Gola sady, klíče a multifunkční sady - Akce

  • Štítek
    Akce
    ×
-48%
Bosch Sada bitů s ráčnou, 26dílná 2.607.017.322
75x

Bosch Sada bitů s ráčnou, 26dílná 2.607.017.322

749 Kč
389 Kč
Akce

Sada obsahující barevně odlišené šroubovací bity pro rychlou orientaci v praktickém úložném boxu. 26dílná sada Bosch obsahuje kromě bitů také magnetický univerzální držák, který je uzpůsoben k rychlé výměně nástrojů. Hodí se pro všechny značky elektrického nářadí a ruční šroubováky.

Od prodejce MALL
-37%
Stanley Sada očkových klíčů vyhnutých 75° FatMax

Stanley Sada očkových klíčů vyhnutých 75° FatMax

1 699 Kč
1 059 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

8dílná sada očkových klíčů vyhnutých o 75°. Klíče mají matný, chromovaný povrch a jsou vyrobeny z chrom-vanadové oceli. Profil těchto klíčů snižuje riziko stržení matice či sklouznutí klíče.

Od prodejce MALL
-15%
AHProfi Gola sada 1/4" a 1/2", 94 ks - AH1294011
1x

AHProfi Gola sada 1/4" a 1/2", 94 ks - AH1294011

1 090 Kč
925 Kč
Akce

Obsáhlá gola sada 1/4" a 1/2", celkem 94 kusů v plastovém kufru, obsahuje mj. nástrčné klíče a ráčny, prodlužovací a kloubové adaptéry, vratidla, bity a spoustu dalšího.

Partner: AHProfi
-43%
Fieldmann FDG 5015-51R Sada nářadí 51 ks
31x

Fieldmann FDG 5015-51R Sada nářadí 51 ks

890 Kč
499 Kč
Akce

Sada nářadí v celkovém počtu 51 kusů pro využití v domácnosti i profesionální dílně. Komplet je zabalen do přepravního kufříku se zapínáním na dvojici plastových spon. Balení obsahuje široké spektrum bitů s rozlišením velikosti, šroubováky i speciální kleště.

Od prodejce MALL
-20%
Scheppach TB 150 Hliníkový kufr s nářadím, 101 dílů
30x

Scheppach TB 150 Hliníkový kufr s nářadím, 101 dílů

2 999 Kč
2 399 Kč
Doprava zdarma
Akce

Kufr se sadou nářadí od značky Scheppach. Hliníkové pouzdro s uzamykáním na 2 západky v sobě ukrývá celkem 101 kusů náčiní. Kombinace, šroubováků, kladiva, ráčny, kleští i bitů. Provedení z kvalitní slitiny Cr-V s plastovou rukojetí. Sada TB 150 je opatřena protiskluzovými prvky pro přesnější držení každého z nástrojů.

Od prodejce MALL
-15%
Extol Lady sada nářadí 39ks

Extol Lady sada nářadí 39ks

829 Kč
701 Kč
Akce

Sada, set nářadí pro ženy 39ks, vyšívané textilní pouzdro. Obsah balení: ráčna, hlavice nástrčné, prodloužovací nástavec, šroubovák, imbus, hroty, kladivo, kleště, hodinársky šroubovák, zkoušečka napětí, nůž, metr.

Partner: Widerio
-15%
Extol Lady sada nářadí 47ks, 1/4"
1x

Extol Lady sada nářadí 47ks, 1/4"

1 079 Kč
912 Kč
Akce

47 dílná sada nářadí pro ženy v praktickém pouzdře. Obsah balení: ráčna, hlavice nástrčné, prodlužovací nástavec, šroubovák, šroubovák, hroty, kladivo, kleště, nůž, metr, vodováha, svítilna LED, nůžky kancelářské.

Partner: Widerio

Gola sady, klíče a multifunkční sady

Gola sady obsahují komplexní set nástrčných klíčů i bitů potřebných velikostí a tvarů. Součástí jsou také praktické ráčny, které práci výrazně usnadní. Multifunkční sady nářadí pořídíte za výhodné ceny.

Proč si pořídit gola sadu?

Gola sady slouží předně k povolování a utahování nejrůznějších šroubů a matic. Oproti klasickým klíčům a šroubovákům je práce s gola sadou mnohem efektivnější a snazší. Navíc budete mít vždy po ruce potřebné velikosti klíčů, tvary bitů a výkonné ráčny, se kterými povolíte i ten nejrezavější šroub. Co vše gola sady obsahují?

Nástrčné klíče

Nástrčné klíče, slangově nazývané „ořechy“, nahrazují klasické klíče. Jejich výhodou je lepší fixace matice či šroubu, a tudíž menší riziko jeho poškození a větší záběr díky ráčně. Nástrčné klíče využijete především při opravách auta, ale i v domácnosti.

Ráčny

Slouží k povolování a utahování šroubů a matic. Nástrčný klíč jednoduše nasadíte na ráčnu. Na rozdíl od klasických klíčů není třeba po každém utažení ráčnu s nástrčným klíčem znovu nasazovat na hlavici šroubu, práce je tedy rychlejší a efektivnější. Gola sady mají obvykle 1 až 2 ráčny různých velikostí.

Sady bitů

Sady bitů obsahují ploché bity, křížové nebo torxové bity, imbusy a další. Bity nahrazují šroubováky, upevníte je bez problému do ráčny, vrtačky nebo akuvrtačky.

→ Gola sady vybírejte dle předpokládaného využití. Na drobné opravy v domácnostech postačí gola sady s velikostí klíčů cca do 14 mm, pro autoopravy a náročnější montážní práce vybírejte sady s klíči do velikosti až 50 mm.

→ Kvalitu gola sady ovlivňuje i použitý materiál pro výrobu komponentů. Vybírejte proto gola sady z kvalitní oceli.

Montážní klíče

  • Maticový klíč využijete při utahování a povolování šestihranných matic či šroubů. Klíče do průměru 24 mm bývají oboustranné, klíče nad 24 mm jsou převážně jednostranné.
  • Očkový klíč je uzavřený, a proto lépe šroub nebo maticí zachytí a nesmeká se. V nabídce jsou rovné i zahnuté očkové klíče, které se dostanou i na méně přístupná místa.
  • Očkoplochý klíč je kombinací předešlých klíčů. Na jedné straně se nachází klasický maticový klíč, na straně druhé očkový klíč totožné velikosti.
  • Imbusový klíč je určen pro šrouby s vnitřním šestihranem. K dostání řada velikostí, oboustranné i prohnuté varianty.
  • Momentový klíč se užívá pro kontrolované utahování šroubu, aby nedošlo k jeho utržení či přetažení. Např. při výměně kol u automobilu.

Multifunkční sady nářadí

Jedná se o komplexní sady, které obsahují základní dílenské nářadí. Nářadí je uloženo přehledně v kufru nebo textilním obalu tak, aby bylo vždy rychle po ruce. Multifunkční sady mohou obsahovat kleště, kladiva a paličky, šroubováky a další nářadí a nástavce. Dohromady sada čítá běžně 20 – 150 ks nářadí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Gola sady, klíče a multifunkční sady.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Gola sady, klíče a multifunkční sady výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Gola sady, klíče a multifunkční sady akce.