TOSHIBA Canvio Alu - 500GB, metalická červená (HDTH305ER3AB)

Značka: TOSHIBA Náš kód: 1338888

Doprava zdarma

TOSHIBA Canvio Alu - 500GB, metalická červená (HDTH305ER3AB)

Elegantní externí pevný disk formátu 2.5“ s vysoce kvalitním hliníkovým krytem, kapacita 500 GB, rozhraní USB 3.0, software pro automatickou zálohu NTI Backup Now EZ, metalicky červená barva. Celý popis

1243

1 243 Kč včetně RP a DPH
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1338888

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti:

Toshiba Canvio Alu

Ukládejte bezpečně důležitá data na přenosný pevný disk Canvio Alu a pak k nim snadno a rychle přistupujte prostřednictvím portu SuperSpeed USB 3.0. Díky elegantnímu hliníkovému krytu dostupné ve zlaté, stříbrné, černé, metalické modré a metalické červené barvě budete při přenášení důležitých dokumentů a mediálních souborů na tomto disku vždy dokonale styloví. Pro váš klid je tu předinstalovaný snadno ovladatelný zálohovací software NTI, který umožňuje provádět automatické zálohování až do 2,5 TB dat.

Velké přenosové rychlosti

Tyto přenosné pevné disky jsou vybaveny novou technologií USB 3.0. S technologií USB 2.0 jsou nadále kompatibilní, jsou však rychlejší. To je důležité k urychlení přenosu při třídění souborů.

Odolnost a elegance

Díky elegantnímu a odolnému hliníkovému krytu nepřinášejí přenosné pevné disky řady Canvio Alu pouze stylový design, ale také účinnou ochranu vašich dat. Díky integrovanému snímači otřesů a speciální technologii Ramp Loading chrání disky řady Canvio Alu vaše data v případě nárazů či problémů.

Zálohovací software ve výbavě

Díky zálohovacímu softwaru NTI Backup Now EZ budou všechna vaše důležitá data a digitálně uložené vzpomínky v bezpečí. Tento intuitivní předinstalovaný nástroj automaticky zálohuje a ukládá soubory nebo složky, takže máte méně starostí a větší prostor pro kreativitu. Kromě toho můžete naplánovat, kdy a jak často má zálohování probíhat, a dokonce i zálohovat celý systém – a najít tak dokonalý kompromis mezi časovou náročností a zabezpečením.

Snadné přenosy dat

S disky řady Canvio Alu máte díky funkci automatického zálohování k dispozici automatický přenos dat. Soubory, které chcete zálohovat, můžete také vybrat ručně – stačí je jen přetáhnout z počítače nebo notebooku a zpět, a během několika vteřin tak uspořádat důležitá média a dokumenty.

Podrobná specifikace:

Technické parametry:
  • Rozhraní: USB 3.0/3.1 Gen 1
  • Formát disku: 2,5"
  • Technologie pevného disku: HDD
  • Druh pevného disku: Externí
  • Kapacita [GB]: 500
Rozměry/váha:
  • Výška [mm]: 12
  • Šířka [mm]: 113,5
  • Hloubka [mm]: 75
  • Hmotnost [g]: 180

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Provedení externí
Kapacita pevného disku

Kapacita pevného disku

500 GB
Formát pevného disku

Formát pevného disku

2.5“
Konektor USB 3.0
Barva

Barva

červená
Napájení z USB
Šířka 113.5 mm
Výška 12 mm
Hloubka 75 mm
Hmotnost 180 g

Diskuse

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Položit dotaz