10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sháníte zboží z kategorie knihy o józe? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie knihy o józe vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Maurizio Morelli: Moje jóga na každý den Světlana Mihulová: Oční jóga - Zdravé a krásné oči v každém věku
Maurizio Morelli: Moje jóga na každý den

Stačí si najít 20 minut denně, zacvičit si jógu a odměnou vám bude jak zdravé a pružné tělo, tak uklidněná mysl. Díky tomu budete schopni více odolávat stresu, se kterým všichni neustále bojujeme, a soustředit se na všechny činnosti, jimž se ve vašem životě věnujete.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Zuzana Klingrová: Ajurvéda & jóga pro ženy Světlana Mihulová: Oční jóga - Zdravé a krásné oči v každém věku
Zuzana Klingrová: Ajurvéda & jóga pro ženy

Objevte sílu jógy a ájurvédy pro ženy! Zkušená lektorka Zuzana Klingrová vám ukáže, jak mít spokojenější, šťastnější a zdravější život.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Světlana Mihulová: Oční jóga - Zdravé a krásné oči v každém věku Světlana Mihulová: Oční jóga - Zdravé a krásné oči v každém věku
Světlana Mihulová: Oční jóga - Zdravé a krásné oči v každém věku

Živé organismy byly obdarovány smysly. Člověk má mnoho smyslů včetně intuice, díky kterým přijímá informace z okolního světa.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Světlana Mihulová: Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé A. G. Mohan: Jóga pro tělo, dech a mysl - Průvodce návratem celistvosti
Světlana Mihulová: Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé je jedinečnou publikací, která nemá v této oblasti konkurenci nejen v České republice, ale i v zahraničí. Obsahuje unikátní počet cviků.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Lillianne Ondrůšková: Jóga karty A. G. Mohan: Jóga pro tělo, dech a mysl - Průvodce návratem celistvosti
Lillianne Ondrůšková: Jóga karty

Jedinečný nástroj, jak efektivně a rychle začít praktikovat jógu. Balíček obsahuje 55 ásan abecedně řazených, 3 karty o dechu – pránájáma a kartu Pozdrav slunci.

můžete mít 25.7. - 29.7.

A. G. Mohan: Jóga pro tělo, dech a mysl - Průvodce návratem celistvosti A. G. Mohan: Jóga pro tělo, dech a mysl - Průvodce návratem celistvosti
A. G. Mohan: Jóga pro tělo, dech a mysl - Průvodce návratem celistvosti

A. G. Mohan, mezinárodně uznávaný učitel vysvětluje základní filozofické koncepty a nabízí jogínský pohled na zdraví a léčení.

můžete mít 23.7. - 24.7.

Andrew Harwey: Jóga srdce - Posvátný svazek jógy a mysticismu Ann Swansonová: Jóga z pohledu anatomie - Pochopte fungování těla pro lepší a účinnější cvičení
Andrew Harwey: Jóga srdce - Posvátný svazek jógy a mysticismu

V této překrásné knize, jež nabízí nový, svěží a neotřelý přístup k józe a mystice a je bohatě prokládáná básněmi a poučeními od světců a mystiků z celého světa.

můžete mít 23.7. - 24.7.

Anna Dvořáková: Hravá jóga pro děti - česko-ukrajinsky Ann Swansonová: Jóga z pohledu anatomie - Pochopte fungování těla pro lepší a účinnější cvičení
Anna Dvořáková: Hravá jóga pro děti - česko-ukrajinsky

Kniha je upravenou dvojjazyčnou verzí knížky Hravá jóga pro děti, která byla již dříve vydaná v češtině. Je zjednodušená a zaměřená na komunikaci s dětmi, jak v českém, tak ukrajinském jazyce.

můžete mít 29.7. - 31.7.

Arend Stefanie: Jin jóga - Tichá cesta k vnitřnímu středu Aylin Akyolová: Jóga pro zdravé emoce a imunitu - Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou
Arend Stefanie: Jin jóga - Tichá cesta k vnitřnímu středu

Populární tradiční styly jógy, jako například aštángajóga, bývají obvykle jangově orientovaný. Znamená to, že fokus cvičení leží na svalech.

můžete mít 24.7. - 25.7.

Arend Stefanie: Jin jóga jako lék Aylin Akyolová: Jóga pro zdravé emoce a imunitu - Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou
Arend Stefanie: Jin jóga jako lék

Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích.

můžete mít 24.7. - 25.7.

Aylin Akyolová: Jóga pro zdravé emoce a imunitu - Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou Aylin Akyolová: Jóga pro zdravé emoce a imunitu - Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou
Aylin Akyolová: Jóga pro zdravé emoce a imunitu - Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou

Tento praktický průvodce vás seznámí s využitím jógy a tradiční čínské medicíny, abyste s jejich pomocí mohli podpořit své zdraví a bytí. Naučíte se pracovat s čakrami a meridiány a objevíte jejich souvislosti s emocemi, pocity, částmi těla a orgány.

můžete mít 25.7. - 29.7.