10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sháníte zboží z kategorie knihy o józe? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie knihy o józe vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jóga pro děti - Jógohrátky se zvířátky Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Jóga pro děti - Jógohrátky se zvířátky

V publikaci Jóga pro děti – Jógohrátky se zvířátky pedagogové naleznou 38 tematicky ucelených lekcí cvičení s prvky dětské jógy určených pro děti předškolního a mladšího školního věku. Součástí publikace jsou i kartičky s obrázky a popisem jógových pozic.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé! Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!

Sled pozic Jógy na dobré ráno je zaměřen na všechny děti, jež od probuzení překypují energií.Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který dětem pomůže se pořádně probudit a připravit se na nadcházející den.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Jóga pro váš typ Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Jóga pro váš typ

„Po přečtení této knihy budete moci přizpůsobit svůj jógový program osobním potřebám a získat maximální přínosy při procesu integrace těla, mysli a ducha jako jednotného prožívání vědomí.“ — Deepak Chopra, MD, autor knihy Nesmrtelné tělo.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Jóga pro začátečníky Judith Anodea: Jóga podle čaker
Jóga pro začátečníky

Pro všechny budoucí jogíny, váhavé začátečníky a zvídavé duše! Jóga pro začátečníky nabízí autorčin pohled do světa jógy nejen prostřednictvím vlastních zkušeností, ale i díky hlasům jejích jógových přátel.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Jóga ve školce Judith Anodea: Jóga podle čaker
Jóga ve školce

Soubor her a inspirací pro pohybové aktivity vycházející z jógy a upravené speciálně pro děti předškolního věku. Metodický úvod se věnuje důležitým otázkám rozvoje koordinace pohybu a dechu, rozvoji jemné motoriky pohybu, vhodné skladbě cvičení, náro ..

můžete mít 12.12. - 14.12.

Judith Anodea: Jóga podle čaker Judith Anodea: Jóga podle čaker
Judith Anodea: Jóga podle čaker

Kniha, která nesmí chybět v knihovničce žádného studenta ani učitele jógy! Díky této dlouho očekávané knize uznávané odbornice na čakry Anodey Judith lépe pochopíte systém jógy a posunete svoji praxi o stupeň dál.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Jung Carl Gustav: Kundaliní jóga a hlubinná psychologie Kalashatra Govinda: Tantrická jóni jóga - Spirituální cvičení pro ženy
Jung Carl Gustav: Kundaliní jóga a hlubinná psychologie

Semináře o kundaliní józe, které přednesl Carl Gustav Jung v curyšském Psychologickém klubu v roce 1932, se obecně považují za milník v psychologickém chápání východního myšlení a symbolických transformací vnitřní zkušenosti.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Kalashatra Govinda: Tantrická jóni jóga - Spirituální cvičení pro ženy Kalashatra Govinda: Tantrická jóni jóga - Spirituální cvičení pro ženy
Kalashatra Govinda: Tantrická jóni jóga - Spirituální cvičení pro ženy

Objevujeme spirituální dimenzi ženské sexuality. Na anatomické úrovni označuje sanskrtský pojem »jóni« zevní i vnitřní ženské pohlavní orgány.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Karel Werner: Hathajóga Kalashatra Govinda: Tantrická jóni jóga - Spirituální cvičení pro ženy
Karel Werner: Hathajóga

Dnes již klasická příručka z pera známého indologa a zároveň i průkopníka jógy v Československu. Praktický průvodce základními cvičeními i životosprávou doplněný 85 názornými fotografiemi. 220 stran. A5, brož. Obsah Předmluva I. Část úvodní 1. Proč dnes jóga 2.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Katharina Bralo-Zeitler: Relaxace pro učitelky mateřských škol - s pomocí jógy a mindfulness Katharina Bralo-Zeitler: Relaxace pro učitelky mateřských škol - s pomocí jógy a mindfulness
Katharina Bralo-Zeitler: Relaxace pro učitelky mateřských škol - s pomocí jógy a mindfulness

Stres, hluk, odpovědnost, to vše je součástí života učitelek v mateřských školách. Jóga a cvičení mindfulness nabízejí možnost regenerace po náročném pracovním dni. Tato kniha není příručkou, která vám říká, co máte dělat, abyste se cítily dobře.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Kerstin Klimenta: Joga flows na židli - Účinné jógové sestavy a pozice Katharina Bralo-Zeitler: Relaxace pro učitelky mateřských škol - s pomocí jógy a mindfulness
Kerstin Klimenta: Joga flows na židli - Účinné jógové sestavy a pozice

Pod slovem jóga si často představíme pouze „tradiční“ jógově vypadající pozice nebo klidný stav meditace. Ale jóga je především praxe, která by nás měla přiblížit k nějakému kýženému stavu nebo dovednostem.

můžete mít 15.12. - 20.12.