Lamps Magnetická tabule v roli
337 Kč 299 Kč

Magnetická tabule s přilnavým povrchem, která lze připevnit na jakýkoliv rovný povrch. Je to super řešení pro hraní, ale i učení. Tabule je rolovatelná a dá se snadno uklidit. Rozměr tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pro děti od 3 let.

Teddies Magnetická tabulka barevná s razítky
529 Kč 469 Kč

Magnetická mazací tabulka v krásném barevném provedení je Kreativní pomůcka pro kreslení. A pokud se dětem obrázek nebude líbit, v mžiku ho smažou pomocí mazací lišty. Děti si zábavnou formou zlepšují motoriku a rozvíjí si kreativitu.

Fisher-Price DOLU Kreativní stojan
999 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasná magnetická tabule, která se dá využít i jako klasická tabule na malování křídou. Pomáhá rozvíjet kreativitu a představivost. Výborný pomocník při učení abecedy, čísel ale i barev. Balení obsahuje 21 dílů.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
299 Kč 239 Kč

Plastová magnetická tabulka pro děti na kreslení, obsahující tužku s kovovým hrotem. Nečekejte na nic, inspirujte se motivem Cars a nakreslete si své vlastní a nejen to.

commshop Magic Pad – kreslicí magická tabulka-28%
349 Kč 249 Kč

Výprodej

Tato zábavná umělecká souprava záři pomocí LED světel. Děti s ní mohou popustit uzdu fantazii a nakreslit si vše, co jim napadne – od svítících vesmírných příšerek až po oslnivý podmořský svět. Jedním tahem obrazovku setřou a mohou kreslit něco jiného.

3ToysM Dětská magnetická tabule přírodní-26%
919 Kč 679 Kč

Výprodej

Hledáte jednoduchou učební pomůcku pro Vašeho předškoláka? Dětská magnetická tabule bude pro děti ideální pomůckou pro výuku, kreslení bude pro děti ještě větší zá…

Mac Toys Magnetická tabulka
349 Kč 279 Kč

Kouzelná magnetická tabulka, na kterou mohou děti malovat stále dokola. V balení naleznete i tři razítka a nesmí chybět magnetické pero, které je připevněno na provázku, aby jej děti neztratili.

Woody Tabule ABC s písmeny, s rolí papíru a kelímky
1 499 Kč 1 239 Kč

Novinka

Oboustranná tabule s nastavitelnou výškou v praktickém provedení s tyčkou pro roli papíru. Z jedné strany je zelená plocha pro psaní křídami, z druhé bílá magnetická plocha pro psaní fixou. Nad tabulí je do konstrukce zabudovaná tyčka pro upevnění role papíru, který lze odvíjet a malovat na ploše, kterou poskytují desky tabulí. Součástí jsou i magnetky ve tvaru písmen a kelímky na vodu a barvy.

Bino Magnetická tabule oboustranná-39%
659 Kč 399 Kč

Akce

Šetřete naše lesy a místo papíru využijte na malování magnetickou oboustrannou tabuli. Na jedné straně si může váš malý malíř malovat křídami tak, jak to dělají velké děti ve škole, na straně druhé může tvořit pomocí barevných fixů.

Woody Magnetická tabulka se zvířátky, oboustranná
449 Kč 389 Kč

Akce

Magnetická oboustranná tabulka a dřevěná skládanka na téma zvířátka a lidé v jednom. Z jedné strany černá plocha pro psaní křídami, z druhé bílá magnetická plocha pro psaní fixou. Obsahuje množství dílků, ze kterých děti dokážou vytvořit nekonečné variace obrázků plných fantazie.

LENA Magnetická tabulka, barevná 41 cm
359 Kč 339 Kč

Plastová magická tabulka. Obsahuje tužku s kovovým hrotem a tři razítka. Při kreslení tužkou s kovovým hrotem tabulka mění barvu kresleného obrázku. Jednouché zacházení.

Aga4Kids Dětská tabule BIG NATURAL TPN
789 Kč

Oboustranná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou a 20 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids. Na černou tabuli mohou děti malovat klasickými křídami a na druhou, bílou, pak barevnými fixy nebo na papír pastelkami.

