Garmin vívosmart 4, Merlot/Rose Gold, S/M

Garmin vívosmart 4, Merlot/Rose Gold, S/M

vívosmart 4 při zlepšování vašeho zdraví a kondice klade důraz na styl. Tento tenký inteligentní náramek je vybaven funkcemi, které sledují vaši aktivitu během dne a monitorují jednotlivé fázevašeho spánku během noci. Vaše tělo máte pod kontrolou díky pulzoměru na zápěstí a monitoru Pulse Ox, které sledují úroveň stresu/námahy, odhadnou VO2 Max a znají zásoby energie díky Body Battery™. Se smart oznámeními zůstanete ve spojení a výdrž baterie až do 7 dnů vás udržína cestě k silnějšímu a zdravějšímu já. Celý popis
3 590 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 390 Kč
-33%
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1288767

Popis

Styloví na cestě k lepší kondici

vívosmart 4 je tenký smart monitor aktivity, který vás bude provázet po celý den 24/7. Dostupné jsou různé možnosti barevných provedení se stylovými kovovými prvky a jasným, perfektně čitelným displejem. Je to dokonalý doplněk jakéhokoliv šatníku a tréninku.

Pulse Ox a poktročilý monitor spánku

Snímač Pulse Ox na zápěstí umožní kdykoliv zkontrolovat úroveň nasycení krve kyslíkem – nebo si nastavíte, aby se zapnul během spánku. V účtu na Garmin Connect™ si zkontrolujete fáze REM, lehký a hluboký spánek a víte, jak dobře jste spali.

Move IQ™

Nemusíte spustit a zastavit časovač vždy, když začnete novou aktivitu. Zařízení automaticky rozlišuje pohyby, jako je chůze, cyklistika, plavání a trénink na eliptickém trenažéru. Více informací se zobrazí v účtu na Garmin Connect.

GARMIN CONNECT™

Bezplatná mobilní aplikace Garmin Connect Mobile vás motivuje a automaticky pracuje s vaším Garmin zařízením. Přehledné a barevně odlišené karty zobrazují váš denní a týdenní pokrok v plnění kondičních a wellness cílů a poskytuje přehledy, které vás udržují v pohybu. Můžete se připojit a soutěžit se svými přáteli v zábavných výzvách, motivovat se navzájem k úspěchům a dokonce sdílet své vítězství na sociálních sítích. Garmin Connect je bezplatný a dostupný také na webu.

Zůstaňte připojeni

Sledujte počasí, ovládejte svou hudbu, získejte inteligentní upozornění, najděte svůj telefon a dokonce odpovídejte pomocí přednastavených odpovědí na text (pouze Android) a získáte přístup k záznamům ze sociálních médií na displeji vašeho Vívosmart 4 – to vše bez smartphonu v ruce.


Vlastnosti

Rozměry zařízení: 1,5 × 1,05 × 19,7 cm, obvod zápěstí 12,2 – 18,9 cm

Displej – velikost: 6,6 × 17,7 mm

Displej – rozlišení: 48 × 128 pixelov

Displej – typ: OLED dotykový

Hmotnost zařízení: 16,5 g

Akumulátor – typ: dobíjecí lithium – ion

Akumulátor – výdrž (pohotovostní režim): až do 7 dní

Vodotěsnost: 5 ATM*

GPS přijímač: Ne

Snímač srdeční frekvence: Ano, na zápěstí

Automatická synchronizace s PC: Ano

Garmin Connect™ kompatibilita: Ano

Auto Lap®: Ano

Dotyková obrazovka: Ano

Hodinkové funkce (čas, datum, budík): Ano

Kompatibilita s ext. zařízeními (ANT): Ano

Propojení: Bluetooth® Smart / ANT+ / USBObsah balení

  • vívosmart 4 (obvod zápěstí 12,2 – 18,9 cm),
  • nabíjecí / datový klip,
  • uživatelská příručka