Ze široké nabídky produktů z kategorie diáře u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie diáře nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr nejlevnější diáře či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i iPhone 12 Pro, Mobilní telefony Samsung, iPhone 13, iPhone 11, Apple Watch.

Presco Group Týdenní diář Emoce 2022, 13 × 21 cm

Presco Group Týdenní diář Emoce 2022, 13 × 21 cm

59 Kč

Týdenní diář Emoce 2022, 13 × 21 cm Týdenní diář s uzavíráním na gumičku a motivem tváře. Šestijazyčný týdenní diář s uzavíráním na gumičku obsahuje přehled mezinárodních svátků, seznam českých a slovenských jmen, přehled roku 2022 a 2023, adresář a kapsičku na zadní předsádce.

Partner: Grooters
Grooters Týdenní diář NASA 2022, 13 × 21 cm
2x

Grooters Týdenní diář NASA 2022, 13 × 21 cm

59 Kč

Týdenní diář NASA 2022, 13 × 21 cm Týdenní diář s uzavíráním na gumičku a motivem NASA. Šestijazyčný týdenní diář s uzavíráním na gumičku obsahuje přehled mezinárodních svátků, seznam českých a slovenských jmen, přehled roku 2022 a 2023, adresář a kapsičku na zadní předsádce.

Partner: Grooters
Presco Group Týdenní diář Maappi 2022, 13 × 21 cm

Presco Group Týdenní diář Maappi 2022, 13 × 21 cm

59 Kč

Týdenní diář Maappi 2022, 13 × 21 cm Týdenní diář s texty Michaely Hoškové a ilustracemi Matěje Hoška. Maappi je dobročinný projekt, jehož hlavní tváří je sedmnáctiletý Matěj Hošek, který se od dětství potýká s těžkou formou Aspergerova syndromu.

Partner: Grooters
Grooters Týdenní diář NASA 2022, 11 × 16 cm

Grooters Týdenní diář NASA 2022, 11 × 16 cm

59 Kč

Týdenní diář NASA 2022, 11 × 16 cm Týdenní diář s uzavíráním na gumičku a vesmírným motivem. Šestijazyčný týdenní diář s magnetickým uzavíráním obsahuje přehled mezinárodních svátků, přehled časových zón, přehled roku 2022 a 2023, adresář a kapsičku na zadní předsádce.

Partner: Grooters
-18%
Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z
24x

Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z

399 Kč
324 Kč

Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru

Tento nový Svatební diář je vylepšeným a rozšířeným vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst.

Partner: BOOKTOOK

Diáře

Diáře pomáhají lépe plánovat a organizovat čas. Oblíbené jsou přehledné týdenní diáře. Pro studenty můžete volit studentský nebo vysokoškolský diář, ženy potěší motivační či fitness diář. Pokud plánujete velkou událost, jako je svatba, využijete speciální svatební diář.

Plánovací diář

Plánovací diář je kalendářem s rozpisem jednotlivých dní, do kterého zapisujete dílčí úkoly. Pomáhá rozvrhnout cíl do menších etap a konkrétních kroků. S plánováním lépe řídíte a organizujete čas.

Týdenní diář

V diáři je vždy na dvoustránce vytištěn kalendář, týden aktuálního roku. Diář je pro konkrétní rok. Zapisujete poznámky a úkoly.

Kroužkový diář

Kroužkový diář má uvnitř spony (kroužky) na rozevření, tím je zajištěna vysoká flexibilita použití. Stránkám můžete měnit pořadí a libovolně je doplňovat. Pro příští rok vám zůstává pouzdro i několik důležitých stran s poznámkami.

Motivační diář

Pomáhá ujasnit cíle a jednotlivé kroky na cestě k vytyčenému cíli. Vytváří mapu cílů jednotlivých týdnů a dnů v roce. Je doplněn poutavými citáty a povzbuzujícími myšlenkami.

Fitness diář

Pomáhá při změně životního stylu. Poskytuje rady od trenérů a výživových poradců. Zápisem fitness cílů dílčích úspěchů vás udrží motivované a na cestě za zdravějším a štíhlejším Já.

Nedatovaný diář

Diář, který může být použitý každý rok. Je ve formě zápisníku, bez konkrétních datumů, vhodný pro ty, kteří jednotlivé týdny nemají stejné a potřebují variabilní prostor na zápisy úkolů.

Školní diář

Studentský diář je kromě prostoru pro poznámky vybaven rozvrhem hodin. Má větší prostor pro poznámky v zadní části diáře.

Svatební diář

Svatební diář shrnuje veškeré povinnosti a úkoly, které je třeba zajistit při plánování svatby. Zpravidla je organizován podle časových priorit a je doplněn formuláři pro kontaktní údaje dodavatelů, plánem rozpočtu, seznamem hostů, organizací dne a jinými užitečnými šablonami.

Albi diář

Albi diáře jsou zábavnou formou, jak plánovat celý rok. Albi představuje široký sortiment nejrůznějších typů diářů včetně diářů motivačních a nedatovaných.

Samolepky do diáře

Samolepky do diáře pomáhají lepší organizaci úkolů pomocí piktogramů. Můžete označovat důležitost úkolů nebo třídit aktivity podle kategorií.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Diáře.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Diáře výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Diáře akce.