Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Tescoma Pasírovač HANDY-20%
599 Kč

479 Kč

Akce

Pasírovač je tak vychytaný, že si troufne dokonce i na čerstvá rajčata! Pasírovač HANDY má prostornou nádobu a unikátní shrnovací lopatku. Díky tomu zvládne připravit najednou větší množství zeleninových i ovocných protlaků a pyré.


Tescoma Mechanické síto DELÍCIA-20%
199 Kč

159 Kč

Akce

Mechanické síto DELÍCIA pro rychlé prosévání mouky a cukru, se dvěma víčky pro pohodlné skladování nespotřebovaného obsahu. Chytrý nápad od Tescomy se uchytí v každé domácnosti.


Tescoma Dávkovač na litá těsta DELÍCIA
299 Kč

Dávkovač na litá těsta DELÍCIA vynikající pro dávkování tekutého těsta při přípravě muffinů, lívanců, vaflí, donutů, palačinek apod. S odměrkou pro přesné dávkování a víčkem pro skladování.


CS Solingen Asijské nerezové síto Exquisite
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Asijské nerezové síto Exquisite od značky CS Solingen v designovém provedení matného a leštěného povrchu. Sítko je vhodné do myčky na nádobí.


Stanley Rogers Síto ochranné 29cm, nerez
389 Kč

Síto ochranné o průměru 29 cm značky Stanley Rogers bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobeno z nerezového materiálu. Lze jej použít na pánev a zabránit tak zašpinění sporáku.


CS Solingen Kuchyňské síto nerez Clemens, 16 cm
179 Kč

Kuchyňské nerezové sítko Clemens od značky CS Solingen. Sítko má průměr 16 cm a je vybaveno zarážkou na protější straně rukojeti pro pohodlné umístění na nádobu.


CS Solingen Kuchyňské síto nerez Pablo, 20 cm
229 Kč

Kuchyňské nerezové sítko Clemens od značky CS Solingen. Sítko má průměr 20 cm a je vybaveno zarážkou na protější straně rukojeti pro pohodlné umístění na nádobu.