Počet nalezených produktů: 56

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Lucaffé Mr.Exclusive 100% Arabica Mletá 250g
209 Kč
+ doprava zdarma

Tato exkluzivní směs kávy Arabica z jižní Ameriky, je určena pravým labužníkům. Káva Lucaffe je káva speciální kvality. Bez konzervantů, chemikálií, filtrací, ozařování a úprav prováděných běžně u jiných káv.


Mövenpick  500g mletá vakuově balená
215 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Ušlechtilá směs ze 100% arabica zrnek rozvine díky šetrnému pražení svoji vyváženou chuť. Vybraná vysokohorská kávová zrnka z nejlepších pěstitelských oblastí světa dodávají této kávě bohaté aroma. Ideální pro přípravu do všech pákových kávovarů.


illy Mletá káva bez kofeinu 250 g
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Illy mletá káva bez kofeinu je směsí devíti druhů 100% kávy Arabica s chutí a aroma středně pražené kávy. I přes svůj minimální obsah kofeinu, méně než 0,05%, má plnohodnotnou chuť kávy k nerozeznání od kofeinových.


Vergnano Espresso Casa mletá káva 4 x 250 g
396 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Espresso Casa je směs kávy, která má silnější a intenzivní chuť a vůni. Mletá káva je ideální pro přípravu rychlého espressa jak doma, tak v kanceláři. Díky kvalitním kávovým zrnům je výsledkem krémové espresso.


illy Mletá káva dark 250 g
259 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Illy zrnkovou kávu Dark tvoří déle pražená zrna, které tak získávají tmavou barvu a intenzivní, bohatou chuť doplněnou o čokoládové tóny. Je ideální na přípravu espressa, ale i oblíbeného cappuccina či latté.


Vergnano Gran Aroma mletá káva 4 x 250 g
436 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlouhotrvající chutí pro ty, kteří dávají přednost silné kávě. Tato směs káv arabica a robusta se skvěle doplňuje s mlékem, proto je ideální pro přípravu cappuccina či latté.


Barbera Coffee mletá káva 250g
269 Kč

223 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato směs Barbera Coffee mletá káva 250g je složena z několika druhů pečlivě vybíraných kávových zrn z Brazílie, Střední Ameriky a Indonésie. Vychutnejte si váš oblíbený šálek kávy v klidu domova.


Cafédirect BIO Machu Picchu mletá káva 227g
169 Kč
+ doprava zdarma

Mletá pražená káva v BIO kvalitě obsahuje 100% Arabiku pěstovanou v extrémních nadmořských výškách v oblasti peruánských And. Káva je pražena sílou 4/5 a má bohatou a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Jedná se o 100% BIO kvalitu.


Cafédirect BIO Machu Picchu mletá káva 45 x 60 g
1 949 Kč
+ doprava zdarma

Mletá pražená káva v BIO kvalitě obsahuje 100% Arabiku pěstovanou v extrémních nadmořských výškách v oblasti peruánských And. Káva je pražena sílou 4/5 a má bohatou a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Balení obsahuje 45×60 g. Jedná se o 100% BIO kvallitu.


Cafédirect BIO Peru Reserve mletá káva 227g
169 Kč
+ doprava zdarma

Mletá pražená káva 100% Arabika pěstovaná v Peru. Tato Arabika je pěstována ekologickým způsobem na malých farmách v peruánských Andách. Chuť kávy má tóny čokolády a lískových oříšků. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% BIO fairtrade kvalitu.


Cafédirect Colombia Cauca Valley mletá káva 227g
169 Kč
+ doprava zdarma

Hedvábně mletá pražená káva 100% Arabika je pěstovaná v kolumbijském regionu jižní Caucaze. Jemná káva s lehkými tóny tropického ovoce a výrazným aroma. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Espresso 100% Arabica mletá káva 227g
140 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Silně mletá pražená káva 100% je intenzivní espresso z kávových zrnek z Latinské Ameriky s bohatou pěnou. Vychutnejte si tuto plnou kávu s lehce sladkým zakončením a tóny hořké čokolády. Síla pražení 6/6. Jedná se o 100% fairtrade kávu.**


Cafédirect Lively mletá káva s tóny karamelu 227g
144 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mletá káva s vyváženou chutí a silou jsou namíchaná latinskoamerická a africká zrna. Vyvážená plná chuť kávy s tóny karamelu a lehkým nádechem čokolády a pomeranče. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Machu Picchu mletá káva bez kofeinu 227g
170 Kč
+ doprava zdarma

Mletá káva bez kofeinu z pečlivě vybraných kávových zrn odrůdy Arabika z Peru. Vyvážená plná chuť kávy s tóny hořké čokolády a oříšků. Síla pražení 3/5. Nadmořská výška pěstování: 1300 – 1400 m.n.m. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Café Intención Clásico Fair Trade 500g mletá
209 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fair Trade káva má díky speciálnímu pražení vysokou vyváženost, kořenité aroma a jemnou chuť. K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Káva je vakuově balená, což zaručí její čerstvost.


