Vango Nevis 100 Pamir Green
2 990 Kč

2 689 Kč
+ doprava zdarma

Tunelový stan s bočním vchodem, minimální váhou a kompaktní velikostí. Vango Nevis 100 Pamir Green bez problému odolá i silným větrům a disponuje vchodovu síťkou proti hmyzu a několika praktickými kapsami. Plně podlepené švy jsou samozřejmostí.


Vango Soul 100 Treetops
1 790 Kč

1 409 Kč
+ doprava zdarma

Turistický tunelový stan v kompaktním lehkém provedení určený pro jednu osobu. Vango Soul 100 Treetops umožňuje rychlou stavbu – již pod sedm minut. Stan je vybaven robustní polyetylenovou podlážkou. Reflexní detaily na popruzích, dobře viditelné kotvící šňůry.


Ferrino Lightent 1
4 790 Kč

4 309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvouplášťový stan s voděodolnou úpravou disponuje pruty s barevným rozlišením, které usnadňují stavbu. Vchod je krytý moskytiérou. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Lightent 1 je ideální na turistiku.


MSR Hubba Tour 1
13 640 Kč

12 619 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stan pro jednu osobu MSR Hubba Tour 1 je skvělý nejen na cyklovýlety. Prostorná ložnice a předsíň uzpůsobená k úschově např. kola, ale i ostatních zavazadel. Kromě prostoru je výhodou rychlá a snadná stavba a nízká hmotnost. Velké vchody ve tvaru D a dostatečné odvětrávání stanu a přísun čerstvého vzduchu zajišťuje síťové okno vnitřního stanu. Maximálně kompresní obal s velkým bočním vstupem usnadňuje balení.


Ferrino Nemesi 1
5 690 Kč

5 119 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 1 osobu s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Nemesi 1 je ideální na turistiku.


Ferrino Sintesi 1
4 590 Kč

4 129 Kč
+ doprava zdarma

Stan pro 1 osobu s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Sintesi 1 je ideální na turistiku.


ZAJO Gotland 1 UL Tent
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Nejlehčí stan v naší kolekci. Celoroční stan Gotland 1 poskytuje vysoký stupeň pevnosti a odolnosti v náročných podmínkách, ale jeho hlavním charakteristickým znakem je lehkost.