Remington CB7400

Remington CB7400

Záruka 3 roky
Žehlicí kartáč na vlasy se zdokonalenými keramickými štětinami efektivně ošetří vaše vlasy. Elektrický kartáč Remington CB7400 nabízí 3 teplotní stupně pro různé typy vlasů. Díky ergonomickému provedení vlasy rychle vyžehlíte za velmi krátkou dobu. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Od prodejce MALL
1 899 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 080 Kč
-43%

Skladem 3 kusy

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
 
23.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 971267

Popis

3 roky + 1 rok záruky zdarma po registraci

 • Registrace musí být provedena do 28 dní od nákupu
 • Registrujte svůj výrobek na této webové stránce.
+ 1 rok záruky zdarma

Klíčové vlastnosti žehlicího kartáče na vlasy Remington CB7400

 • Štětiny s keramickým povrchem
 • Integrovaná antistatická technologie
 • 3 optimální nastavení teploty
 • Ergonomická hlava kartáče
 • Rychlé zahřátí za 30 vteřin


Dokonalá vlasová péče

Revoluční výrobek – kartáč na vlasy, který vám zároveň vyžehlí vlasy do hladka, to je Remington CB7400. Produkt tvoří keramické štětiny, které se spolehlivě postarají o vaše vlasy, a to šetrně. Zdokonalené štětiny jsou napuštěné keratinovým mikro kondicionérem. Ten z vašich vlasů odstraní nežádoucí elektrostatický náboj, díky čemuž si váš účes zachová požadovaný tvar a vlasy nebudou krepatět. Štětiny lehce projdou jednotlivými pramínky vlasů bez zacuchání a s přehledem si poradí i s bujnými těžce tvarovatelnými typy vlasů. Běžně hodinovou práci před zrcadlem vám mnohonásobně zkrátí a vy si budete moci klidně přispat.

Kartáč Remington CB7400 pro každodenní komfort

S tímto inovativním kartáčem na vlasy si snadno vyberete režim, který bude přesně odpovídat stavu vašim vlasům. K tomu slouží tři teplotní stupně s nejvyšším 230°C, který zkrotí i ty nejnezbednější pramínky a velmi vlnité vlasy. Střední 190°C se bez problémů postará o normální zdravé vlasy a nejnižší 150°C velmi jemně ošetří slabé, poškozené či odbarvené vlasy. K přehlednosti přispějí ukazatele na LED displeji, které svítí během procesu a podle počtu teček označují zvolený teplotní stupeň. (Jedna tečka = nízká teplota, dvě tečky = střední, tři tečky = nejvyšší). Tyto ukazatele budou nepřetržitě blikat do doby, než přístroj dosáhne požadované teploty

Správná technika česání

Před použitím kartáče se přesvědčte, že jsou vlasy čisté a suché. Uchopte pramen vlasů a propněte jej, poté projeďte kartáčem po celé délce vlasů. Pro dosažení nejlepších výsledků se vždy ujistěte, zda se každý pramen dostane hluboko do vnitřní části keramických štětin, díky čemuž zajistíte dokonalý styling.


Snadné používání

Podoba kartáče byla navržena pro maximální pohodlí a zjednodušení procesu česání. Hlava kartáče odpovídá veškerým ergonomickým požadavkům pro jednoduché a efektivní použití. Přístroj se příjemně drží a lehce padne do ruky. Funkce automatického vypnutí zajistí bezpečnou manipulaci. Funkce vypne elektrický kartáč po hodině nečinnosti nebo v případě, že po zapojení nestisknete žádné tlačítko.

Vyrazte s kartáčem Remington CB7400 i na dovolenou 

Po zapojení žehlicího kartáče Remington CB7400 nebudete muset čekat věčnost na dosažení požadované teploty. Optimální velikost přístroje totiž usnadní zahřívání, které bude připraveno za pouhých 30 vteřin. Ke kartáči je navíc dodáváno praktické skladovací pouzdro, se kterým můžete bez starostí vyrazit i na cesty a zároveň tak ušetřit prostor v kufru místo objemnější žehličky.

Vlastnosti

 • Celosvětové napětí: pro doma i zahraničí
 • 1,8 m dlouhý otočný kabel
 • 3 roky záruka
 • Chladné konce štětin pro snadné použití
 • Vypínač On/Off

Odkazy