TianDe  BALÍČEK jemné paty

TianDe BALÍČEK jemné paty

388 Kč

BALÍČEK pro jemné paty Chodidla a paty jsou nejvíce namáhanou částí našeho těla, a to byť už máte sedavé zaměstnání nebo musíte celý den stát.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  BALÍČEK relax a duševní pohoda

TianDe BALÍČEK relax a duševní pohoda

970 Kč

Hoďte stres a každodenní shon za hlavu a dopřejte si skvělou relaxační koupel. Uvolněte mysl i tělo a naplno si užijte tolik zasloužený čas jen a jen pro sebe, díky našemu BALÍČKU PRO relax a duševní pohodu.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Balzám na padající vlasy Master Herb 500 g

TianDe Balzám na padající vlasy Master Herb 500 g

461 Kč

Balzám na padající vlasy Master Herb Zabrání nadměrnému padání vašich vlasů! Balzám Master Herb na padající vlasy byl speciálně vyvinut podle unikátního receptu čínské fytoterapie. Vaše vlasy nebudou nadměrně padat díky speciálnímu složení.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Balzám na poškozené vlasy Master Herb 500 g

TianDe Balzám na poškozené vlasy Master Herb 500 g

358 Kč

Balzám na poškozené vlasy Master Herb – navraťte svým vlasům mládí! Regenerační a hydratační maska na poškozené a šedivějící vlasy nasytí vaše vlasy výživou a vitamíny! Rostlinné proteiny z přírodních extraktů stimulují krevní oběh v horníc

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Balzám na vlasy Zlatý zázvor 300 ml

TianDe Balzám na vlasy Zlatý zázvor 300 ml

357 Kč

Balzám na vlasy Zlatý zázvor Vlasy zdravé od kořínků až ke konečkům Tento balzám s přírodními výtažky ze zázvoru na růst a obnovu vlasů napomáhá zpevnění a růstu vlasů, zlepšuje jejich strukturu, dodává

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.