Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1057159

Lumo Bodytech - Lumo Run – profesionální senzor parametrů běhu

Lumo Bodytech - Lumo Run – profesionální senzor parametrů běhu

Lumo Run je zařízení, které dokáže sledovat parametry běhu, vyhodnocovat je a na jejich základě podávat zpětnou vazbu tak, aby mohl být dosažen váš maximální potenciál. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 190 Kč
2 921 Kč
Prodává MALL
3 190 Kč
2 921 Kč

Popis

Lumo Run – profesionální senzor parametrů běhu

Lumo Run je zařízení, které dokáže sledovat parametry běhu, vyhodnocovat je a na jejich základě podávat zpětnou vazbu tak, aby mohl být dosažen váš maximální potenciál.

Vyhodnocované parametry

Zařízení Lumo Run obsahuje několik senzorů, které zaznamenávají pohyb vašeho těla při běhu a převádějí je do pěti nejdůležitějších parametrů. Každý parametr běhu má svou optimální hodnotu, které byly naměřeny u profesionálních atletů a maratonců. Aplikace Lumo Run je vás postupně stimuluje k dosažení těchto hodnot pomocí malých změn při každém běhu.
 

Získejte zpětnou vazbu a typy na cvičení

Aplikace Lumo Run pravidelně informuje o času, uběhnuté vzdálenosti a počtu kroků. Dále informuje o způsobech, jak zlepšit váš běh včetně toho, jak se vám daří běh zlepšovat. Pro zlepšení vašeho běhu nemusíte jen běhat. Aplikace obsahuje cviky, které vám pomohou zlepšit váš běh. Všechny cviky jsou přizpůsobeny vašim potřebám a jsou doplněny videi. Díky tomu je možné cvičit efektivně a zlepšovat fyzickou zdatnost.

Další výhody Lumo Run

Zařízení Lumo Run je vodotěsné, takže se nemusíte bát, že by se pot dostal do zařízení. Nehody se stávají a proto je zařízení Lumo Run schopno odolat vyprání v pračce. Pro sběr dat z běhu není nutné brát telefon s sebou, takže můžete jít běhat bez přídavné zátěže. Lumo Run bez problémů dokáže sbírat data po celou dobu výdrže baterie, která činí 20 hodin běhu.
oficiální aplikace ke stažení

vlastnosti

  • 9-osý akcelerometr, gyroskop, magnetický senzor, barometr
  • Bluetooth Low Energy
  • Vibrační motorek
  • Vodotěsnost, odolnost proti vyprání v pračce (nesušit v sušičce)
  • Hmotnost: 25 g (včetě spony)
  • Výdrž baterie: 20 h běhu, 7 dní Stand-by
  • Rozměry: 50×28,5×10 mm

kompatibilita

iOS:
  • iPhone 5S a novější