GoGEN Kreslící tabulka Maxitabulka Maxipes Fík modrá
499 Kč

Maxipes Fík si pro děti připravil elektronickou kreslící tabulku. Ta je svým principem velmi podobná oblíbené magnetické tabulce. Velký, 8,5" displej, nabízí rozsáhlý prostor pro kreativní vyjádření Vašich ratolestí. Smazání celého displeje následně provedou jedním stisknutím tlačítka.

LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm
219 Kč

Plastová magická tabulka pro děti na kreslení, obsahující tužku s kovovým hrotem a dvě razítka. Tabulka je velká 32 cm a při kreslení s tužkou, které má kovoý hrot, mění barvu.

3D Magická kreslící tabule
369 Kč

Hledáte magickou a zároveň neotřelou zábavu pro vaše děti? Spoustu kreativních her již máte za sebou a u ničeho nevydrží dlouho? Pak je zaručeně dostane tato kreslící 3D tabulka s motivem vesmíru.

GoGEN Kreslící tabulka Maxitabulka Maxipes Fík růžová
499 Kč

Maxipes Fík si pro děti připravil elektronickou kreslící tabulku. Ta je svým principem velmi podobná oblíbené magnetické tabulce. Velký, 8,5" displej, nabízí rozsáhlý prostor pro kreativní vyjádření Vašich ratolestí. Smazání celého displeje následně provedou jedním stisknutím tlačítka.

Teddies Magnetická tabulka kreslící 33x27 cm
359 Kč

Na kouzelnou magnetickou tabulku o rozměru 33 × 27 cm si mohou děti kreslit pořád dokola! Součástí balení je také 4 magnety a pero připevněné na provázku.

Aga4Kids Dětská tabule 4v1 MPP NATUR 95 cm
629 Kč

Oboustranná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou a 20 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids. Na černou tabuli mohou děti malovat klasickými křídami a na druhou, bílou, pak barevnými fixy nebo na papír pastelkami. Vše lze snadno setřít houbou nebo hadříkem a práce vašeho malého umělce

Woody Magnetická tabulka s ABC na stůl
249 Kč 219 Kč

Novinka

Oboustranná stolní tabule. Z jedné strany černá plocha pro psaní křídami, z druhé bílá magnetická plocha pro psaní fixou. V balení najdete velké množství magnetických písmen, čísel i znaků pro nácvik skládání slov i jednoduchých matematických příkladů, dále pak barevné křídy, fix a houbičku.

Teddies Tabule stojanová s počítadlem
479 Kč 469 Kč

Tabule s dřevěným stojánkem by neměla chybět v žádném dětském pokojíku malého školáka. Tento model je navíc vybaven jednoduchým počítadlem a veselými ručičkovými hodinami, čímž dává dítěti více možností k poznávání.

Woody Tabule-natur rám s poličkou, 65cm
449 Kč 379 Kč

Akce

Dřevěná tabule s poličkou je skvělý doplněk do pokoje vašeho malého školáka. Jedna strana je bílá pro psaní suchými fixy a druhá černá pro klasické křídy. Bílá strana je vyrobena z kovového plechu, takže na ní drží magnetky.

commshop Nalepovací křídová tabule
259 Kč 219 Kč

Výprodej

Dokonalá velmi praktická samolepicí tabule na křídu. Tabuli můžete nalepit na libovolný předmět, zeď nebo nábytek. Je to zvláštní fólie potažená vrstvou jakou má opravdová tabule! Skvělá zábava pro nejmladší, ale i dokonalá ozdoba v domácnosti či..

Lamps Kreslící tabulka s magnety
269 Kč

Na kouzelnou magnetickou tabulku o rozměru 44 × 32 cm si mohou děti kreslit pořád dokola! Součástí balení je také 2 magnety a pero připevněné na provázku.

Aga4Kids Dětská tabule MS2
689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otočná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou a magnetickými písmenky od firmy Aga4Kids.

LENA Magnetická tabulka Ledové království, 22cm
299 Kč 249 Kč

Plastová magnetická tabulka pro děti na kreslení, obsahující tužku s kovovým hrotem. Nečekejte na nic, inspirujte se motivem Frozen a nakreslete si své vlastní království a nejen to.

Kreslící tabulka Mašinka Tomáš
249 Kč

Plastová magická tabulka. Obsahuje tužku s kovovým hrotem a tři razítka. Při kreslení tužkou s kovovým hrotem tabulka mění barvu kresleného obrázku. Jednouché zacházení.

3ToysM Dětská magnetická tabule růžová
1 369 Kč 1 099 Kč

Nádherná růžová tabule, pro kreativitu Vašich dětí. Vhodná k malování, pro výuku číslic, poznávání hodin, tvoření slov pomocí magnetek nebo jen pro zábavu.

Teddies Magnetická tabulka Magic Sketcher
359 Kč 269 Kč

Kreativní pomůcka pro kreslení, psaní zpráv a hraní her. Pokud se ti obrázek nebude líbit, v mžiku ho smažeš pomocí mazací lišty. Děti si zábavnou formou zlepšují motoriku a rozvíjí si kreativitu.

Aga4Kids Dětská tabule COLORS OPC
589 Kč

Otočná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou, počítadlem a vyměnitelnou 15 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids. Na černé straně tabule mohou děti malovat klasickými křídami a na druhé, bílé, pak barevnými fixy.

3ToysM Dětská tabule na zeď přírodní
449 Kč 359 Kč

Jednoduchá dětská tabule na zeď s odkládací poličkou na křídy a houbičku. Součástí jsou také hodiny s pohyblivými ručičkami.

3ToysM Dětská skládací tabule na stěnu
1 079 Kč 859 Kč

Dětská tabule na zeď je vděčný pomocník pro malování, výuku číslic, poznávání hodin, tvoření slov pomocí magnetek nebo jen pro zábavu. Rozměry 5,5×74×52 cm.

Hape Magnetická písmenka
406 Kč 399 Kč

Rozpoznávání a učení se abecedy může být opravdová zábava. S těmito magnetickými barevnými písmenky to půjde snadno a skoro samo. Dávejte písmenka na magnetický podklad a tvořte tak s dětmi slova a slovní spojení.

Alltoys CIDE Xylopad
999 Kč 599 Kč

Novinka

Kreativní tabulka se zvuky je skvělá naučná hračka. Umístěte stojan ve vodorovné poloze a nechte dítě používat ergonomické puky/pastelky na malování. Když dítě pukem zasáhne rám, stojan přehrává zábavné zvuky, a tak povzbuzuje dítě, aby pokračovalo v kreslení.

Bigjigs Toys Magnetická tabule s příslušenstvím
1 359 Kč 1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická tabule s příslušenstvím je ideální doplněk do pokoje malého výtvarníka. Děti mohou používat stranu tabule, která je magnetická se suchým stíráním fixů. Na druhé straně je tradiční tabule pro křídy. Součástí je role papíru, kterou lze snadno upevnit na stojan, dále čtyři nádobky na barvy, stolní guma a 12 tyčinek barevných kříd.

Smoby Stojací tabule 2v1 růžová
1 449 Kč 1 099 Kč

Tabule na kreslení 2v1 je skvělý doplněk do každého dětského pokoje. Ať už vaše dítě chodí do školy a na tabuli bude počítat matematické příklady nebo je předškolákem a na tabuli si bude jen kreslit.

Viga Dřevěná magnetická tabule
1 069 Kč 769 Kč

Tato dřevěná magnetická tabule má 2 strany. Jedna strana tabule je černá, na kterou lze psát pomocí kříd a druhá strana je bílá, na kterou lze psát speciální fixou a poté text smazat. Magnetická tabule s příslušenstvím je ideální doplněk do dětského pokoje.

Sambro Magnetická kreslící tabulka Frozen Olaf
209 Kč

Magnetická kreslící tabulka s razítky v designu Frozen. Kresli, smaž a zase kresli – není třeba žádné tužky či papíru! Sada obsahuje magnetickou tabulku, magnetické škrabátko, 2 magnetická razítka a magnetickou tužku. Tužka je připevněna k tabulce provázkem, aby ji děti neztratily.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tabule na kreslení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tabule na kreslení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tabule na kreslení akce.