Play-Doh Zubař

Play-Doh Zubař

Hodnocení: 4,8
629 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyzkoušejte si, jaké to je být zubařem! S touto kreativní sadou si užijete spoustu legrace a něco se i přiučíte. Vymodelujte jazyk i zuby, které poté můžete sami trhat a dávat na ně plomby nebo rovnátka.

Lamps Hrnčířský kruh

Lamps Hrnčířský kruh

Hodnocení: 3,3
499 Kč 349 Kč

Hrnčířský kruh je skvělá kreativní pomůcka. Děti s jeho pomocí mohou vytvořit svá první keramická díla a poté si je mohou ozdobit barvičkami dle vlastních představ. Děti si tak hravou formou zlepšují své dovednosti.

Play-Doh Výroba popcornu-44%

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnocení: 4,8
579 Kč 319 Kč

Výprodej

Naskočte do vlaku nekončící popcornové zábavy s novým přístrojem na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kyblík lahodným popcornem, který ještě vylepšíte smícháním s divokou směsí. Přidejte zábavnou polevu a váš popcorn bude díky skvělým vykrajovátkům a rozmanitým razítkům chutnat jako báječné preclíky nebo další sladkosti! Nakonec nezapomeňte přidat bláznivý sirup nebo máslo a vychutnejte si super kino zážitek s nádobou plnou originálního Play-Doh popcornu.

Play-Doh Pec na pizzu-42%

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnocení: 5
689 Kč 399 Kč

Akce

Připravte se na bláznivé dobrodružství plné čerstvé voňavé pizzy. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte tu nejlepší pizzu na světě s pomocí světelné trouby a otočného stolečku! Zmáčkněte páčku a vytvořte na pizze senzační kůrku, rozsviťte troubu, páčku nadzvedněte a pizza je hotová! Přidejte navrch ještě trochu sýra a neskutečně dobrou polevu. Jestli máte hotovo, položte pizzu na otočný stoleček a rozdělte ji na kousky pomocí kráječe.

Play-Doh Třpytivá sada 6ks-44%
232 Kč 129 Kč

Výprodej

Vaše výtvory Play-Doh budou zářit a jiskřit díky třpytivé sadě s vykrajovátky! V balení jsou barevná vykrajovátka na výrobu květin, drahokamů a jiných krásných věcí. Jedinou hranicí vašeho umění je vaše představivost!

Play-Doh Pečící sada na sušenky-18%
369 Kč 299 Kč

Akce

Vytvoř a ozdob ty nejlegračnější koláčky, jaké si můžeš představit, se sadou Crazy Cookies! Uválej si těsto, vyber tvar koláčku a, pak předstírej pečení na plechu. Legrace tu nekončí, popadni vytlačovátko a ozdob své koláčky, jak tě jen napadne!

Play-Doh Rotační mixér-50%

Play-Doh Rotační mixér

Hodnocení: 4,5
609 Kč 299 Kč

Výprodej

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vás stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky.

Play-Doh Sada s mlýnkem na výrobu těstovin-45%
599 Kč 329 Kč

Akce

S Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel.

Play-Doh Základní sada-21%

Play-Doh Základní sada

Hodnocení: 4,8
419 Kč 329 Kč

Akce

Vše co potřebujete, aby jste nastartovali svou fantazii, je základní sada Play-Doh. Nejlepší ze všeho je možnost opakovaně použitelná skladovací přepravka, která je ideální na cesty!

Play-Doh Zábavný kyblíček-42%
629 Kč 359 Kč

Akce

Popusťte uzdu vaší fantazii s touto mega krabicí Play-Doh. Děti v ní naleznou spoutu vykrajovátek a nářadí! Připravte se na hodiny tvořivosti a vyzkoušejte pět různých barev Play-Doh.

Play-Doh Balení 12ks kelímků zimních barev-42%
419 Kč 239 Kč

Akce

Otevřete balení 12 kelímků plných barev a připravte se na zábavné modelování pomocí modelíny Play-Doh. Začněte tvořit přímo z kelímku nebo smíchejte barvy a vytvořte úplně nové!

Play-Doh Balení 4 tub - více druhů-33%
149 Kč 99 Kč

Akce

Sada čtyř tub modelíny Play-Doh. Nechte svou fantazii pracovat a vytvářejte vše co vás jen napadne. S Play-Doh není nic nemožné! Čtyři různé druhy balení, dodáváme dle aktuální skladové zásoby. Konkrétní variantu nelze zvolit.

Play-Doh Sada na výrobu potravin
581 Kč 529 Kč

Tvoření jídla je super kreativní hračka s novou sadou na výrobu potravin. Až s dvaceti kusy vykrajovátek můžete vytvořit vše, co šéfkuchař k vaření potřebuje. Nákupní košík, talířky, příbory a k tomu formičky na ovoce, zeleninu i maso. V balení navíc 7 kelímků modelíny Play-Doh.

Play-Doh Wheels Stavba-29%

Play-Doh Wheels Stavba

Hodnocení: 4,5
393 Kč 279 Kč

Akce

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!

