Rojaplast VIKING lavice 180 cm
2 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice z borovicového dřeva. Lze dokoupit stůl Viking a utvořit tak zahradní set. Přírodní materiál – bez povrchových úprav.


Happy Green Lavice zahradní Rožmberk
2 499 Kč

2 299 Kč

Dřevěná zahradní lavice Happy Green Rožmberk o rozměru 150×50×80 cm je vyrobena z masivního přírodního smrkového a borového dřeva.


Rojaplast LUISA lavice
3 990 Kč

3 116 Kč

Zahradní lavice z lakovaného borovicového dřeva. Lze dokoupit ostatní komponenty do setu jako křesla, stůl, lehátko či houpačku.


Rojaplast DĚČÍN lavička
4 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lavička Děčín volně stojící najde využití využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě. Kvalitní zpracování a materiál. Tradiční nadčasový design.


Rojaplast PARDUBICE lavička
3 270 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lavička Pardubice volně stojící najde využití využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě. Kvalitní zpracování a materiál. Tradiční nadčasový design.


Fieldmann FDZN 4006
2 490 Kč

2 349 Kč

Třímístnou prostornou lavici Fieldmann FDZN 4006 snadno smontujete pro pohodlné sezení. Je vyrobena ze dřeva akácií, které je vysoce odolné proti povětrnostním vlivům.


Rojaplast KOLÍN lavička
3 290 Kč

3 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lavička Kolín volně stojící najde využití využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě. Kvalitní zpracování a materiál. Tradiční nadčasový design.


Rojaplast Lavice ZWMC-S28
1 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice vyrobená z kovu s drátěnou výplní. Horní část lavice zdobí velmi pěkný kovový ornament, který dělá lavici zajímavější. Lavice je dvousedadlová.


Rojaplast BOSTON Lavice tmavě hnědá
4 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice z borovicového dřeva je stabilní a masivní. Použitý materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost. Tmavě hnědá barva.


Allibert CORFU LOVE SEAT antracit
4 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní sofa pro 2 osoby CORFU II Love Seat značky Allibert o rozměru 128 × 70 × 79 cm s pohodlnými poduškami vhodná pro posezení venku i doma.


Rojaplast BOSTON Lavice světle hnědá
4 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice z borovicového dřeva je stabilní a masivní. Použitý materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost. Světle hnědá barva.


Rojaplast Dřevěná lavice GORDON
2 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice z akácie se snadným přístupem. Žebrovaná svrchní deska podporuje příjemné posezení i rozložení váhy. Podpěra ve středu zabraňuje prolomení a omezuje prohýbání. Rojaplast Dřevěná lavice GORDON si díky své jednoduché konstrukci najde místo a využití u taborového ohniště i sousedské veselky.


Rojaplast Dřevěná lavice MAURO
2 580 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná lavice doplněná vyšší opěrkou zad. Nohy jsou v nižší části spojeny sloupky pro menší pohyblivost celé konstrukce. Materiálem jest exotická akácie, která v sobě snoubí dlouhou životnost a pevnost. Rojaplast Dřevěná lavice MAURO díky své jednoduché konstrukci funguje nejen jako zahradní doplněk, ale hodí se i do interiéru dřevostaveb.


Rojaplast Lavice ANETA
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná lavice v tmavě hnědé barvě – borovicové dřevo lakované. Hmotnost 21 kg.


Rojaplast Lavice MIRIAM 200 cm
2 830 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva, které je mořené o rozměru 200 × 51 × 80cm, kterou využijete k posezení na vaší zahradě.


Rojaplast Lavice VIKING 150 cm
2 200 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní masivní lavice vyrobena z borovicového dřeva. Šedá barva.


Rojaplast Lavice VIKING 200 cm
2 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masivní, odolná zahradní lavice z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Dlouhá životnost.


Rojaplast Lavice XENA - polywood a hliník - 2ks v balení
4 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice s konstrukcí z hliníku. Svrchní čtveřice latí z materiálu polywood podporuje příjemné posezení. Širší nohy zajišťují stabilitu a příjemnější sezení i na nerovnostech. Rojaplast Lavice XENA – polywood a hliník – 2ks v balení z materiálu polywood jsou téměř bezúdržbové a na rozdíl od přirodních typů s dlouhodobější životností.


