Nikon FTZ Mount adapter

Značka: Nikon Náš kód: 1271094

Doprava zdarma

Nikon FTZ Mount adapter

Adaptér bajonetu FTZ umožňuje připojit objektivy s bajonetem Nikon F na fotoaparáty s bajonetem Nikon Z Celý popis

7490
7 490 Kč včetně RP a DPH
Cena s MALL kartou:
5 490 Kč
více info zde
Momentálně nedostupné
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Nikon ftz

S adaptérem bajonetu FTZ využijete výhod objektivů s bajonetem Nikon F opravdu naplno – ať již fotoaparátem Nikon Z pořizujete statické snímky nebo videa. Nedochází k žádnému zhoršení kvality obrazu. S objektivy NIKKOR bez redukce vibrací (VR) také objevíte nové úrovně ostrosti.

U stovek objektivů s bajonetem Nikon F je k dispozici možnost fotografovat s automatickou expozicí. Objektivy s bajonetem Nikon F a se zaostřovacím motorem si navíc zachovávají plné schopnosti automatického zaostřování.

Redukce vibrací u objektivu s bajonetem Nikon F má při použití s fotoaparátem Nikon Z ještě lepší parametry. U objektivu s bajonetem Nikon F a redukcí vibrací se vestavěná detekce pohybu objektivu do stran a nahoru/dolů doplní ještě o snímání bočního náklonu (ve fotoaparátu). U objektivu s bajonetem Nikon F bez redukce vibrací se o redukci pohybu do stran a nahoru/dolů i o redukci bočního náklonu stará fotoaparát.

Plynulost a bezproblémovost se netýká jen ovládání. Adaptér bajonetu Nikon F má lakování imitující strukturu kůže – přechod mezi adaptérem a objektivem s bajonetem Nikon F je tak naprosto přirozený. Vše tak dokonale ladí i s fotoaparátem Nikon Z.

Adaptér je odolný proti prachu a kapající vodě. Připojení objektivu i fotoaparátu – stejně jako tlačítka a páčky – chrání gumová těsnění. A odolný a lehký tubus adaptéru z hořčíkové slitiny znamená, že jej můžete mít při sobě na všech vašich cestách. Dokonalou rovnováhu fotoaparátu Nikon Z opatřeného objektivem s bajonetem Nikon F pak zajistí velký stativový závit.

Obsah balení:

  • adaptér
  • přední a zadní krytka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ doplněk
Počet kusů v balení 1 ks
Barva černá