Ferrino MTB
3 490 Kč

3 141 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 2 osoby disponuje ventilačním AIR systémem, který omezuje kondenzaci páry. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino MTB je ideální na turistiku.


Ferrino Lightent 1
4 790 Kč

4 309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvouplášťový stan s voděodolnou úpravou disponuje pruty s barevným rozlišením, které usnadňují stavbu. Vchod je krytý moskytiérou. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Lightent 1 je ideální na turistiku.


Ferrino Meteora 5
10 490 Kč

9 439 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stan pro 5 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Hlavní i boční vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř jsou kapsy na uložení drobností a osobních věcí. Ferrino Meteora 5 je ideální pro rodiny.


Ferrino Lightent 2
6 190 Kč

5 569 Kč
+ doprava zdarma

Dvouplášťový stan pro 2 osoby s voděodolnou úpravou disponuje pruty s barevným rozlišením, které usnadňují stavbu. Vchod je krytý moskytiérou. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Lightent 2 je ideální na turistiku.


Ferrino Gobi 3
4 990 Kč

4 490 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 3 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Gobi 3 je ideální na turistiku.


Ferrino Gobi 2
4 590 Kč

4 129 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 2 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Gobi 2 je ideální na turistiku.


Ferrino Lightent 3
6 990 Kč

6 290 Kč
+ doprava zdarma

Dvouplášťový stan pro 3 osoby s voděodolnou úpravou disponuje pruty s barevným rozlišením, které usnadňují stavbu. Vchod je krytý moskytiérou. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Lightent 3 je ideální na turistiku.


Ferrino Meteora 4
9 490 Kč

8 539 Kč

Stan pro 4 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Hlavní i boční vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř jsou kapsy na uložení drobností a osobních věcí. Ferrino Meteora 4 je ideální pro rodiny.


Ferrino Nemesi 1
5 690 Kč

5 119 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stan pro 1 osobu s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Nemesi 1 je ideální na turistiku.


Ferrino Nemesi 2
6 690 Kč

6 019 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 2 osoby s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Nemesi 2 je ideální na turistiku.


Ferrino Proxes 5 Advanced
12 990 Kč

11 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stan pro 5 osob disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Boční vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř jsou kapsy na uložení drobností a osobních věcí. Ferrino Proxes 5 Advanced je ideální pro rodiny.


Ferrino Sintesi 1
4 590 Kč

4 129 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 1 osobu s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Sintesi 1 je ideální na turistiku.


Ferrino Sintesi 2
5 790 Kč

5 209 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 2 osoby s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Sintesi 2 je ideální na turistiku.


Ferrino Sling 2
5 090 Kč

4 579 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 2 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Sling 2 je ideální na turistiku.