Café Intención Ecológico Fair Trade BIO 500g mletá
239 Kč
+ doprava zdarma

100% Arabica a Fair Trade káva z čistých, naprosto ekologicky pěstovaných zrnek (EG-Bio Certifikát). K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Tato jemně mletá káva je vhodná do všech pákových kávovarů. Je vakuově balená, což zaručí její čerstvost.


Café Majada El Bueno mletá káva 225 g
298 Kč

245 Kč
+ doprava zdarma

Vysoce kvalitní jednodruhová káva odrůdy Bourbon je charakteristická vyvýženou chutí s plným tělem. Potěší svou příjemně lehce hořkosladkou čokoládovou chutí, která dlouze přetrvává.


Café Majada Jamaica Blue Mountain mletá, 100g
650 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato jedinečná pražená mletá káva Jamaica Blue Mountain je jednou z nejznámějších káv na světě. 100% Arabica. Balení kávy je 100 g.


Café Majada Kopi Luwak cibetková káva mletá, 100g
1 559 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato jedinečná pražená mletá káva Cafe Majada Kopi Luwak cibetková zrnková káva je jednou z nejdražších káv na světě. Balení kávy je 100 g.


Davidoff Café Espresso 57 250g
189 Kč
+ doprava zdarma

Davidoff Café Espresso 57 je pražená při speciálním stupni pražení 57, který je vyváženým spojením doby pražení a dokonalé teploty. To umožňuje, aby se v prvotřídních zrncích rozvinulo příjemné aroma s lehce čokoládovou příchutí. Tmavé, intenzivní pražení překvapí typickou chutí kávy espreso.


Davidoff Café Rich Aroma 250g
195 Kč
+ doprava zdarma

mleté kávě Davidoff Café Rich Aroma se úchvatně snoubí intenzivní chuť a příjemná kyselost, která je završena plně kořeněným a jemně ovocným tónem. To zaručuje exkluzivní chuťový zážitek.


Gimoka Gran Festa mletá káva 4 x 250 g
279 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kávová směs Gran Festa je vyrobena ze směsi kávových zrn arabiky a robusty ze Střední Ameriky. Káva je středně silná s oříškovou chutí, střední hořkostí a lehkou pěnou. Je ideální pro přípravu ranního espressa.


Gimoka Gran Festa mletá káva 4x250g
249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Středně silná káva s jemnou oříškovou chutí a bohatou cremou s vyváženým obsahem kofeinu je směsí Arabiky a Robusty. Je vhodná pro přípravu moka kávy a kávy ve frenchpressu, nebo moka konvičce. Balení obsahuje 4 kusy po 250 g.


Gimoka Gran Gala mletá káva 4 x 250 g
309 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Gimoka Gran Gala mletá káva má silnou, krémovou a výraznou chuť. Káva je díky své síle a husté krémové pěně vhodná jak na klasické espresso, tak i na mléčné speciality, u kterých mléko nepřebije chuť kávy.


Gimoka Gran Gusto mletá káva 4 x 250 g
229 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Káva Gimoka Gran Gusto je tvořena hruběji namletou směsí kávových zrn odrůd arabika a robusta, která jí dává silnou chuť s bohatým tělem. Je ideální pro přípravu kávy v moka konvičce či frenchpressu.


Intenso Classico mletá káva 4x250g
455 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

4 sáčky mleté kávy Intenso Classico po 250 gramech je směsí arabiky a robustu a je skvělá pro milovníky jemné chuti a krémové pěny. Zamilujte se!


Intenso Forte mletá káva 4x250g
419 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mletá káva Intenso Forte je směsí zrn robusty a je plná kontrastních chutí. V neposlední řadě vás potěší její krémová a jemná chuť. Užijte si pohodu se šálkem vaší oblíbené kávy!


Lavazza DEK Decaffeinato mletá káva 2x250g
259 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V mleté kávě Lavazza DEK Decaffeinato se skrývá chuť pečlivě vybraných kávových bobů z asijských kávovníků. Přesto, že se jedná o bezkofeinovou kávu, na její chuti to nepoznáte. Balení se skládá ze 2 balíčků po 250 gramech.


L'Or Classic mletá káva 12x 250 g
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

L'Or Classic mletá káva – vyvážená, rafinovaná, fascinující. Okouzlující směs Arabiky pro jedinečné bohaté aroma a potěšení z chuti. K dispozici ve 250 g balení po 12 kusech.


L'Or Espresso mletá káva 12x 250 g
1 499 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nadchněte se novou kolekcí L'Or tvořenou výběrem těch nejlepších mletých káv a připravenou tak, aby vám mohla nabídnout neopakovatelné okamžiky ryzího potěšení. Nechte se pohltit svěžím aroma mleté kávy L'Or Espresso s bohatou chutí.


