POLAROID Sada 3 filtrů 52 mm (UV MC, CPL, ND9)
649 Kč 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 3 filtrů se závitem 52 mm. Filtry UV MC, CPL a ND9 tvoří ideální kobinaci jak pro ochranu objektivu, tak i pro nejrůznější fotografické disciplíny.

Hama 52 mm UV filtr

Hama 52 mm UV filtr

Hodnocení: 4,5
209 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lepší poškrábat filtr, než optiku za spoustu tisíc. UV filtr můžete mít na objektivu nasazen permanentně, jako ochranu optiky. Rozptýlené ultrafialové záření v atmosféře způsobuje že se dálky jeví jako namodralé, se stoupající nadmořskou výškou se tento jev umocňuje.

POLAROID C-PL filtr 52 mm
912 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cirkulární polarizační filtr 52 mm. Filtr pomáhá snížit nežádoucí odrazy, odlesky a zvýraznit sytost barev.

POLAROID UV MC ochranný filtr 52 mm
229 Kč 199 Kč

Ochranný UV filtr 52 mm. Čirý filtr pro běžné použití, který pomáhá absorbovat ultrafialové záření a snižuje modravý nádech denního světla.

Starblitz 52 mm UV filtr

Starblitz 52 mm UV filtr

Hodnocení: 4,8
159 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UV filtr o průměru 52 mm vhodný i jako ochrana objektivu.

Praktica UV+Protect MC 52 mm
349 Kč 290 Kč

Velmi kvalitní UV a ochranný filtr renomovaného výrobce určený pro objektivy se závitem 52 mm

Starblitz 52 mm CP-L filtr
335 Kč 329 Kč

Polarizační filtr o průměru 52 mm. Odstraňuje nebo naopak zvýrazňuje odlesky od nekovových ploch a tím dává barvě sytost a plnost.

Kenko 52mm CP-L polarizační filtr RealPro ASC
1 090 Kč 878 Kč

Polarizační filtr RealPro snižuje nežádoucí odrazy z nekovových předmětů (vodní hladina, sklo atd.), zvyšuje sytost barev a jejich vzájemný kontrast. Umožňuje například zvýšit sytost oblohy s cílem zdůraznit přítomnost bílých mraků, i když světelné podmínky nejsou v daný moment ideální. Je to jeden ze základních nástrojů k pořizování jedinečných a originálních fotografií.

Kenko 52mm UV filtr RealPro ASC
590 Kč 509 Kč

UV filtr RealPro blokuje průchod UV složce světla, která při focení za slunečného dne způsobuje příliš jasné (přeexponované) fotografie s rozmlženými obrysy focených objektů. Filtr je vybaven UV-broušeným sklem, které odfiltruje nežádoucí UV spektrum. Tento typ skla má lehký žlutý odstín, který ale nijak neovlivňuje výsledný obrázek. RealPro UV filtr je univerzální filtr, který lze použít i jako permanentní ochranou čočky. Filtr zůstává čistý po dlouhou dobu používání díky ASC povrchové úpravě filtru.