CZ 2018-12-BO-SportswearSellout


Upozornění na slevy, akce a novinky teď přímo ve vašem prohlížeči

Na MALL.cz jsme si pro vás zase jednou připravili něco nového. Co je to tentokrát? Upozornění v prohlížeči jsou malé zprávy, které se zobrazují v rohu vašeho prohlížeče a upozorňují vás na naše právě probíhající akce. Jako první se tak například dozvíte o časově omezené dopravě zdarma, limitovaných nabídkách, nebo akčních cenách produktů.


Jak si aktivovat upozornění na MALL.cz novinky a akce?

Výzva k odběru našich novinek se vám zobrazí při procházení naším webem. V ní klikněte na "Ano, chci". Pokud ještě odběr novinek povolený nemáte, aktivační okno se vám zobrazí pod tímto textem.

V levém horním rohu (v řádku u webové adresy) vašeho prohlížeče se naásledně objeví výzva k aktivaci oznámení. Potvrďte kliknutím na "Povolit".

Chcete dostávat informace o našich dalších akčních nabídkách?
Budeme vám je zasílat přímo do prohlížeče. Jak to funguje?

Skvělé, nyní už jen stačí povolit zasílání notifikací z prohlížeče a je hotovo.

Jakmile budete mít upozornění zapnuté, budou se vám zprávy od nás na většině prohlížečů zobrazovat nejčastěji v pravém dolním rohu formou malého okénka navrženého tak, aby upozornilo, ale zároveň nepřekáželo. Každou zprávu můžete následně rozkliknout a rychle se tak dostat k nejnovějším akčním nabídkám.

Ne všechny prohlížeče však notifikace podporují. Zde je seznam podporovaných verzí prohlížečů pro jednotlivé operační systémy:

Počítač Mobil
Windows Chrome 42+, Firefox 44+ Android Chrome 42+
Mac OS Chrome 42+, Firefox 44+, Safari Mavericks iOS nepodporuje žádný prohlížeč
Ubuntu Chrome 42+, Firefox 44+
Počítač
Windows Chrome 42+, Firefox 44+
Mac OS Chrome 42+, Firefox 44+, Safari Mavericks
Ubuntu Chrome 42+, Firefox 44+

Mobil
Android Chrome 42+
iOS nepodporuje žádný prohlížeč
No a kdyby vám náhodou upozornění v prohlížeči začala překážet, není problém je snadno a rychle vypnout. Stačí ve vašem prohlížeči rozkliknout ikonku informace, případně zámečku u řádku s webovou adresou, z menu vybrat záložku "Upozornění" (Chrome) / "Oprávnění -> Notifikace" (Firefox) a zde upozornění deaktivovat.