TianDe Extra balzám na rty 4,2 g

TianDe Extra balzám na rty 4,2 g

164 Kč

Extra balzám na rty Velmi účinné řešení pro Vaše rty. Vysoce účinný Extra balzám, určen k prevenci a urychlení boje proti infekcím, virům a jejich následkům.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Fotorámeček s magnetem 3 v 1 Ekosféra

TianDe Fotorámeček s magnetem 3 v 1 Ekosféra

115 Kč

Fotorámeček s magnetem Ekosféra Vystavte si fotografie svých blízkých nebo si připevněte poznámky na lednici pomocí magnetu 3 v 1 s přírodním motivem Obsahuje:

dva magnetické fotorámečky (17

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.