šumí, hydratují pokožkou a vytvoří ve vodě barevnou duhu. Jejich výroba je navíc velmi snadná a vystačíte si s věcmi, které máte ve spíži.

Chutné sušenky jsou ideální ke kávě i čaji!

Na internetu je řada receptů na chutné a křupavé sušenky. Pokud víte, že obdarovaný dává přednost zdravému životnímu stylu, zaměřte se na cereální sušenky, kterým neodolá! Sušenky můžete ozdobit pomocí dekorativních válečků, které do těsta vtisknou ozdobné motivy! Nakonec je zabalte do pěkné skleněné dózy a ozdobte mašlí a jmenovkou!

TIP! K sušenkám můžete zakoupit chutný čaj nebo kvalitní kávu!


Tipy na drobnosti, které na Vánoce potěší vaše blízké!

Nevíte si rady? Vsaďte na vánoční poukazy a netradiční zážitky!

Pokud si nejste jistí, co by dotyčnému udělalo radost, a nechcete utrácet peníze za zbytečnosti, pořiďte darovací poukaz na míru! Nikoho neurazí poukaz do stylové kavárny na chutný zákusek nebo poukaz na večeři ve dvou. Pokud hledáte něco netradičního, obdarujte blízkého člověka například poukazem do některé z kočičích kaváren, kde se kromě chutné kávy může potěšit i kočičími mazlíčky.

TIP NA ZÁVĚR: Jako univerzální dárky pro kolegy z práce se hodí například originální drobné přívěsky, které lze snadno pověsit na klíče nebo kabelku, diáře nebo stolní kalendáře.

Mohlo by vás dále zajímat

Vyberte dětem vánoční dárek na míru!

Abyste dětem na Vánoce udělali radost trefným dárkem, pozorujte, jaké jsou jejich záliby, a co je dělá... celý článek

Tipy na vánoční dárky pro psy i další mazlíčky

Vánoce se blíží a s nimi i nákup dárků pro vaše nejbližší! Nezapomeňte ani na své věrné zvířecí mazlíky... celý článek

Nevíte, co s vánočním stromečkem po svátcích?

Živé vánoční stromečky nádherně provoní celý dům. Také to je důvod, proč jim někteří z nás stále dávají... celý článek