Levné Zavařovací sklenice

Široká nabídka produktů z kategorie zavařovací sklenice na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie zavařovací sklenice nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů. Do domácnosti se vám může hodit i horkovzdušná trouba, cukrářské potřeby, kuchyňské linky, projektor nebo handsfree.

Orion Víčko na láhev pr. 4,8 cm

Orion Víčko na láhev pr. 4,8 cm

4 Kč

Náhradní víčko na lahve na mléko, které jsou oblíbené pro stáčení čerstvého mléka z automatů, ale i na menší zavařovací sklenice se šroubovacím závitem.

Vhodné lahve: 125952 a zavařovací skleničky:129708.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací víčko 89 1 ks

Orion Zavařovací víčko 89 1 ks

7 Kč

Zavařovací víčko je nezbytným pomocníkem při zavařování, zakonzervování vaší úrody ze zahrádky, ovoce a zeleniny z farmářských trhů nebo přímo od pěstitelů, při výrobě čalamády, domácích marmelád, kompotů, sirupů, ale i k uskladnění ořechů, luštěnin nebo sušených bylinek.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice 0,3 l

Orion Zavařovací sklenice 0,3 l

12 Kč

Zavařovací sklenice o objemu 0,3 l se závitem. Nejen v zavařovací sezóně se bude hodit k zavařování hub, čalamád, domácích paštik, ale především kompotů z drobnějších plodů a oblíbených marmelád nebo pampeliškového medu. Lze ji umývat v myčce nádobí.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice 0,5 l

Orion Zavařovací sklenice 0,5 l

14 Kč

Zavařovací sklenice o objemu 0,5 l se šroubovacím závitem na horní hraně. Tato sklenice se bude hodit k zavařování hub, čalamád, domácích paštik, ale především kompotů z drobnějších plodů a oblíbených marmelád nebo pampeliškového medu.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice s víčkem 80 ml

Orion Zavařovací sklenice s víčkem 80 ml

15 Kč

Zavařovací kulatá skleněná transparentní sklenička, s červeným kovovým víčkem na závit. Bude se hodit k zavařování oblíbeného pečeného čaje, na uložení koření, sušených bylinek, dochucovacích trestí a dalších drobných pochutin, které potřebujete k pečení nebo vaření.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice s víčkem 60 ml

Orion Zavařovací sklenice s víčkem 60 ml

15 Kč

Zavařovací skleněná transparentní sklenička, s červeným kovovým víčkem na závit. Tato malá kulatá sklenička se bude hodit k zavařování oblíbeného pečeného čaje, na uložení koření, sušených bylinek, dochucovacích trestí a dalších drobných pochutin, které potřebujete k pečení nebo vaření.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice 0,72 l

Orion Zavařovací sklenice 0,72 l

15 Kč

Zavařovací sklenice o objemu 0,72 l se šroubovacím závitem na horní hraně a typickým reliéfem v horní a dolní části. Tato klasická sklenice se bude hodit k zavařování nakládaček, paprik, kukuřice, čalamád, domácích směsí na lečo, ale i oblíbených kompotů a marmelád.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice 0,9 l

Orion Zavařovací sklenice 0,9 l

17 Kč

Zavařovací sklenice o objemu 0,9 l se šroubovacím závitem na horní hraně. Tato klasická sklenice se bude hodit k zavařování větších nakládaček, paprik, kukuřice, čalamád, domácích směsí na lečo, ale i oblíbených kompotů a marmelád.

Partner: 4DAVE
Orion Zavařovací sklenice s víčkem 0,26 l

Orion Zavařovací sklenice s víčkem 0,26 l

18 Kč

Zavařovací skleněná transparentní sklenice se závitem o objemu 0,26 l, s kovovým víčkem v dekoru kára. Tato menší kulatá sklenice se bude hodit k zavařování dětských přesnídávek a prvních příkrmů, brusinek a rybízu, domácích kečupů, paštik i směsí drobnějších hub.

Partner: 4DAVE

Zavařovací sklenice

Zavařovací sklenice, tedy zavařovačky, jsou z čirého skla a vysoce odolné, aby zvládly vysoké teploty. Pro zavařování marmelád se hodí malé sklenice o objemu 120 ml, zavařovací sklenice na okurky mají objem 730 ml a pro nakládání utopenců jsou vhodné zavařovačky o objemu 5 l.

Zavařovací sklenice s víčkem

Zavařovací sklenice jsou z odolného skla a vydrží i vysoké teploty v zavařovacím hrnci. Víčka jsou zpravidla šroubovací nebo se upevňují ručním zalisováním. Nejčastěji se používají zavařovačky s objemem 700, 730 až 750 ml nazývané sedmičky.

Zavařovací sklenice s klipem

Robustní víčko je připevněno ke sklenici klipem (sponou). Víčko je odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Sklenice může být použita ke skladování potravin i k zavařování. Po zavařování se díky klipu lépe otevírá.

Designové zavařovačky

Designové zavařovací sklenice jsou hranaté, zaoblené nebo asymetrické. Mají menší objem od 150 do 500 ml. Jsou vhodné na zavařování jader ořechů, sušeného ovoce, marmelád či pečených čajů. Designové sklenice na zavařování můžete použít i jako dózy na potraviny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zavařovací sklenice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zavařovací sklenice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zavařovací sklenice akce.