10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Minecraft Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Ravensburger Minecraft

Strategická stolní hra pro všechny fanoušky Minecraftu. Zábavná hra, která bude bavit i ty, kteří klasický Minecraft nehrají. Proveďte jednu z pěti možných akcí, sbírejte suroviny, budujte a bojujte s monstry. Kdo má na konci hry největší hodnocení, vyhrává.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dixit - Odyssey Mindok Carcassonne - Big Box 2022
ADC Blackfire Dixit - Odyssey

Dixit Odyssey je samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii. Nyní se můžete s Dixitem bavit až ve 12 hráčích a vyzkoušt nové varianty pravidel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Carcassonne - Big Box 2022 Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Mindok Carcassonne - Big Box 2022

Carcassonne Big Box je balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rošířeními. Ve velké krabici najdou fanoušci Carcassonne legendární základní hru, dále dvě velká rozšíření a devět malých.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dobble - ZOO Efko Harry Potter Brumbálova armáda – rodinná společenská hra
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postřehová hra, u které se skvěle pobavíte. V plechové krabičce naleznete kulaté karty, na nichž jsou odlišné a různě veliké obrázky, přičemž každé dvě karty mají jeden z obrázků stejný. Základním principem hry Dobble je co nejrychleji tento obrázek najít a hlavní roli zde hraje rychlost a postřeh.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Efko Harry Potter Brumbálova armáda – rodinná společenská hra Efko Harry Potter Brumbálova armáda – rodinná společenská hra
Efko Harry Potter Brumbálova armáda – rodinná společenská hra

Originální stolní rodinná hra pro malé i velké hráče, se kterou se stanete součástí známého příběhu Harry Pottera. Díky jednoduchým pravidlům si ji s chutí zahraje jak skalní fanoušek hrdinů z Bradavic, tak třeba i dědeček, který příběhy Joanne Rowlingové nezná.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Carcassonne: Safari Mindok Carcassonne: Safari
Mindok Carcassonne: Safari

Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Pravidla jsou stejná, jen prostředí je jiné. Hra vypadá pokaždé jinak – s každou hrou stavíš jiné území. Carcassonne může vypadat na první pohled až moc jednoduše, ale s každou hrou musíš vymýšlet jinou taktiku, která ti dopomůže k vítězství.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
VINNÉ HRY Vinná hra Mindok Carcassonne: Safari
VINNÉ HRY Vinná hra

Nevinně o víně, aneb stolní strategická hra pro všechny věkové kategorie. Není vědomostní a nemusí se u ní pít. Kombinuje štěstí, strategii a chování hráčů. Vžij se do role vinohradníka a vinaře, vypěstuj co největší vinohrad, udělej co nejvíc vína, sobě pomáhej, ostatním škoď pobav se a zvítěz!

můžete mít 8.3. - 11.3.

Trefl Colour Brain Mindok Carcassonne: Safari
Trefl Colour Brain

Mazané otázky. Pestrobarevné odpovědi.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Trefl Hra Star Wars: Way of the Mandalorian Spin Master Tlapková patrola neshoď Chase film
Trefl Hra Star Wars: Way of the Mandalorian

Zachraňte malého Grogu a získejte všechnu slávu pro sebe. Vašim úkolem je plnit čím dál obtížnější mise, za které budete dostávat kredity. Hru vyhrává hráč, který má na konci nejvíce kreditů.

můžete mít 7.3. - 8.3.

MIDU Games Ze sportu do sportu Spin Master Tlapková patrola neshoď Chase film
MIDU Games Ze sportu do sportu

Desková hra pro 2–4 hráče od 3 let. Ovládni letní a zimní sporty s 8 českými hvězdami – Čechem, Sáblíkovou nebo Synkem! Ke hře mobilní aplikace zdarma.

můžete mít 15.3. - 19.3.

Spin Master Tlapková patrola neshoď Chase film Spin Master Tlapková patrola neshoď Chase film
Spin Master Tlapková patrola neshoď Chase film

Všichni malí fanoušci oblíbeného seriálu Paw Patrol si užijí spoustu zábavy při této klasické hře, kde je úkolem vyťukávat ledové kousky hrací plochy kladívkem tak, aby se figurka Chase nepropadla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL