10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětské kuchyňky

Dětské kuchyňky zapojí i nejmenší děti do reálného světa vaření bezpečnou formou. Jsou oblíbenou zábavou pro holky i kluky již několik generací, a můžete je neustále doplňovat novým náčiním, nádobím a potravinami.

Zobrazit více

Dětská kuchyňka pro kluky i holky

  • Bezpečná zábava se spoustou doplňků.
  • Realistické provedení kuchyní, k dostání i dětské nádobíčko a spotřebiče.
  • Kuchyňky menších rozměrů do bytu i rozměrné kuchyně do domů či na terasu.
  • K dostání modely přenosné (bez spodních skříněk), k umístění ke stěně nebo oboustranné.

Vybavení dětské kuchyňky

K základnímu vybavení patří sporák s plotýnkami. Ty se ovládají knoflíky. Ke sporáku náleží otevírací trouba. U některých modelů jsou sporák a trouba osvětleny, spotřebiče mohou vydávat autentické zvuky. Modely kuchyněk mají dále dřez, mikrovlnnou troubu, lednici a mnoho zásuvek a závěsných mechanismů na odkládání pomůcek a nádobí.

TIP!

Kluci jsou známí kutilové, proto se jim zalíbí dokonalé provedení dětského ponku.

Náčiní a nádobí do dětské kuchyňky je nezbytností

Některé kuchyňky seženete jako komplety, tedy i s veškerým plastovým náčiním – naběračky, obracečky apod. a nádobím včetně hrnců, pánví a pokliček. Obvykle toto příslušenství ale musíte přikoupit zvlášť. Veškeré příslušenství by mělo být z nezávadných materiálů a vybírejte ho také s ohledem na věk dítěte.

Potraviny do dětské kuchyňky

Mimo nádobí a náčiní můžete přikoupit i plastové napodobeniny potravin. Děti tak mohou mít zásobu ovoce, zeleniny, mléka a nápojů, dokonce i napodobeniny hotových jídel – hamburger, hot dog atd. Populární jsou především ty kusy, které je možné rozkrojit.

→ Dřevěné modely potravin na rozkrojení najdete mezi didaktickými hračkami.

Dřevěná dětská kuchyňka vydrží několik generací

Stylové dřevěné kuchyňky vypadají autenticky a mají dlouhou životnost. Kuchyně jsou stabilní a s velkým úložným prostorem. Některé modely jsou oboustranné nebo umožňují dokoupení podstavce (kuchyně roste s dítětem).

Info:

I v dětské kuchyňce a dětské domácnosti je zapotřebí důkladný úklid. Učte děti udržovat pořádek hravou formou, prohlédněte si hračky pro úklid.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Woody Kuchyňský ostrov Trendy Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Woody Kuchyňský ostrov Trendy

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou

Krásná dřevěná kuchyňka nabízí vše, o čem malý kuchař či kuchařka sní, když vymýšlí nové recepty pro rodinu či své panenky a oblíbené plyšáky. S pánví, hrncem a dalším nádobím není problém připravit několik chodů najednou.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Buddy Toys BGP 4012 Kuchyňka Joly Grand Woody Kuchyňka se světly a zvuky „Dakota“
Buddy Toys BGP 4012 Kuchyňka Joly Grand

Dětská kuchyňka Joly Grand se stane oblíbeným místem pro všechny malé kuchařky a kuchaře. Pro super zábavu jim nabídne 38 ks příslušenství, které podporuje kreativitu a fantazii u dětí.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Kuchyňka se světly a zvuky „Dakota“ Woody Kuchyňka se světly a zvuky „Dakota“
Woody Kuchyňka se světly a zvuky „Dakota“

Kuchyňská linka Dakota je se zvukovými a světelnými efekty. Po zapnutí se plotýnka rozsvítí červeným světlem a ozve se zvuk praskajícího oleje, do kterého jsme právě položili čerstvě obalený řízek. Digestoř má hned dvě tlačítka: po zmáčknutí prvního se rozsvítí světlo, druhé aktivuje zvuk ventilátoru. Také mikrovlnná trouba je vybavena světlem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Kuchyňka Chichi cats Woody Kuchyňka se světly a zvuky „Dakota“
Woody Kuchyňka Chichi cats

Kuchyňka s příslušenstvím v atraktivním designu je plně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním. Má otočné knoflíky, které vydávají zvuk jako u skutečných spotřebičů, funkční dvířka na magnetky, boční držák na utěrky, spoustu úložného prostoru a odnímatelný nerez dřez.

můžete mít 4.12.

Od MALL
KIK Dřevěná kuchyňka MDF Mint pro děti iMex Toys dětská kuchyňka s tekoucí vodou a lednicí fialová se světly a zvuky
KIK Dřevěná kuchyňka MDF Mint pro děti

Dřevěná kuchyňka pro děti v krásné barvě a se spoustou prvků – trouba, mikrovlnná trouba, sporák a dřez. A dalšími různými doplňky na vaření. Hra na kuchaře bude mít pozitivní vliv na dětskou představivost. Rozměry: 86,2 × 61 × 29 cm.

můžete mít 13.12.

SkyShowtime zdarma
Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm iMex Toys dětská kuchyňka s tekoucí vodou a lednicí fialová se světly a zvuky
Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm

Gulášek, špagety, koprovku a další jídla hravě ukuchtí každé dítko v dětské kuchyňce Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm, která je vybavena i nádobím a dalším příslušenstvím. Vydává zvukové efekty a svítí. Nezbytná hračka pro všechny malé milovníky hry na kuchaře nebo restauraci.

můžete mít 4.12.

Od MALL
iMex Toys dětská kuchyňka s tekoucí vodou a lednicí fialová se světly a zvuky iMex Toys dětská kuchyňka s tekoucí vodou a lednicí fialová se světly a zvuky
iMex Toys dětská kuchyňka s tekoucí vodou a lednicí fialová se světly a zvuky

Velký kuchyňský set s indukčním sporákem, lednicí, troubou, myčkou a příslušenstvím. Vodní kohoutek má vestavěné čerpadlo, díky kterému teče voda z kohoutku. Trouba i gril mají otevírající dveře. Varná deska je indukční, která má dva sporáky.

můžete mít 5.12.

Derrson XL dřevěná kuchyňka s příslušenstvím bílá Kruzzel 21933 Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím XL 85 cm bílá
Derrson XL dřevěná kuchyňka s příslušenstvím bílá

Dřevěná kuchyňka je nepochybně nejlepší dárek, který můžete dát vašemu dítěti. Děti milují hračky, díky nimž se cítí jako dospělí, dělají své každodenní povinnosti napodobováním chování. Vyrobeno s důrazem na nejmenší detaily.

můžete mít 5.12.

Sofistar Dětské hračky KUCHYNĚ Kruzzel 21933 Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím XL 85 cm bílá
Sofistar Dětské hračky KUCHYNĚ

Do přihrádky na baterie elektrické baterie vložte dvě baterie 5AA (nejsou součástí dodávky) a poté baterii nainstalujte do umyvadla naplněného vodou a vodu můžete nechat cirkulovat otáčením spínače.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Dětské kuchyňky

Uvařit dobrotu ve vlastní kuchyňce baví kluky i holky. Oblíbené jsou modely dětských kuchyněk, které vydávají zvuky jako opravdové spotřebiče, a které je možné vybavit velkým počtem nádobí do kuchyňky.

→ Děti milují také hru na nakupování. Pořídit se dají potraviny, které děti využijí jak při hře na nakupování, tak v dětské kuchyňce.

Hry na profese jsou oblíbenou zábavou téměř všech dětí. Mohou se na chvíli stát například lékaři či záchranáři.