Levenhuk Strike 60 NG - zánovní

Levenhuk Strike 60 NG - zánovní


Doprava zdarmaZánovní

Dětský hvězdářský dalekohled je ideálním modelem pro vstup do světa astronomie. 233× zvětšení, pevný stativ, sada plakátů a příručka o astronomii v balení. Celý popis

1944
Rozbaleno
2 990 Kč
1 944 Kč
-34%
Již se neprodává

Zánovní

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1398973

Popis

Popis produktu

Dětský teleskop (hvězdářský dalekohled) Levenhuk Strike 60 NG je vynikající pomůckou pro běžné pozorování souhvězdí. Umožňuje sledovat krátery na Měsíci, sluneční skvrny, pásy Jupitera a jeho čtyři největší měsíce, fáze Venuše i jednotlivé složky dvojhvězd, jejichž vzájemná vzdálenost je minimálně 2,5 úhlové vteřiny. A to vše bezprostředně po vybalení teleskopu z obalu.

„Juniorský“ model z řady Strike NG je určen pro děti a mládež. Altazimutální montáž je sestavena již ve výrobě a snadno se nastavuje. Teleskop s příslušenstvím, jež je součástí balení, dosahuje zvětšení až 233× a je vhodný k pozorování astronomických i pozemských objektů.

Dětské dalekohledy Levenhuk Strike NG jsou zcela novou řadou dalekohledů pro začátečníky. Nemusíte se potýkat se složitým nastavováním nebo montáží, ani být expertem na širokou škálu příslušenství – nyní máte k dispozici teleskopy Levenhuk Strike NG! Tyto teleskopy (hvězdářské dalekohledy) se dodávají v pokročilém provedení – součástí balení je vlastní teleskop, optické příslušenství k pozorování astronomických i pozemských objektů, a dále řada návodů/příruček sloužících k seznámení s astronomií i k jejímu hlubšímu studiu. Proto je Levenhuk Strike NG vynikající volbou pro každého začátečníka se zájmem o vědu. Najděte si nejlepší dětský dalekohled v řadě teleskopů Levenhuk Strike NG.

Součástí sestavy teleskopu je veškeré potřebné příslušenství, díky čemuž může i amatérský astronom provádět úžasná pozorování. Pomocí barevně ilustrovaných příruček a software bude i neškolený pozorovatel schopen na obloze najít hledaný objekt. Tato bohatá sestava je doplněna perfektním provedením. Dalekohled pro děti Levenhuk Strike 60 NG se dodává v atraktivní barevné krabici, a představuje tak ideální dárek, který díky svému zajímavému vzhledu bude středem pozornosti na každé oslavě a nového majitele potěší svými širokými možnostmi. Každý dalekohled pro pozorování oblohy z řady Levenhuk Strike Plus se dodává s praktickým kufříkem na teleskop.

Levenhuk Strike 60 NG

Obsah balení:

 • Hlavní tubus teleskopu Strike 60 NG na altazimutální anglické montáži s deklinační osou
 • Dvoudílný kovový stativ
 • Plastový okulárový výtah 0,965"
 • Okuláry 0,965": F20mm, F6mm
 • Barlowova čočka: 3× zvětšení
 • Hledáček 3×20
 • Diagonální zrcátko
 • Příručka uživatele „Máte svůj teleskop! Co s ním dělat dál?“ popisující 280 nejatraktivnějších objektů na noční obloze
 • Sada plakátů „Měsíc“, „Slunce a jiné hvězdy“, „Sluneční soustava“
 • Planisféra – otočná mapa hvězdné oblohy
 • Stellarium CD – 3D virtuální planetárium pro komfortní orientaci uprostřed hvězdné noci
 • Kompas

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zvětšení 233 ×
Průměr objektivu 60 mm
Rozsah osové vzdál.okulárů 600
Barva

Barva

tmavě modrá
Kapesní ne
Voděodolnost ne
Klasický ne
Odolný ne
Monokulární ano