Mövenpick Espresso Intenso 10×5,7 g
99 Kč
95 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vychutnejte si opravdu intenzivní chuť a vůni kávy. Espresso Intenso značky Mövenpick of Switzerland vám v 10 kapslích nabízí delikátní směs Arabiky a Robusty v italském stylu. To vše s certifikací Rainforest Alliance.


Mövenpick Espresso Puro 10×5,9 g
99 Kč
95 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Plná chuť espressa, ovocné aroma, jemné čokoládové tóny – to vše najdete v kávě Mövenpick Espresso Puro. Vychutnejte si nejlepší Arabiku ze Střední a Jižní Ameriky s certifikací Rainforest Alliance. Nyní v balení 10 kapslí do vašeho kávovaru Nespresso.


Mövenpick Lungo Classico 10×5,8 g
99 Kč
95 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Káva, která vás vždy potěší. Díky pečlivému výběru kávových zrna výjimečně jemnému pražení si můžete vychutnat vyváženou a harmonickou chuť kávy Lungo Classico od Mövenpick of Switzerland. 10 kapslí, vhodných do kávovarů Nespresso, vám přináší směs té nejlepší jihoamerické Arabiky.


Mövenpick Lungo Créma 10×5,7 g
99 Kč
95 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dopřejte si poctivou kávu s hustou krémovou pěnou. Mövenpick of Switzerland představuje Lungo Créma, pečlivě vybranou směs Arabiky a Robustyintenzivním aroma. Balení obsahuje 10 kapslí vhodných do kávovarů Nespresso.


Tchibo Gold Selection 200g, instantní káva
169 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Instantní káva Tchibo Gold Selection byla vytvořena speciálně pro ty, kteří ocení ušlechtilou a plnou chuť kávy. Výjimečně zlaté granulky vznikly díky speciálnímu procesu pražení pečlivě vybraných kávových zrn. Ušlechtilá a delikátní, to je Tchibo Gold Selection.


Tchibo Gold Selection Créma 180g, instantní káva
169 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Gold Selection Crema se vyznačuje bohatou chutí a intenzivním aroma ve spojení s výjimečnou sametovou pěnou. Instantní káva od značky Tchibo je pro všechny chvíle, kdy si chcete dopřát malé potěšení jenom pro sebe.


illy Espresso mletá káva 250 g
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Mletá káva illy Espresso je směsí devítí druhů kávových zrn odrůdy arabica. Má jemnou, ale plnou chuť s nižším obsahem kofeinu, takže si šálek lahodného espressa můžete dopřát vícekrát za den.


Lucaffé Classic Mletá 250g
199 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Káva Lucaffé Classico má mnoho fanoušků a skvělé ohlasy po celém světě. Káva je díky svým příjemným vlastnostem a chuti je vhodná pro přípravu cappuccina i latte macchiato.


Eilles Gourmet Café 2x250g mletá vakuově balená
155 Kč

104 Kč
+ doprava zdarma

Na základě pečlivého výběru jemných kávových zrnek se pyšní tato vzácná směs výraznou chuťí. Vysoce kvalitní odrůdy z horských oblastí Střední, Jižní Ameriky a východní Afriky. Balení obsahuje 2×250 g vakuově balené mleté kávy.


Eilles Gourmet Café 500g mletá vakuově balená
190 Kč

154 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

EILLES Gourmet Café, káva komponována z nejlepších kávových odrůd, se řadí již více než 130 let mezi největší tradiční značky v Německu. Jedním z nejznámějších milovníků EILLES Gourmet Café byl bavorský král Ludwig II., který povýšil EILLES Gourmet Café na upřednostňovanou dvorní kávu. Speciální zpracování propůjčuje této kávě vlastnosti: nezaměnitelné aroma a vybraný kávový požitek.


Jacobs Krönung mletá káva 6x 250 g
599 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Jacobs Krönung je středně tmavě upražená a středně namletá káva. Chuť je příjemně plná, aromatická, s ovocnou nakyslostí, lehce nahořklá, vyrovnaná a doplněná jemnou dochutí. Ideální pro zalití ve vašem oblíbeném hrnku.


Cafédirect Kilimanjaro mletá káva 227g
169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Mletá pražená káva 100% Arabika pěstovaná v Tanzánii. Káva má osvěžující chuť a je jemně pražená s příchutí sladkých tónů černého rybízu. Síla pražení 3/5. Nadmořská výška pěstování: 1400 – 1900 m.n.m. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Bialetti Coffee Tin 250 gr. Dolce
290 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Připravte si dokonalou moka kávu sladké chuti Dolce Gusto. Originální značky Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení mleté italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.


Bialetti Coffee Tin 250 gr. Filtered
290 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Připravte si dokonalou moku z originální italské mleté kávy Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení filtrované italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.


Bialetti Coffee Tin 250 gr. Intenso
290 Kč

156 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Připravte si dokonalou moka kávu intenzivní chuti originální značky Bialetti, která je připravena speciálně na použití do moka konviček. Balení mleté italské 100% kávy Arabica o váze 250 g.