POLAROID Pistol Grip 2v1

Značka: POLAROID Náš kód: 1018003

POLAROID Pistol Grip 2v1

Polaroid Pistol Grip 2v1 zahrnuje čistící balónek a LensPen v jednom produktu. Celý popis

399

399 Kč včetně RP a DPH
Momentálně nedostupné

Ušetřete na dopravě

Staňte se členy MALL.CZ Plus za pouhých 599 Kč a získejte dopravu zdarma na vše a po celý rok. Více informací
Objednávky do 1000 Kč,
expresní doprava
Objednávky nad 1000 Kč,
členové MALL.CZ Plus
Osobní odběr 29 Kč zdarma
DPD 99 Kč zdarma
Česká pošta 99 Kč zdarma
Geis 99 Kč zdarma
Top Trans 399 Kč zdarma
Mall inclusive (Gebruder Weiss) 899 Kč 899 Kč
Flexi-Komfort (Gebruder Weiss) 399 Kč zdarma
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Polaroid Pistol Grip 2v1 zahrnuje čistící balónek a LensPen v jednom produktu.


Ať už jste profesionální fotograf nebo jen nadšenec ve volném čase, tak jistě chcete, aby Vaše fotografie vypadaly co nejlépe a jejich obraz byl perfektní bez nežádoucích otisků prstů a jiných známek znečištění. Použijte tento čistící Pistol Grip složený z LensPenu a integrovaného čistícího balónku a získáte krásné záběry.

I přesto, že jsou tyto dva produkty k dispozici na trhu samostatně a jsou používány tisíci fotografy po celém světě, naše šikovná konstrukce je kombinuje do jediného zařízení, které připomíná tvar hipokampusu.

Na jednom konci najdete plastový kryt, který chrání LensPen před nečistotami, prachem a jinými nežádoucími vlivy. Sejměte kryt a pod ním naleznete čistící pero, které připomíná ocas mořského koníka o průměru 13mm. Podložka je pokryta vláknitým materiálem, který vyniká v odstraňování otisků prstů, prachu, skvrn a dalších známek znečištění ze skleněných a plastových povrchů. Použijte ji mírným kruhovým pohybem k čištění čoček objektivů, hledáčků a obrazovek. Díky tomuto čistícímu peru nikdy nepoškrábete citlivé povrchy svého drahého vybavení.

Druhá strana těla hipokampusu je vyrobena ze stlačitelného gumového balónku, který působí jako vzduchové čerpadlo a je ergonomicky tvarovaná pro snadné ovládání pravou i levou rukou. Jeho konec tvoří malý bod s otvírací dírkou. To je přívod vzduchu pro čištění objektivů, hledáčků, obrazovek i filtrů pomocí tohoto balónku.

A co víc, plastové adaptéry můžete snadno odklopit na obou koncích k jejich odstranění od těla hipokampusu. Jejich přepínání Vám umožní volit mezi přímým hrotem čistícího balónku pro rovné foukání vzduchu a šikmého nastavení hrotu. To je velmi užitečné při práci s pokročilými prvky zařízení, které jsou obtížně přístupné.Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ čištění
Počet kusů v balení 1 ks
Barva černá