Tescoma Mechanické síto DELÍCIA
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mechanické síto DELÍCIA pro rychlé prosévání mouky a cukru, se dvěma víčky pro pohodlné skladování nespotřebovaného obsahu. Chytrý nápad od Tescomy se uchytí v každé domácnosti.


CS Solingen Kuchyňské síto nerez Clemens, 16 cm
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňské nerezové sítko Clemens od značky CS Solingen. Sítko má průměr 16 cm a je vybaveno zarážkou na protější straně rukojeti pro pohodlné umístění na nádobu.


CS Solingen Kuchyňské síto nerez Pablo, 20 cm
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňské nerezové sítko Clemens od značky CS Solingen. Sítko má průměr 20 cm a je vybaveno zarážkou na protější straně rukojeti pro pohodlné umístění na nádobu.


Stanley Rogers Síto ochranné 29cm, nerez
389 Kč

Síto ochranné o průměru 29 cm značky Stanley Rogers bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobeno z nerezového materiálu. Lze jej použít na pánev a zabránit tak zašpinění sporáku.


Tefal Ingenio sběračka na pěnu
249 Kč

Ingenio sběračka na pěnu má robustní a pevnou rukojeť z ABS materiálu vydrží i největší zatížení. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochrání přirozenou chuť potravin a snadno se čistí.


Tescoma Pěnovačka spirálová GrandCHEF 14 cm
249 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnovačka spirálová je určena pro snadné sbírání pěny z polévek nebo pro nabírání knedlíčků, těstovin a jejich rychlé scezení a přenesení. Linii GrandCHEF tvoří ucelený sortiment speciálních i trendy výrobků do domácí i profesionální kuchyně.


Tescoma Sítko GrandCHEF 12 cm
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezové sítko o průměru 12 cm je vyrobeno pod značkou Tescoma v rámci kolekce GrandChef která je charakteristická svou celonerezovou, případně celokovovou konstrukcí, s minimálním použitím plastů.


Tescoma Sítko GrandCHEF 14 cm
249 Kč

Nerezové sítko o průměru 14 cm je vyrobeno pod značkou Tescoma v rámci kolekce GrandChef která je charakteristická svou celonerezovou, případně celokovovou konstrukcí, s minimálním použitím plastů.


Tescoma Sítko GrandCHEF 18 cm
349 Kč

Nerezové sítko o průměru 18 cm je vyrobeno pod značkou Tescoma v rámci kolekce GrandChef která je charakteristická svou celonerezovou, případně celokovovou konstrukcí, s minimálním použitím plastů.


Tescoma Sítko kónické GrandCHEF 16 cm
299 Kč

Kónické kuchyňské sítko o průměru 16 cm je vyrobeno pod ověřenou značkou Tescoma. Výrobky linie GrandCHEF se vyznačují špičkovým provedením a vysokou odolností.


Tescoma Sítko lopatka GrandCHEF 14x18 cm
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sítko lopatka GrandCHEF je vynikající pro nabírání, cezení a přenášení smažených a fritovaných pokrmů. Kuchyňské nářadí GrandCHEF vyniká špičkovým provedením a vysokou odolností.


Tescoma Sítko podlouhlé GrandCHEF 14x18 cm
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podlouhlé sítko na napařování zeleniny nebo louhování o rozměru 14×18 cm se může chlubit značkou Tescoma. Linii GrandCHEF tvoří ucelený sortiment speciálních i trendy výrobků do domácí i profesionální kuchyně.


Tescoma Nálevka GrandCHEF 12 cm
199 Kč

Nálevka Grand CHEF je vynikající pro nalévání nápojů a tekutin do lahví s úzkým hrdlem. Je opatřena odnímatelným cedicím sítkem, vhodná i pro nalévání tekutin s drobnými nečistotami.


Tescoma Sítko kónické GrandCHEF 12 cm
199 Kč

Kónické kuchyňské sítko o průměru 12 cm je vyrobeno pod ověřenou značkou Tescoma. Výrobky linie GrandCHEF se vyznačují špičkovým provedením a vysokou odolností.


Stanley Rogers Cedník 15x34cm, nerez
299 Kč

Cedník značky Stanley Rogers je šikovná pomůcka do vaší kuchyně. Přes cedník můžete pohodlně slévat, pasírovat nebo cedit. Má šikovnou dlouhou rukojeť. Je vyroben z nerezového materiálu.