Počet nalezených produktů: 25

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kela Teploměr na maso, ušlechtilá ocel
215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teploměr vyrobený z nerezové oceli určený pro měření teploty opékaného masa je nezbytnou součástí každé kuchyně. S teploměrem budete mít jistotu že je vaše maso hotové a připravené k podávání.


Hama Xavax Digitální teploměr pro potraviny
550 Kč

418 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční teploměr na potraviny od značky Hama vhodný pro rychlé a přesné rozpoznání správné teploty nápojů a potravin. Má odnímatelný silikonový uzávěr k uchovávání a uzavření otevřených lahví.


ADE Teploměr BBQ 1600

ADE Teploměr BBQ 1600

Hodnocení: 5
399 Kč

BBQ teploměr ADE Germany BBQ 1600 má integrovanou funkci časovače. Při dosažení cílové teploty zazní akustický alarm. Kuchaři jistě ocení také funkci přednastavení teploty podle druhu masa. To vše lez navolit na přehledném LCD dispeji.


Ceramic Blade Gril teploměr s displejem XXL
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický bezdrátový teploměr s externím zobrazovacím modulem je ideální pomocník při grilování masa. Jednoduše vložíte sondu do připravovaného masa a displej zobrazí potřebné informace o jeho teplotě a stupni propečení. Teploměr je vybaven stopkami, odpočítáváním a alarmem.


Hama Xavax digitální teploměr, bezdrátový senzor
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální bezdrátový teploměr pro precizní vaření a pečení má přednastavené teploty pro hovězí, telecí, hamburgery, mleté maso, vepřové, krůtí, kuřecí, rybí a jehněčí. Zobrazení teploty ve stupních Celzia a Fahrenheit.


Hama Xavax digitální teploměr s časovačem
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální teploměr na kontrolu vnitřní teploty jídla při vaření, pražení, pečení. Na sledování různých stupňů vaření při nastavení specifické teploty. Vhodný pro zeleninu, pečené maso, koláče, steaky, polévky, víno.


Küchenprofi Digiální teploměr na pečení Profi s rádiovým přenosem
1 289 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální teploměr značky Küchenprofi je určený k měření teploty masa při pečení v troubě. Usnadní práci při vaření a upozorní vás při dosažení požadované teploty uvnitř masa. V teploměru je navíc zabudován FM tuner, takže můžete při vaření poslouchat vaše oblíbené rádio.


Tescoma Infračervený kuchařský teploměr ACCURA-20%
899 Kč

719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete při pečení znát přesnou teplotu připravovaného pokrmu? Tento infračervený kuchařský teploměr ACCURA od značky Tescoma umožní bezdotykové měření teploty v rozsahu od – 50 do 380 °C.


Tescoma Teploměr digitální DELÍCIA-20%
449 Kč

359 Kč

Akce

Digitální teploměr DELÍCIA meří teplotu rychle a přesně. Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního plastu. Teploměr má LCD displej a ochraný kryt čidla. Teploměr je dodáván s baterií a nesmí se mýt v myčce na nádobí.


Tescoma Teploměr digitální se stěrkou DELÍCIA-20%
599 Kč

479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální teploměr se stěrkou měří teplotu pokrmů během vaření, pečení i promíchávání. Je opatřený klipsem pro uchycení na okraj nádobí a odnímatelnou silikonovou stěrkou. Vyrobený z prvotřídní nerezové oceli, žáruvzdorného silikonu a odolného plastu.


TFA Digitální vpichový teploměr na maso 14.1503
943 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický teploměr určený pro kontrolu teploty masa a drůběže při přípravě. Pomocí vpichového čidla teploměr zjistí aktuální teplotu uvnitř masa a díky nastavitelnému teplotnímu alarmu Vás upozorní, jakmile je maso dostatečně upečené.


Westmark Digitální teploměr na pečení, bezdrátový
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický bezdrátový digitální teploměr na pečení, se kterým lze kontrolovat průběh pečení i ze vzdálenosti až 30 m. Je vybaven měřící sondou z nerezové oceli připojenou k základně odolným kabelem. Lze si zvolit přednastavenou teplotu pro různé druhy masa či vámi určenou tepotu.


