Microsoft Surface Go Type Cover Cobalt Blue, ENG (KCS-00033)
5 999 Kč 2 880 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Microsoft Surface Go Type Cover, trackpad, akcelerometr, podsvětlené klávesy, magnetický zámek. Kompatibilní s přístrojem Microsoft SurfaceGo. Barva: kobaltová. Anglické rozložení kláves.

Trust Nado, US (23746)
499 Kč

Bezdrátová Bluetooth klávesnice v ultra tenkém provedení. Trust Nado, US (23746) je vhodná k počítači, notebooku, tabletu a chytrému telefonu. Rozložení kláves US, 12 multimediálních kláves, nízkoprofilové klávesy se skvělou odezvou. Bezdrátová technologie Bluetooth 4.0 s dosahem až 10 metrů. Jednoduché přepínání mezi 3 připojenými zařízeními.

Microsoft Surface Go Type Cover Burgundy, ENG (KCS-00053)
5 999 Kč 3 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Microsoft Surface Go Type Cover, trackpad, akcelerometr, podsvětlené klávesy, magnetický zámek. Kompatibilní s přístrojem Microsoft SurfaceGo. Barva: vínová. Anglické rozložení kláves.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 US, bílá (920-006367)
1 190 Kč 1 149 Kč

Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 je jedinečná multifunkční klávesnice pro váš počítač… která je zároveň kompatibilní s vaším tabletem nebo chytrým telefonem. Ovladač Easy-Switch™ vám umožní snadno přepínat mezi psaním na 3 připojených bezdrátových zařízeních Bluetooth, a integrovaná kolébka udržuje váš telefon nebo tablet v ideálním úhlu pro čtení, když právě píšete. Ať už se chystáte psát na počítači se systémem Windows, Mac nebo Chrome, nebo na tabletu či chytrém telefonu se systémem Android nebo iOS, k dispozici budete mít snadno návykové rozvržení kláves se všemi nejčastěji používanými klávesovými zkratkami.

Logitech K380 US (920-007582)
1 099 Kč

S touto přenosnou klávesnicí si vychutnáte pohodlí a praktičnost psaní u stolu pro váš chytrý telefon či tablet. Bezdrátová technologie Bluetooth. Víceplatformová/napříč platformami – Windows®, Mac, Chrome OS™, Android™, iOS, Apple TV

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Klávesnice pro tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Klávesnice pro tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Klávesnice pro tablety akce.