Kenko 14x30 VC Smart s optickou stabilizací

Značka: Kenko Náš kód: 1254053

Doprava zdarma

Kenko 14x30 VC Smart s optickou stabilizací

Kenko VC Smart 14×30 je lehký a extrémně kompaktní dalekohled s výkonnou optickou stabilizací. To dělá tento dalekohled skvělým pro rozsáhlou škálu situací: cestování, sledování sportovních aktivit, koncertů a sledování noční oblohy plné hvězd či pozorování přírody. Celý popis

13890
13 890 Kč včetně RP a DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1254053

Popis

Popis produktu

Kenko VC Smart 14×30 je lehký a extrémně kompaktní dalekohled s výkonnou optickou stabilizací. To dělá tento dalekohled skvělým pro rozsáhlou škálu situací: cestování, sledování sportovních aktivit, koncertů a sledování noční oblohy plné hvězd či pozorování přírody.

  • 14× zvětšení
  • 30mm vstupní čočky
  • Optická stabilizace obrazu

Čočky objektivu jsou potažené mnohonásobnou povrchovou vrstvou pro co nejmenší ztrátu světla. Zároveň brání škodlivým UV paprskům dostat se k vašim očím. Jasný obraz zajistí i hranoly potažené antireflexním povlakem.

Nebaví vás nosit s sebou stativ? Teď už nemusíte. Chytrý a výkonný systém stabilizace je zabudovaný přímo do dalekohledu. Tento optický systém pro kontrolu vibrací je navržen tak, aby poskytoval pevné a stabilní sledování i při vysokém přiblížení.

Tuto nesmírnou výhodu má na starosti dvojosý kardanový mechanismus řízený motorem. Ten provádí optickou kontrolu a stabilizuje obraz. Motor ovládá pohyby jednotek optického hranolu a kardanový mechanismus kompenzuje i nejmenší otřesy s korekcí ± 3 °. Žádné těžké stativy, pouze stabilní obraz.

Tělo lehkého kompaktního dalekohledu je navrženo tak, aby udržovalo optické prvky skvěle izolované od vnějšího prostředí a nečistot. Vyrobeno je z plastu vyztuženého skleněnými vlákny. Tento materiál zajišťuje extrémní odolnost a dlouhou životnost. Vnější obal je pokrytý speciálním elastomerem pro snadný a bezpečný úchop.

Nejenže využívá čtrnáctinásobné přiblížení, navíc se ostření velmi jednoduše ovládá. Snadno a okamžitě dalekohled nastavíte pro požadované pozorování. Dalekohled nabízí možnost přizpůsobení očnic o 14 mm, což umožní snadné pozorování i v brýlích.

Stabilizace obrazu je napájena baterií lithium CR2. Ta s přehledem zvládne 12 hodin nepřetržitého používání.

Rozměry a hmotnost
  • 147 × 51 × 124 mm
  • 515 g

Obsah balení:

  • Dalekohled
  • Obal
  • Popruh

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zvětšení 14 ×
Průměr objektivu 30 mm
Průměr výstupní pupily 2.1 mm
Skutečné zorné pole 4.4 Stupňů
Šířka zorného pole-1000m 76.8 m
Předsunutí výstupní pupily 14 mm
Nejkratší zaostřitelná vzdálen 3.5 m
Šířka 124 mm
Výška 51 mm
Hloubka 147 mm
Hmotnost 515 g
Barva

Barva

černá
Kapesní ne
Voděodolnost ne
Klasický ne
Odolný ne