TianDe  Krém na nohy s hadím tukem 80ml

TianDe Krém na nohy s hadím tukem 80ml

172 Kč

Krém na nohy s hadím tukem Intenzivně zjemní a vyhladí pokožku nohou Tento intenzivní krém na chodidla stimuluje regeneraci pokožky, uklidňuje ji a má deodorační účinek.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  Krém na ruce Hebká protěž 75 ml

TianDe Krém na ruce Hebká protěž 75 ml

93 Kč

Krém na ruce ,,Hebká protěž" Péče a výživa pro suchou pokožku Dokonalá pokožka rukou – to je jeden z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy a její vizitka.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  Krém na ruce s placentou a perlovým práškem 80 ml

TianDe Krém na ruce s placentou a perlovým práškem 80 ml

88 Kč

Krém na ruce s placentou a perlovým práškem Výtažek z ovčí placenty, perlový prášek a aloe jsou unikátní komponenty Pravidelným používáním krému s přírodními složkami dodáte pokožce vašich rukou živiny a aktivujete hojivý proces

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  Balzám na rty Pro Botanic 4,5 g

TianDe Balzám na rty Pro Botanic 4,5 g

161 Kč

Chlad na rtech – něžnost na kůži Je první pomocí pro Vaše rty. Naše rty, jsou v létě i v zimě vystaveny větru, slunečním paprskům a kolísavým teplotám. Pak nás trápí suché a popraskané rty.

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.