CZ 2018-12-BO-SportswearSellout


Unikátní služby

Aby nakupování bylo pohodlnější, přehlednější, rychlejší a přinášelo našim zákazníkům maximum výhod, připravili jsme pro vás unikátní služby, které na žádných jiných internetových obchodech nenaleznete.

Vždy pečlivě projdeme a zvážíme všechny vaše požadavky a návrhy, a poté podle nich přizpůsobíme nebo vymyslíme úplně novou službu, která nakupování na MALL.cz ještě více usnadní.


Garantovaná dostupnost

Vyberete si zboží a hned po ceně vás samozřejmě zajímá jeho dostupnost. Je zboží skladem? Pokud si ho objednám, budeme mi doručeno opravdu v tom termínu, který je u něj uveden, nebo jsou v MALL.cz informace o dostupnosti pouze informativní jako v jiných obchodech?


Pojištění proti krádeži a rozbití

S pojištěním se už nemusíte bát nečekaných nepříjemností. Uplatníte jej v případě krádeže a nahodilého poškození způsobeného neočekávanou vnější příčinou, a to i přesto, že se svými věcem zacházíte zodpovědně a opatrně. Vybrat si můžete z pojištění na 1 nebo na 2 roky.


Prodloužená záruka

Koupí Prodloužené záruky získáte 12 nebo 36 měsíců záruky na výrobek navíc ke standardní záruce poskytované výrobcem. Máte tak jistotu, že nebudete muset vydat žádné nadbytečné náklady za opravy.


Hodnocení majitelů

Abychom vám mohli nabízené zboží doopravdy doporučit, museli bychom každý výrobek testovat a zkoušet. Při množství položek, které v našem obchodě nabízíme, by to však nebylo v lidských silách.

Proto jsme požádali o pomoc vás – naše zákazníky. Napište, jak jste s výrobkem spokojeni nebo uveďte jeho nedostatky. Vyberte počet hvězdiček odpovídajích podle vás kvalitě a použitelnosti výrobku. Pět hvězdiček je nejlepší hodnocení. Pokud přidáte i slovní hodnocení, výrazně tím pomůžete s výběrem dalším zájemcům o tento produkt.
Hodnocení majitelů je služba, kterou pomáháte ostatním a kterou naopak příště můžete využít vy.