Play-Doh Wheels Těžba-29%

Play-Doh Wheels Těžba

Hodnocení: 5
367 Kč 259 Kč

Akce

Užijte si baječný pracovní den v kamenolomu! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování s modelínou Play-Doh. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení.

Play-Doh Modelína jako zmrzlina v chladničce-28%
419 Kč 299 Kč

Akce

Přímo neodolatelný set modelíny Play-Doh – to je Play-Doh modelína v chladničce. V balení najdete 2 kornoutky plněné modelínou a dvě modelíny „na klacku“. Každé balení modelíny jako zmrzliny má přibližně 100g modelíny. Využij speciální balení a vytvoř si svoji vlastní barevnou zmrzlinu.

Play-Doh Barevné koblížky-29%
367 Kč 259 Kč

Akce

Staňte se hrdými pekaři s touto sadou Play-Doh a vytvářejte bláznivé věnečky, fantastické pečivo a nepřeberné množství barevných koblížků. Uspořádej velkou hostinu pro kamarády.

Play-Doh Olaf a sněhové kreace-31%
579 Kč 399 Kč

Akce

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s oblíbenou postavičkou pohádky Frozen, sněhulákem Olafem. s kterým si děti mohou vymodelovat množství zábavných sněhových kreací jako jsou i sněhové vločky a podobně.

Play-Doh Ultimátní zábavný set-28%
561 Kč 399 Kč

Akce

Tvořte si duhu podle své fantazie. Inspirováno slavnými emoji, kterým můžete přidat obličej a vytvoříte jim tak různé bláznivé výrazy. Využijte speciální modelínu, nástroje a další barvy modelíny, abyste vytvořili vašemu charakteru i tělo.

Intelig.plastelína Super Skarab
239 Kč

Super Skarab nabízí neuvěřitelný přechod barev z modré do purpurové přes červenou a měděnou. Jeho jemné zelenomodré odstíny tancují ve světle a hypnotizují oči. V dávném Egyptě byl Skarabeus uctíván pro svou nadpozemskou barvu.

Intelig.plastelína Amethyst
239 Kč

Vyzkoušejte tuto uklidňující barvu a uvolněte své nervy. Jediným dotykem fialová zmizí a odhalí překvapivě růžové zbarvení. Vzrušující a zářivá, tato dynamická plastelína určitě rozzáří Váš den.

Play-Doh Párty balení modelíny-23%
169 Kč 129 Kč

Akce

Párty balení modelíny Play-Doh je jako stvořené pro zábavu plnou barev při narozeninových oslavách, přespání u kamaráda či jakkoli stráveném času kreativní hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh kelímků.

Play-Doh Sada s konfetami 6 ks-25%
239 Kč 179 Kč

Akce

Vaše výtvory z modelíny Play-Doh budou ještě zajímavější s touto sadou a s barevnými konfetami. Nech své výtvory zazářit. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii a zručnost.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku - žluté víko
269 Kč 194 Kč

Udělejte si kdykoli Play-Doh ve stylu pikniku kbelíkem Beach Bucket! Tato zábavná sada vám umožní modelovat, krájet a vytvářet různé mořské živočichy. Šikovný kbelík má spoustu místa pro ukládání a je ideální pro hraní doma i na dovolené!

Play-Doh Stříbrné balení 5ks
149 Kč

Klasické balení 4 kelímků hmoty Play-Doh je nyní obohaceno o 1 exkluzivní novinku ve stříbrné barvě ve formě extra kelímku v balení. Stačí si vybrat svou oblíbenou barvu a pustit se do modelování všemožných kreací.

KREASVET Výroba slizu CRAZY SLIME mini-HNĚDÝ
190 Kč 179 Kč

Chceme Vám představit neobyčejnou hračku „CRAZY SLIME“, kterého si můžete vyrobit vlastníma rukama, je to velmi snadné! Všechno, co je k výrobě potřeba, najdete v sadě. Ve finále budete mít originálního domácího mazlíčka, a přesněji řečeno – ne jednoho, ale rovnou dva! HNĚDÝ = ČERVENÝ+ZELENÝ

Play-Doh Párty balení 15ks
239 Kč 199 Kč

Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.

Play-Doh Toy Story Buzz-23%

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnocení: 5
519 Kč 399 Kč

Akce

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Pomocí plastové figurky Buzze Rakeťáka můžete vytvořit některé postavičky z animáku. Součástí balení jsou i vykrajovátka a modelína Play-Doh.

PlayFoam Boule - Workshop set (CZ/SK)
239 Kč

Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní. Obsahuje sedm barev a mnoho veselých doplňků. S doplňky budou výtvory jako živé! Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Sada získala 1. místo v internetovém hlasování Hračka roku 2011.

Intelig.plastelína Magnetická stříbrná
239 Kč

Nová receptura – stříbrná supermagnetická plastelína. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem.