Rojaplast Lavice ZWMC-D19
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová zahradní lavice vyrobená z kovu s drátěnou výplní, tuto lavici využijete na jakékoliv zahradě či terase.


Rojaplast Lavička OPOLÁNKY
2 600 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lavice z pevného dřeva, doplněná kovovými nohami, díky kterým ji lze přichytit k zemi. Dřevěné latě z borovice jsou ošetřeny impregnací dodávající příjemnou barvu v hnědém tónu. Rojaplast Lavička OPOLÁNKY si díky svému neutrálnímu vzhledu najde místo nejen v místě bydliště, ale i ve veřejném prostoru.


Rojaplast Lavička SPORT
2 000 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Užší spolehlivá lavice z pevného dřeva, doplněná kovovými nohami se zakončením, které lze připevnit k zemi. Trojice borovicových latí je ošetřena impregnací dodávající příjemnou barvu v hnědém odstínu. Rojaplast Lavička SPORT si díky své jednoduché konstrukci najde místo nejen v místě bydliště, ale i ve veřejném prostranství.


Rojaplast MIRIAM lavice - 180cm
2 580 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní lavice vyrobena z borovicového dřeva – impregnované.Kvalitní zpracování a dlouhá životnost.


Rojaplast Parková lavice ROYAL - 150cm
3 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bytelná lavice ROYAL s nosností 250kg je vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva.


Fieldmann FDZN 4013 Lavice
2 290 Kč

1 499 Kč

Zahradní lavice Fieldmann FDZN 4013 vyrobená z akácie. Ideální pro venkovní použití.


KETER Lavice WLF 3 seaters (MONTERO)
3 000 Kč

Komfortní venkovní lavice. Keter Lavice WLF 3 seaters (MONTERO) je vyrobena z odolného materiálu v designu imitace dřeva. Lavice je ideálním doplněk pro venkovní posezení s přáteli nebo relaxování na balkoně. Výrobek vyniká skvělou odolností vůči vlivůn počasí a snadnou montáží. Doporučované maximální zatížení je 300 kg.


Rojaplast Dřevěná lavice BILL
2 250 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zahradní lavice z akácie se snadným přístupem. Mohutná svrchní deska podporuje příjemné posezení i rozložení váhy. Širší hranaté nohy zajišťují stabilitu a příjemnější sezení i na nerovnostech. Rojaplast Dřevěná lavice BILL si díky své jednoduché konstrukci najde místo a využití u zahradního setu i na chodbě vaší chalupy.


Rojaplast MIRIAM lavice 150 cm
1 980 Kč

Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva, které je mořené o rozměru 150 × 51 × 80cm, kterou využijete k posezení na vaší zahradě.


Rojaplast PATIO lavice
3 180 Kč

Odkládací box + lavice PATIO je geniální řešení pro ty, kteří chtějí ukládat předměty ze zahrady praktickým způsobem.


Rojaplast STRONG masiv lavice 160cm
3 300 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lavice z masivu klasického tvaru, na které můžete hodovat s celou rodinou nejen při letním uzení. Vyvážená konstrukce z borovice je ošetřena lakem i impregnací proti nežádoucím vnějším vlivům. Rojaplast STRONG masiv lavice 160cm je velmi prostorná a vyrobena z kvalitního materiálu, který vám vydrží.


Hecht COUNTRY
3 990 Kč

3 790 Kč

Lavice z tvrdého tropického dřeva akácie. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry. Při vhodném ošetření možné použití i v exteriéru.


Hecht ROSE Zahradní lavička
3 490 Kč

3 290 Kč

Lavička z tvrdého dřeva Akácie. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry.Při vhodném ošetření možno používat v exteriéru. Dřevo je přírodní materiál. Barevné odchylky od vyobrazení jsou přirozenou vlastností dřeva


ScanCom International A/S Lavice FLAMINGO
3 690 Kč

Novinka

Lavice s pevnou hliníkovou konstrukcí v barvě grafitu. ScanCom International A/S FLAMINGO je ideální pro usazení 2 osob. Eukalyptové dřevo je ošetřeno olejovou lazurou a je odolné vůči vodě a slunečnímu záření. Lavice je vhodná i jako solitér. Ideálně kombinujte se stoly a křesly FLAMINGO.