Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Evolveo WK29W Bluetooth klávesnice
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mini Bluetooth bezdrátová klávesnice určená zejména pro práci s tablety Android, Mac OS nebo Windows. Má ultratenký profil, nízkou spotřebu energie, 78 klasických a 14 multimediálních kláves.


iGET Kožené pouzdro s klávesnicí pro 7 a 8" tablet, černá barva S7B
247 Kč
+ doprava zdarma

Univerzální pouzdro s klávesnici pro 7" a 8" tablety, funkční klávesy pro systém Android, lepící štítky pro CZ/SK rozložení kláves, materiál: černá syntetická kůže, magnetický klip pro uzavíraní. Rozhraní: microUSB


iGET S10B pouzdro s klávesnicí S10B
280 Kč
+ doprava zdarma

Univerzální pouzdro s klávesnici pro 10" tablety, funkční klávesy pro systém Android, lepící štítky pro CZ/SK rozložení kláves, materiál: černá syntetická kůže, magnetický klip pro uzavíraní. Rozhraní: microUSB


Apple Smart Keyboard 10,5 iPad Pro MPTL2Z/A, International English
5 233 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Smart Keyboard je lehká a snadno přenosná klávesnice plné velikosti, která spojuje výhody kvalitních materiálů a vyspělé technologie. Je určena pro 10,5palcový iPad Pro, ke kterému se připojuje pomocí Smart Connectoru. Po přeložení se stane praktickým krytem.


Evolveo WK29B Bluetooth klávesnice černá
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Černá mini Bluetooth bezdrátová klávesnice určená zejména pro práci s tablety Android, Mac OS nebo Windows. Má ultratenký profil, nízkou spotřebu energie, 78 klasických a 14 multimediálních kláves.