Play-Doh Wheels Stavební modelína
159 Kč 139 Kč

Akce

Představujeme novou edici Play-Doh Buildin modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla
269 Kč 189 Kč

Udělejte si kdykoli Play-Doh ve stylu počítání kbelíkem Mini Bucket! Tato zábavná sada vám umožní modelovat, krájet a vytvářet až devět různých čísel! Šikovný kbelík má spoustu místa pro ukládání a je ideální pro hraní doma i na dovolené!

Intelig.plastelína Vesmírná mlhovina
239 Kč

V praktické dvoudílné plechovce najdete 80 g hmoty ve fialkovém provedení s červenými a modrými třpytkami, které se objeví ve tmě po nasvícení plastelíny.

Intelig.plastelína Magnetická zlatá
239 Kč

Nová receptura – supermagnetická plastelína, tentokráte zlatá. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty.

Intelig.plastelína Super Láva
239 Kč

Super Láva vypadá jako tekutá žhavá láva. Vaše ruce ale nepopálí. Barva se mění ze zlatoměděné do rubínové červené. Světlo odhalí záchvěvy metalických barev, které ožívají před očima. Vytáhněte Super Lávu to tenké vrstvy a zjistíte, že je téměř průhledná. Natahováním a mačkáním jí vrátíte lesk.

Intelig.plastelína Magnetická černá
239 Kč

Nová receptura – supermagnetická plastelína. Černá a tajemná. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem…

Intelig.plastelína Krypton
239 Kč

Poznejte tajemnou, kosmickou, mimozemskou, radioaktivní zeleň. Nabijte ji na sluníčku nebo pod zářivkou a uvidíte fantastický jas. Probuďte se před svítáním a zjistěte, zda ještě pořád svítí.

Play-Doh Opravářské nářadí-34%
393 Kč 259 Kč

Akce

Stavební dělníci Play-Doh potřebují ke své práci jen ty nejlepší nástroje! Pila plní hned dvojitou funkci- jako řezný nástroj a jako nástroj pro výrobu tvarů se šroubovacím nástavcem. S pomocí metru otiskněte do Play-Doh hmoty měřící čáry a se šroubovákem můžete začít pracovat.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku piknik
269 Kč 229 Kč

Udělejte si kdykoli Play-Doh ve stylu pikniku kbelíkem Mini Bucket! Tato zábavná sada vám umožní modelovat, krájet a vytvářet až devět různých jídel! Šikovný kbelík má spoustu místa pro ukládání a je ideální pro hraní doma i na dovolené!

Play-Doh Barevné balení modelíny-30%
229 Kč 159 Kč

Akce

Užijte si zbrusu nové barevné balení Play-Doh. Smíchejte barvy dohromady a vytvořte nové barvy nové, se kterými se můžete vrhnout do modelování všemožných kreací. V balení jsou 4 kelímky Play-Doh. Dvě barevné varianty!

Play-Doh Set rolované zmrzliny-30%
519 Kč 359 Kč

Akce

Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváření rolované zmrzliny. Vytvořte barevnou směs, použijte vaflový lis na vytvoření kornoutu nebo misky. Vytvořte si polevu nebo šlehačku pomocí modelíny Play-Doh.

Play-Doh Zahradnické náčiní-36%
393 Kč 249 Kč

Výprodej

Vytvořte květinovou zahrádku, umístěte ji přímo na Play-Doh plechovku a dejte jim spršku s Play-Doh konvičkou! K tomu, aby tato zahrádka vykvetla, není třeba rukou profesionála – stačí trocha fantazie!

SES Výroba zmrzlin z modelíny
369 Kč 329 Kč

Milovníci zmrzliny budou nadšeni! Nyní si můžete vytvořit zmrzlinu z modelíny. Základem je měkká, poddajná modelovací hmota, která perfektně drží a výborně se s ní pracuje. Můžeš kombinovat čtyři barvy z nich dvě jsou vonící. Modelína rozvíjí a zdokonaluje fantazii, představivost a kreativitu dětí.

Play-Doh Velryba-40%

Play-Doh Velryba

Hodnocení: 3,7
399 Kč 239 Kč

Akce

Ponořte se do hlubin kreativní zábavy s Velrybou! Naplňte velrybu barevnou modelovací hmotou Play-Doh, stlačte ocas směrem dolů a užijte si barevný vodotrysk, který velryba vyfukuje. Změňte vodotrysk pomocí přidaných šablon.

Intelig.plastelína Super Olejová skvrna
239 Kč

Barvy Super Olejová skvrny se mění před očima. Zhypnotizuje vás úžasnou podobou tekutého kovu s zeleným a zlatým povrchem s náznaky stříbrné a modré. Tato barva je fakt neuvěřitelná. :-) Vytáhněte Super Olejovou Skvrnu to tenké vrstvy a zjistíte, že je téměř průhledná.

Intelig.plastelína Chameleon
239 Kč

Neviditelný v džungli, ale nepřehlédnutelný ve Vašich rukou. Tato tropická zelená v okamžiku doteku exploduje v jasnou žlutou. A na rozdíl od pravého, tento Chameleon vyžaduje každodenní mačkání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Modelovací hmoty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Modelovací hmoty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Modelovací hmoty akce.