Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 970321001

Canon CP1200 SELPHY Black + sada RP-54 (náplň a papíry na 54 fotek)

Canon CP1200 SELPHY Black + sada RP-54 (náplň a papíry na 54 fotek)

4x

hodnoceno

100 %

spokojenost
Termosublimační fototiskárna v elegantním provedení, která vám kdekoli zajistí výtisky v kvalitě fotolaboratoře. Set s náplněmi na 54 snímků. Díky Wi-Fi možnost připojení jak k fotoaparátu, tak i k mobilnímu telefonu. Vytvořte si trvalé vzpomínky díky odolným výtiskům ve vysoké kvalitě. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 500 Kč 3 290 Kč
2 790 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 500 Kč 3 290 Kč
2 790 Kč

Popis

Termosublimační fototiskárna v elegantním provedení, která vám kdekoli zajistí výtisky v kvalitě fotolaboratoře. Díky Wi-Fi možnost připojení jak k fotoaparátu, tak i k mobilnímu telefonu. Vytvořte si trvalé vzpomínky díky odolným výtiskům ve vysoké kvalitě.

Canon Selphy CP1200 + RP-54

Výhody

 • Jednoduchý a rychlý tisk z mobilního zařízení
 • Vytvořte si trvalé vzpomínky díky odolným výtiskům ve vysoké kvalitě
 • Snadná kreativita a pohodlné ovládání
 • Kompaktní, elegantní a přenosná fototiskárna
 • Volitelný povrch standardního fotopapíru

Jednoduchý a rychlý tisk z mobilního zařízení

Tiskněte pohodlně přímo z mobilního zařízení pomocí technologie Apple AirPrint nebo aplikace Canon PRINT Inkjet/SELPHY. Vyhrazené tlačítko Wi-Fi poskytuje okamžitý přístup k nastavením sítě Wi-Fi, a umožňuje tak hbité připojení a rychlý bezdrátový tisk. Tisknout lze také z paměťových karet, jednotek USB Flash nebo fotoaparátů kompatibilních s technologií PictBridge.

Vytvořte si trvalé vzpomínky díky odolným výtiskům ve vysoké kvalitě

Tiskněte výtisky v kvalitě srovnatelné s fotolaboratoří za méně než 1 minutu. Sublimační technologie na bázi barviva poskytuje při rozlišení 300 dpi spektrum 16,8 milionu barev a dodává úžasnou barevnou hloubku a skvělé stupňování barev, zatímco automatická optimalizace snímků inteligentně opravuje nedostatky ve snímcích.

Snadná kreativita a pohodlné ovládání

Vylepšete své vzpomínky spoustou tvůrčích způsobů, vše v mimořádně krátkém čase. Můžete jemně doladit výstup barev a snadno vytvořit a tisknout fotografie na doklady v široké řadě přijímaných velikostí. Použijte funkci duálního tisku fotografií na doklady k vytištění fotografií ve 2 různých velikostech pro doklady na jeden list papíru s ořezovými značkami pro přesný ořez.

Kompaktní, elegantní a přenosná fototiskárna

Zásluhou elegantního, inovativního a uživatelsky optimalizovaného provedení, které se dokonale hodí do moderní domácnosti, tato ultrakompaktní a snadno přenosná tiskárna poskytne rychlý a spolehlivý tisk fotografií v profesionální kvalitě, kdekoli jej potřebujete. Vytiskněte na cestách až 54 fotografií pomocí volitelného bateriového zdroje s vysokou kapacitou.

Volitelný povrch standardního fotopapíru

Speciální povrchová vrstva chrání každý výtisk před postříkáním, politím a vyblednutím. Zabezpečuje životnost až 100 let při uložení do alba. Aniž byste museli vyměňovat jakýkoli spotřební materiál, máte na výběr dokonce ze tří pololesklých povrchových úprav, které ještě více zabrání zanechávání otisků a vytvoří dojem podobající se výtisku z tradiční fotolaboratoře.

Obsah balení:

 • SELPHY CP1200
 • Zásobník papíru PCP-CP400 (velikost pohlednice)
 • Kompaktní napájecí adaptér CA-CP200 B
 • Napájecí kabel
 • Sada uživatelské příručky
 • Náplně na 54 snímků (RP-54)