Nejen jóga pro bolavá záda
349 Kč 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech.

Zuzana Klingrová: Jóga po celý rok
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga. Zuzana Klingrová studovala mnoho stylů, nejvíc ji však oslovila možnost cíleně pomáhat prostřednictvím jógové terapie.

Julius Evola: Jóga moci - Tantra, Šakti a stezka levé ruky
519 Kč 467 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tantra nemůže být záminkou pro radovánky. Jejím cílem není – jak se obvykle tvrdí – prožít „opravdovou slast“. Tantrické „překonání předsudků“ nesmí vést k požitkářství a ani uctívání ženského principu není cílem, ale jen nástrojem tantry.

Nadira V Persaudová: Obličejová jóga pro začátečníky
269 Kč 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obličejová jóga pro začátečníky nabízí techniky spočívající v jemném tlaku a masírování, které bez potíží zařadíte do každodenní péče o pleť. Pomohou vám lépe vzdorovat projevům jejího stárnutí.

Zyllaová Amiena: Jóga + DVD
359 Kč 289 Kč

Tato kniha vás naučí vše, co do života s jógou potřebujete znát. Kniha je rozdělena do tří hlavních částí – seznámení s jógou, asány a flow jóga.

Reinhardtová Kassandra: Jin jóga
379 Kč 306 Kč

Neváhejte a přidejte se k autorce na cestu poznávání jógy v pomalém tempu, která vám otevře bránu do světa, kde stres nahradí uvolnění a uvědomění si vlastního těla.

Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
249 Kč 212 Kč

Sled pozic Jógy na dobré ráno je zaměřen na všechny děti, jež od probuzení překypují energií.Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který dětem pomůže se pořádně probudit a připravit se na nadcházející den.

kolektiv autorů: Jóga - Váš průvodce domácí praxí
499 Kč 425 Kč

Chcete-li se srozumitelnou formou seznámit se všemi důležitými prvky jógy a začít s pravidelným cvičením, pak je toto kniha pro vás. Největší část knihy tvoří rozbor a podrobné pokyny k provádění jógových pozic, spolu s ilustračními fotografiemi.

Lowensteinovi Max a Liz: Jóga pro lepší flexibilitu
359 Kč 289 Kč

Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli.

Judith Anodea: Jóga podle čaker
449 Kč 382 Kč

Kniha, která nesmí chybět v knihovničce žádného studenta ani učitele jógy!

Díky této dlouho očekávané knize uznávané odbornice na čakry Anodey Judith lépe pochopíte systém jógy a posunete svoji praxi o stupeň dál.

Ryanne Cunningham: Jóga pro sportovce
149 Kč 134 Kč

Sportovní trénink klade zvýšenou zátěž na určité svalové skupiny, zatímco jiné zůstávají v pozadí. Jóga dokáže vyváženě působit na všechny svalové skupiny, které jsou namáhané při každodenním konkrétním cvičením.

Alain Pénichot: Oční jóga
299 Kč 269 Kč

Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku.

Arend Stefanie: Jin jóga jako lék
428 Kč 346 Kč

Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích.

Barbara Kündig: Těhotenská jóga
398 Kč 358 Kč

Tato kniha je vyzváním k rozhodnutí ponořit se s plnou radostí do tématu těhotenství a jógy. Proč vám tento krok prospěje? Jóga posilní vaše tělo a vašeho ducha a nejlépe vás během těhotenství připraví na porod.

Bija Bennettová: Emoční jóga - Jak tělo může uzdravit mysl
298 Kč 268 Kč

Podstatou dobrého zdraví je z pohledu emoční jógy celistvý přístup, což znamená věnovat se fyzické, mentální, emocionální a spirituální části sebe sama. Pokud v sobě neseme jakoukoliv emoční kolizi, zůstáváme slabí, bez ohledu na to, jak máte vypracované svaly.

Burke Christine: Jóga pro zdraví vyléčí vaše tělo, mysl i duši
349 Kč 282 Kč

Máte pocit, že jste často vyčerpaní? Že trpíte bolestmi hlavy a šíje, které ne a ne ustat? Toužíte po dokonalejší lásce, pochopení a vyrovnanosti? Kniha Jóga pro zdraví vkládá do vašich rukou moc uzdravovat a léčit – vaši duši, tělo i mysl!

Christina Brownová: Moderní jóga od A do Z
399 Kč 359 Kč

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace.

Christoph Wolff: Medical Yoga 2 - Anatomicky správné cvičení
320 Kč 288 Kč

S námi bude jóga zdravější. V knize najdete další informace a další cvičení Metody Medical Yoga ve spojení jógovou praxí a s know-how Spiraldynamik®. S Medical Yogou se naučíte správně cvičit ásany z anatomického hlediska.

Clark Bernie: Jin jóga - Ucelený průvodce teorií i praxí
469 Kč 399 Kč

Novinka

Jin jóga je součástí tradice hatha jógy. Ve své moderní podobě kombinuje jin jóga prvky indické jógy a čínských taoistických cvičení se západní vědou o zdraví, aby přispívala ke zlepšení stavu organismu na mnoha úrovních.

David Frawley: Jóga a ájurvéda
328 Kč 295 Kč

Nauky jógy a ájurvédské medicíny tvoří dohromady ucelený přístup k výtečné tělesné kondici, vitalitě a vyšším formám vědomí. Dr.

Donald J. Walters: Rádža Jóga
348 Kč 313 Kč

Tato kniha je komplexní učebnicí jógy a neopomíjí žádný aspekt duchovního života od tělesných a dechových cvičení přes zásady stravování a životosprávy, receptů pro zdraví až k esoterické psychologii, filozofii a umění meditace.

Eduard Tomáš: Jóga pozornosti
329 Kč 296 Kč

Kniha obsahuje kurz jógy pozornosti, která je na jedné straně metodou klasickou, avšak zároveň také ultramoderní, neboť vyhovuje racionálně a pragmaticky zaměřené mentalitě a časovým možnostem člověka západní civilizace.

Elisabeth Haichová: Jóga a sex
249 Kč 224 Kč

Sexem k nebesům? Ano – a to doslova. O ničem se netraduje tolik nepravd a mýtů jako o sexu a nic není spoutáno tolika tabu a zatíženo takovým nepochopením.