Kvalitní Diktafony

U nás na MALL.CZ prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i diktafony. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás?

Zobrazit více
 • Nákup vám přivezeme už dnes nebo až se vám to bude hodit.
 • Můžete také využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
 • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie Diktafony nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
 • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
 • Máte nějaké dotazy? Naše zákaznická podpora pro vás funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si levné zboží ze sekce Diktafony nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.CZ nabízíme nejen zboží z kategorie Diktafony. Najdete u nás i sluchátka s mikrofonem, kalkulačka, laminovačka, skartovačka nebo psací potřeby.

Olympus LS-P4, černá
1x

Olympus LS-P4

4 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Diktafon s lineárním záznamem PCM zvuku, kompatibilní pro nahrávání ve formátu FLAC. Nahrávejte ve vysoké kvalitě, která zabere velmi málo prostoru s Olympus LS-P4. Tento šikovný audiozáznamník nabízí připojení USB přímo do počítače, výstup 3,5 mm jack na sluchátka a vstup na mikrofon. Ten díky technologii řízení směrovosti míří přímo na zdroj snímaného zvuku, čímž zvyšuje kvalitu nahrávky.

Od prodejce MALL
Secutek Náramek s diktafonem WR07 - Černý
1x

Secutek Náramek s diktafonem WR07 - Černý

995 Kč

Náramek s diktafonem WR07 je šikovný pomocník sportovního vzhledu, se kterým nahrajete přednášky, školení či rozhovory. Můžete ho použít nejen pro diskrétní nahrávání okolí, ale i jako přehrávač pro poslech hudby.

Partner: Maximin
Sony ICD-PX470
4x

Sony ICD-PX470

2 689 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Digitální stereo diktafon přináší vnitřní paměť 4 GB rozšiřitelnou o micro SD kartu a je ideální pro záznam vzdálených zdrojů zvuku jako je přednáška nebo konference. Optimalizované nahrávání hlasu, záznam do MP3, WAV, funkce Scene Select pro výběr scény, kalendářní vyhledávání, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

Od prodejce MALL
Olympus DM-720, stříbrná
1x

Olympus DM-720, stříbrná

4 225 Kč

Digitální stereo diktafon pomůže ušetřit čas díky efektivnímu přehrávání hlasu a je stvořen pro záznam přednášek ve velkých učebnách. Systém tří mikrofonů TRESMIC s funkcí zoom, USB konektor, paměť 4 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, WAV, potlačení šumu, vyvážení hlasu, napájení 1× AAA baterie.

Více informací
Od prodejce MALL
Esonic Diktafón v powerbance MEMOQ MQ-L500
1x

Esonic Diktafón v powerbance MEMOQ MQ-L500

2 390 Kč

Diktafon v PowerBank se vyznačuje výbornou kvalitou zvuku, pohodlným ovládáním a maximální spolehlivostí. Dokáže se vyrovnat i mnohonásobně dražším odposlechem. Noste odposlech v Powerbance stále při sobě a diskrétně si nahrajte všechny potřebné situace.

Eltrinex V12Pro
1x

Eltrinex V12Pro

4 690 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stereo diktafon s 16GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro umožňuje precizní záznam zvuku z porad nebo koncertů do formátu MP3 či WAV. Hlasový průvodce, české menu, sluchátkový výstup, aktivace hlasem, USB rozhraní, FM tuner, podsvícený displej, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL
Sony ICD-BX140
4x

Sony ICD-BX140

1 439 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mono diktafon Sony ICD-BX140 přináší vnitřní paměť 4 GB pro až 1043 hodin záznamu v univerzálním formátu MP3. Přehrávání záznamu pomocí vestavěného reproduktoru, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, maximální životnost baterie 45 h, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL
Sony ICD-PX240
15x

Sony ICD-PX240

1 679 Kč
1 531 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Mono diktafon Sony ICD-PX240 přináší vnitřní paměť 4 GB pro až 1043 hodin záznamu v univerzálním formátu MP3. Přehrávání záznamu pomocí vestavěného reproduktoru, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, možnost připojení k PC pomocí USB rozhraní, maximální životnost baterie 32 h, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL
Sony ICD-PX370
7x

Sony ICD-PX370

1 989 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Digitální mono diktafon přináší vnitřní paměť 4 GB a je ideální pro záznam rozhovoru na schůzce nebo poradě. Optimalizované nahrávání hlasu, záznam do MP3, funkce Scene Select pro výběr scény, kalendářní vyhledávání, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

Od prodejce MALL
Olympus LS-P1
7x

Olympus LS-P1

2 990 Kč
2 642 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní stereo diktafon Olympus vybavený dvěma mikrofony, záznam ve formátu WAV / MP3, paměť 4 GB, slot na micro SDHC kartu, manuální nastavení nahrávání, inteligentní auto režim, limiter, kovové tělo, adaptér pro uchycení na stojan, potlačení šumu, přímé USB připojení k PC, hmotnost 75g.

Od prodejce MALL
-16%
Olympus WS-853
29x

Olympus WS-853

2 199 Kč
1 846 Kč

Digitální stereo diktafon je ideální pro záznam schůzí či jiných shromáždění. Přizpůsobení úrovně hlasitosti zdroje zvuku, funkce vyvážení hlasu a odstranění šumu, režim pro začátečníky a pokročilé, paměť 8 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, výsuvné USB, pouzdro, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL

Diktafony

Diktafony vybírejte podle kapacity paměti a výdrže baterie. Užitečnou funkcí diktafonů je i možnost vložení paměťové karty, výstup na sluchátka či vstup na mikrofon.

Diktafony podle parametrů

 • Kapacita paměti (GB) – od 4 až do 16 GB. 4GB diktafon uchová i 1,5 tisíce hodin záznamu (dle formátu), 8GB diktafon (a víc) ocení náročnější uživatelé, zvažte také podporu paměťové karty
 • Výdrž baterie – obvykle 10 až 15 h, profesionální modely i více než tisíc hodin
 • Typ napájení – na AAA baterie nebo nabíjecí přístroje
 • Formát nahrávky – MP3, WMA, WAVE, novější formáty nejsou náročné na kapacitu paměti
 • Možnost připojení k PC – pro úpravu a ukládání souborů (USB)

Diktafon na přednášky

 • Na přednášky je vhodný diktafon s citlivým mikrofonem pro nahrání řečníka ve větší vzdálenosti. Dbejte také na dostatečnou velikost paměti.

Jednoduchý diktafon

 • Jednoduchý diktafon využijete pro běžné záznamy hovoru, má nízkou cenu a monofonní mikrofon . Hodí se pouze pro občasné nenáročné použití.

Profesionální diktafon

 • Profesionální diktafon má kvalitní stereofonní mikrofon pro záznamy v reálné podobě (VOC – hlasový filtr apod.). Paměť je možné rozšířit s pomocí externí paměťové karty. Profesionální diktafony by měly být odolné a disponovat také filtrem nízkých frekvencí (LCF) či ochranou záznamů před vymazáním.

Mini diktafony

 • K dostání jsou i diskrétní diktafony v různém provedení. Modely mají menší kapacitu paměti, hodí se do kabelky apod.

Užitečné funkce diktafonů

 • Výstup pro sluchátka – vhodný do rušnějšího prostředí
 • Detekce zvuku – aktivace přístroje při okolním zvuku
 • Vstup na mikrofon – připojení externího mikrofonu pro lepší kvalitu zvuku
 • Ochrana a šifrování – záznamy jsou zabezpečeny heslem
 • Displej – snadné ovládání přístroje

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Diktafony.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Diktafony výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Diktafony akce.