10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Minecraft Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Ravensburger Minecraft

Strategická stolní hra pro všechny fanoušky Minecraftu. Zábavná hra, která bude bavit i ty, kteří klasický Minecraft nehrají. Proveďte jednu z pěti možných akcí, sbírejte suroviny, budujte a bojujte s monstry. Kdo má na konci hry největší hodnocení, vyhrává.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dixit - Odyssey Mindok Carcassonne - Big Box 2022
ADC Blackfire Dixit - Odyssey

Dixit Odyssey je samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii. Nyní se můžete s Dixitem bavit až ve 12 hráčích a vyzkoušt nové varianty pravidel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Carcassonne - Big Box 2022 Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Mindok Carcassonne - Big Box 2022

Carcassonne Big Box je balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rošířeními. Ve velké krabici najdou fanoušci Carcassonne legendární základní hru, dále dvě velká rozšíření a devět malých.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Dobble - ZOO Hasbro Monopoly Falešné bankovky
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postřehová hra, u které se skvěle pobavíte. V plechové krabičce naleznete kulaté karty, na nichž jsou odlišné a různě veliké obrázky, přičemž každé dvě karty mají jeden z obrázků stejný. Základním principem hry Dobble je co nejrychleji tento obrázek najít a hlavní roli zde hraje rychlost a postřeh.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Hasbro Monopoly Falešné bankovky Hasbro Monopoly Falešné bankovky
Hasbro Monopoly Falešné bankovky

Tato verze známé hry Monopoly je podobná verzi Monopoly Cheaters. Příznivci si opět říkají: Co mi ještě projde? V této nové verzi se setkáte s dekodérem, penězi Monopoly, kartami Kupní smlouva, Šance a Pokladna, které nově obsahují tajné podvodné triky. S figurkami obvinění máte možnost odhalit neplechu svých přátel a rodinných příslušníků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Port Royal: Big Box Hasbro Monopoly Falešné bankovky
Mindok Port Royal: Big Box

V přístavu Port Royal panuje čilý ruch a vy doufáte, že uděláte obchod svého života. Neriskujte však příliš, nebo zůstanete stát s prázdnou! Vydělané peníze musíte chytře investovat, abyste si zajistili přízeň guvernéra i admirálů a najali do svých služeb i další užitečné pomocníky. Obsahuje základní hru Port Royal a všechna dostupná rozšíření.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Efko Pat a Mat Soubor her Spin Master Klasických 10 her sada modrá
Efko Pat a Mat Soubor her

Zažeňte nudu a zažijte spoustu zábavy se souborem her s veselým motivem oblíbených postav Pat a Mat. Zahrajte si klasické hry, jako jsou třeba Armatury (Mlýn), Neposedové (Dáma), Mezi ploty (Člověče, nezlob se) a další.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Spin Master Klasických 10 her sada modrá Spin Master Klasických 10 her sada modrá
Spin Master Klasických 10 her sada modrá

Soubor deseti klasických her, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyberte a zahrajte si společně hry jako šachy, dáma, vrhcáby, čínská dáma, mankala, mlýn, piškvorky, mikádo, pexeso a peg. Výborný rodinný dárek pro dlouhé večery trávené společně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Zombie Teenz: Evoluce Spin Master Klasických 10 her sada modrá
ADC Blackfire Zombie Teenz: Evoluce

Pokračování hitu Zombie Kidz: Evoluce je tu! Hordy zombií zaplavily celé město! Zombie vyhnané ze školy si vytvořily základnu ve stokách a začaly přinášet zkázu do celého města! Čas skrývání je u konce… musíte najít 4 ingredience pro přípravu protijedu, který vrátí zombie zpět do jejich lidské podoby!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Caverna: Sedláci z jeskyní ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
Mindok Caverna: Sedláci z jeskyní

Staňte se hlavou trpasličí rodiny, která se usadila v menší jeskyni. Budete mýtit les před jeskyní i pronikat hlouběji do horského masivu, zřizovat si nové obytné místnosti i rozmanité dílny, jakož i doly na rudu a rubíny. Z vytěžené rudy si budete moci vykovat zbraně, s nimiž vyrazíte na výpravy za slávou a bohatstvím. Les budete klučit a mýtit, abyste si zorali pole k pěstování polních plodin a založili pastviny pro chov hospodářských zvířat. Komu se podaří hospodařit nejlépe a dosáhne největšího rozkvětu, stane se vítězem hry.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
DoDo Lotto hra Zvířata a prostředí ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
DoDo Lotto hra Zvířata a prostředí

Zábavná postřehová hra pro malé děti či celou rodinu. Úkolem hráčů je najít kresbu zvířete na jejich hrací desce co nejrychleji. Vítězem se stává ten, kdo najde vše na své hrací desce jako první!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2 ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2
ADC Blackfire Escape room - úniková hra 2

Pokračování populární únikové hry 4 nové scénáře. Dokážete si zachovat chladnou hlavu i ve stresu? Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova. V této náročné a nevyzpytatelné hře musíte spolupracovat, společně řešit hádanky a hledat skryté nápovědy. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL