10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětské kuchyňky

Dětské kuchyňky zapojí i nejmenší děti do reálného světa vaření bezpečnou formou. Jsou oblíbenou zábavou pro holky i kluky již několik generací, a můžete je neustále doplňovat novým náčiním, nádobím a potravinami.

Zobrazit více

Dětská kuchyňka pro kluky i holky

  • Bezpečná zábava se spoustou doplňků.
  • Realistické provedení kuchyní, k dostání i dětské nádobíčko a spotřebiče.
  • Kuchyňky menších rozměrů do bytu i rozměrné kuchyně do domů či na terasu.
  • K dostání modely přenosné (bez spodních skříněk), k umístění ke stěně nebo oboustranné.

Vybavení dětské kuchyňky

K základnímu vybavení patří sporák s plotýnkami. Ty se ovládají knoflíky. Ke sporáku náleží otevírací trouba. U některých modelů jsou sporák a trouba osvětleny, spotřebiče mohou vydávat autentické zvuky. Modely kuchyněk mají dále dřez, mikrovlnnou troubu, lednici a mnoho zásuvek a závěsných mechanismů na odkládání pomůcek a nádobí.

TIP!

Kluci jsou známí kutilové, proto se jim zalíbí dokonalé provedení dětského ponku.

Náčiní a nádobí do dětské kuchyňky je nezbytností

Některé kuchyňky seženete jako komplety, tedy i s veškerým plastovým náčiním – naběračky, obracečky apod. a nádobím včetně hrnců, pánví a pokliček. Obvykle toto příslušenství ale musíte přikoupit zvlášť. Veškeré příslušenství by mělo být z nezávadných materiálů a vybírejte ho také s ohledem na věk dítěte.

Potraviny do dětské kuchyňky

Mimo nádobí a náčiní můžete přikoupit i plastové napodobeniny potravin. Děti tak mohou mít zásobu ovoce, zeleniny, mléka a nápojů, dokonce i napodobeniny hotových jídel – hamburger, hot dog atd. Populární jsou především ty kusy, které je možné rozkrojit.

→ Dřevěné modely potravin na rozkrojení najdete mezi didaktickými hračkami.

Dřevěná dětská kuchyňka vydrží několik generací

Stylové dřevěné kuchyňky vypadají autenticky a mají dlouhou životnost. Kuchyně jsou stabilní a s velkým úložným prostorem. Některé modely jsou oboustranné nebo umožňují dokoupení podstavce (kuchyně roste s dítětem).

Info:

I v dětské kuchyňce a dětské domácnosti je zapotřebí důkladný úklid. Učte děti udržovat pořádek hravou formou, prohlédněte si hračky pro úklid.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Woody Kuchyňský ostrov Trendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov Trendy

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Woody Kuchyňka Chichi cats Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňka Chichi cats

Kuchyňka s příslušenstvím v atraktivním designu je plně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním. Má otočné knoflíky, které vydávají zvuk jako u skutečných spotřebičů, funkční dvířka na magnetky, boční držák na utěrky, spoustu úložného prostoru a odnímatelný nerez dřez.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Woody Kuchyňská linka "Lily" KIK MDF dřevěná kuchyně LULILO Saliko s kávovarem na espresso
Woody Kuchyňská linka "Lily"

Dřevěná kuchyňka v pastelových barvách od návrhářky Britty Hurter. Je vybavena troubou, lednicí, plotýnkami a dřezem. Dvířka jsou vybavena magnety a otočné knoflíky vydávají autentické zvuky.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Derrson Disney Dětská dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie KIK MDF dřevěná kuchyně LULILO Saliko s kávovarem na espresso
Derrson Disney Dětská dřevěná kuchyňka XL Mickey a Minnie

Dětská dřevěná kuchyňka Mickey a Minnie od © Disney pro kluky a holky má atraktivní design včetně spousty jedinečných doplňků, které najdete jen v tomto novém setu. Hrnec s pokličkou Mickey, nádherná solnička, pepřenka a další kuchyňské potřeby ve stylovém designu.

můžete mít 27.2.

KIK MDF dřevěná kuchyně LULILO Saliko s kávovarem na espresso KIK MDF dřevěná kuchyně LULILO Saliko s kávovarem na espresso
KIK MDF dřevěná kuchyně LULILO Saliko s kávovarem na espresso

Dřevěná dětská kuchyňka LULILO s příslušenstvím. Naučí vaše dítě organizovat a používat plánovače a navíc bude ozdobou každého pokoje. Hra bude stimulovat kreativitu a představivost. Materiál: MDF, plast. Věk: 3+. Rozměry: 62 × 26 × 85 cm.

můžete mít 1.3.

4iQ Dětská kuchyňka KiddieCookery Leomark Dřevěná růžová Kuchyňka pro děti Pink Play + světelné a zvukové efekty 106
4iQ Dětská kuchyňka KiddieCookery

Rozměry: Výška: 89 cm Šířka: 70 cm Hloubka: 30 cm Materiál konstrukce: dřevo Součástí balení: hrnec s poklicí hrnec naběračka sítková naběračka špachtle lžíce na těstoviny Tato kuchyňka je vybavena: Kuchyňka s dřezem vybaveným úchyty a baterií Mikrovlnná trouba Varnou deskou Prostor pro zav…

můžete mít 29.2. - 1.3.

Derrson dřevěná kuchyňka Princess Leomark Dřevěná růžová Kuchyňka pro děti Pink Play + světelné a zvukové efekty 106
Derrson dřevěná kuchyňka Princess

Tato dřevěná kuchyňka pro holky je zábavná sada v krásném růžovém provedení. Růžový design zaujme každou holčičku.

můžete mít 27.2.

Leomark Dřevěná růžová Kuchyňka pro děti Pink Play + světelné a zvukové efekty 106 Leomark Dřevěná růžová Kuchyňka pro děti Pink Play + světelné a zvukové efekty 106
Leomark Dřevěná růžová Kuchyňka pro děti Pink Play + světelné a zvukové efekty 106

Dřevěná kuchyňka pro děti. Kuchyň s příslušenstvím. Kuchyň s plotýnkami. Hračková kuchyňka pro děti. Kuchyň se světelnými a zvukovými efekty. S mikrovlnnou troubou, lednicí a troubou.

můžete mít 4.3.

Sofistar Dětské hračky KUCHYNĚ Cool Mango Mini kuchyňský dřez pro děti - Minisink
Sofistar Dětské hračky KUCHYNĚ

Do přihrádky na baterie elektrické baterie vložte dvě baterie 5AA (nejsou součástí dodávky) a poté baterii nainstalujte do umyvadla naplněného vodou a vodu můžete nechat cirkulovat otáčením spínače.

můžete mít 4.3. - 6.3.

Výprodej
Cool Mango Mini kuchyňský dřez pro děti - Minisink Cool Mango Mini kuchyňský dřez pro děti - Minisink
Cool Mango Mini kuchyňský dřez pro děti - Minisink

Dopřejte svým nejmenším radost z napodobování každodenních domácích prací s naší realistickou hračkou mini kuchyňského dřezu. Tato interaktivní hračka podporuje kreativitu a představivost, nabízí nekonečnou zábavu a zároveň podporuje rozvoj základních dovedností. Naše bezpečná a odolná hračka, která

můžete mít 1.3. - 5.3.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka MR6073 Cool Mango Mini kuchyňský dřez pro děti - Minisink
Aga4Kids Dřevěná kuchyňka MR6073

Nový model dětské dřevěné kuchyňky od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

můžete mít 27.2.

Dětské kuchyňky

Uvařit dobrotu ve vlastní kuchyňce baví kluky i holky. Oblíbené jsou modely dětských kuchyněk, které vydávají zvuky jako opravdové spotřebiče, a které je možné vybavit velkým počtem nádobí do kuchyňky.

→ Děti milují také hru na nakupování. Pořídit se dají potraviny, které děti využijí jak při hře na nakupování, tak v dětské kuchyňce.

Hry na profese jsou oblíbenou zábavou téměř všech dětí. Mohou se na chvíli stát například lékaři či záchranáři.