Westmark Pečicí a grilovací vidlička s teploměrem
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická grilovací vidlička s vestavným teploměrem od značky Westmark ukazuje stav propečení a teplotu grilovaného masa. Ideální na venkovní i domácí grilování, vždy docílíte perfektně propečeného pokrmu tak, jak jste si ho přáli.


Westmark Teploměr na pečení
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je důležité vědět, jak dlouho musíme péct kuře či pečínku. Tento teploměr na pečení od značky Westmark zobrazuje na stupnici nejen teplotu, ale také symboly pro různé druhy masa pro jednoduchou dedukci správné teploty.


Westmark Teploměr na pečení brambor Pommi, 2 ks
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perfektně propéct brambory je úděl hodný šéfkuchaře, ale díky těmto teploměrům se vám to povede vždy. Teploměry na brambory Pommi od značky Westmark stačí zapíchnout do středu brambory a pozorovat na stupnici, kdy ručička ukáže jejich propečení. Set 2 ks.


Westmark Teploměr na steaky, 2 ks
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý máme rád jinak propečený steak, a o to těžší je ho pořádně připravit pro hosty. S tím pomůže teploměr určený na steaky od značky Westmark – označuje tři stupně propečení, aby jejich příprava byla tak snadná, jak jen to jde. Set 2 ks.


Westmark Univerzální jehlový teploměr
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bez kuchyňského teploměru je velice nesnadné odhadnout teplotu připravovaného pokrmu. Jehlový kuchyňský teploměr od značky Westmark je použitelný na všechny konzistence pokrmů včetně tekutin.


Westmark Digitální teploměr na pečení
479 Kč

Novinka

Tento digitální teploměr můžete jednoduše postavit na rovný povrch nebo připevnit magnetem, zatímco odolný připojovací kablík měří teplotu pečeného masa. Zvukový signál ohlásí dosažení požadované teploty. Lze použít i jako kuchyňskou minutku.


Küchenprofi Digitální teploměr Quick-23%
589 Kč

449 Kč

Momentálně nedostupné

Digitální teploměr má podsvícený displej a velký rozsah měřených hodnot. Připravte si maso přesně podle vaší chuti. Teploměr Küchenprofi ideální pro měření teploty masa během vaření, pečení či grilování.


Ceramic Blade 3v1 Vařečka, teploměr a stěrka v jednom
499 Kč

Momentálně nedostupné

Originální kuchyňská pomůcka spojuje vařečku, teploměr a stěrku v jeden nástroj. Podle potřeby stačí vyměnit požadovaný nástavec. Teploměr měří v rozsahu 0 až 250°C, zobrazuje aktuální a cílovou teplotu a je vybaven alarmem, měkká silikonová lžíce chrání povrchy vašich hrnců a pánví.


Domo Steakový digitální teploměr DO301CT
629 Kč

Momentálně nedostupné

Digitální teploměr s jehlou Vám pomůže dosáhnout profesionálních výsledků při pečení i ve Vaší domácí kuchyni. Steakové maso je poměrně drahá záležitost, nenechte si zkazit chuťový požitek nepropečeným nebo naopak tuhým přepečeným masem.


Profi Cook PC-DHT 1039

Profi Cook PC-DHT 1039

Hodnocení: 5
449 Kč

399 Kč

Momentálně nedostupné

Elektronický teploměr je výborný pomocník při pečení masa. Teploměr na maso Proficook od značky Clatronic je vyroben z nerezové oceli. Krystalový displej teploměru je modře podsvícený.


Weis Teploměr do trouby

Weis Teploměr do trouby

Hodnocení: 5
169 Kč

Momentálně nedostupné

Teploměr do trouby je skvělá pomůcka pro všechny nadšené kuchaře. Díky tomuto teploměru budete přesně vedět jaká je aktuální teplota v troubě. Vhodný pro zavěšení nebo postavení.