Počet nalezených produktů: 74

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Adrian Lara: Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6-87%
349 Kč

44 Kč

Výprodej

Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů.


Barker Clive: Everville
299 Kč

242 Kč

Vítejte v Everville… Na hoře vysoko nad městem stojí brána vedoucí na pobřeží jiného světa a ve městě pod ní není jediný člověk, jehož život by tím nebyl zasažen.


Barker Clive: Noční rasa
229 Kč

185 Kč

Boone s jistotou poznal, že na Zemi už pro něj není místa, že ho nečeká žádné štěstí. Vydal by se napospas peklu a dovolil by Smrti, aby ho tam odnesla. Ale sama Smrt jako by od něj dávala ruce pryč.


Barker Clive: Velké a tajné show
299 Kč

242 Kč

Existuje moře snění, do kterého se může člověk ponořit jenom třikrát zaživot.


Barron Laird: Okultace
339 Kč

274 Kč

Laird Barron je jedním z nejvýraznějších hlasů současného hororu a sbírka Okultace se již dnes řadí mezi základní díla temné fantastiky 21. století.


Coates Darcy: Duch domu Ashburnů
349 Kč

297 Kč

Novinka

S domem Ashburnů se děje něco podivného. Prastará budova je již několik desítek let opředená tajemstvím. Jeho majitelka Edith nepouštěla dovnitř žádné cizí lidi a na veřejnosti se objevovala jen zřídka.


Doseděl Svatopluk: Truhla ze Zálivu smrti
149 Kč

121 Kč

Venku se zešeřilo, vítr vmetá do oken spršky deště a vy jste doma úplně sami. Je načase se bát. Třeba s triptychem novel, jenž právě držíte v rukou.


Doyle Arthur Conan: Upírské příběhy
249 Kč

201 Kč

Kniha obsahuje sedm rozsáhlejších povídek Artura Conana Doyla. Ve třech z nich vystupuje Sherlock Holme a doktor Watson, zbývající čtyři mají jiné hrdiny a doposud nebyly česky vydány.


Dvořák Otomar: Mrtvý luh
191 Kč

155 Kč

Temnota číhá na zlověstných místech: v hlubokých lesích, v mlžných močálech, v dávno opuštěných lomech, na hřbitovech, v zónách zamořených radiací, ale i v počítačových programech…
Temnota však číhá především ve skrytých zákoutích lidských duší, z


Forry Lauren A.: Tajemství Abigale Hall
299 Kč

242 Kč

Londýn 1947. Sedmnáctiletá Eliza a její mladší a duševně křehká sestra Rebeka přišly při bombardování během druhé světové války o matku a otec poté v záchvatu šílenství spáchal sebevraždu.


Godwin Gail: Sídlo smutku
349 Kč

297 Kč

Strašidelný příběh o pustém stavení a tenké linii mezi tímto životem a tím dalším. Po smrti matky je 11letý Marcus poslán, aby žil na malém ostrově v Jižní Karolíně se svou tetou, samotářskou malířkou se strašidelnou minulostí.


Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 12 - Inkubovy sny
499 Kč

403 Kč

Dvanácté pokračování dobrodružství neohrožené lovkyně upírů a nekromantky Anity Blakeové.

Anitin život ještě nikdy nebyl komplikovanější než teď, kdy má závazky vůči živým i vůči mrtvým.


Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 13 - Micah
199 Kč

161 Kč

Třináctý díl série Anita Blakeová – lovkyně upírů tentokrát podrobí zkoušce Anitiny city.

Oživovat mrtvé je snadné. S láskou je to těžší… Existují různé důvody, proč povolat mrtvého – některé soukromé, jiné veřejné.


Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 16 - Temná krev
299 Kč

242 Kč

„To, že něco není skutečné, ještě neznamená, že vám to nemůže ublížit.“

Anita není jen lovkyně upírů, nekromantka, federální šerif a lidská služebnice vládce města St. Louis.


Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 19 - Střela
349 Kč

282 Kč

Anita je zpátky v St. Louis a pokouší se žít normální život – což je tedy dost obtížné, když jste popravčí a kolem vás se motá snad každý nadpřirozený parchant světa. Ale někdy jsou ti parchanti vlastně fajn. Hlavně v posteli.


Hamiltonová Laurell K.: Merry Gentry 5 - Dotek bouře
189 Kč

153 Kč

Merry Gentryová je žena, s níž není radno si zahrávat. Pracuje pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy.


Hamiltonová Laurell K.: Merry Gentry 6 - Objetí mrazu
229 Kč

185 Kč

Merry Gentryová je žena, s níž není radno si zahrávat. Pracovala pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy.


Hautala Marko: Bába Motyka
299 Kč

242 Kč

Uhrančivý thriller s hororovou zápletkou od autora označovaného za finského Stephena Kinga. Po generace si mládež z jednoho zastrčeného předměstí na severu Finska předává hrůzostrašnou legendu o bábě Motyce. Má černý jazyk.


Hautala Marko: Šeptající dívka
249 Kč

201 Kč

Zní nepřetržitě, jako zvonění v uchu, ale tenhle šepot je nakažlivý…

Finský Stephen King přináší fanouškům Báby Motyky další nervydrásající hororový příběh. Helsinský psycholog Anton Rajamaa se už léta nestýká se svou dcerou Idou.


Heitmann Tanja: Ranní červánky-89%
349 Kč

38 Kč

Výprodej

Je možné milovat upíra? Když potká mladá studentka Lea Adama ve vile svého profesora, zamiluje se do něj na první pohled. Adam je neskutečně pěkný, ale podivně zamlklý… a skrývá smrtelné tajemství.


Heitz Markus: Exkarnace 1 - Válka Starých duší
369 Kč

298 Kč

Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela. To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela.


Heitz Markus: Exkarnace 2 - Umírání duší
389 Kč

292 Kč

Novinka

Poté co beze stopy zmizel manžel Marlene von Bechsteinové, pouští se tato putující duše do pronásledování údajného únosce Gregora Duboise.


Hendrix Grady: Exorcismus mé nejlepší kamarádky
348 Kč

281 Kč

Přátelství Abby a Gretchen započalo v den oslavy Abbyiných desátých narozenin a v nerozlučném duchu vztahu, jaký mohou mít jen nejlepší kamarádky, pokračovalo až na střední školu.


Jánská Lada: Navždy - Setkání
299 Kč

228 Kč

„V den, kdy jsem přijela do Itálie, se všechno změnilo. Nic už nikdy nebylo takové jako dřív.“

Lucy přijela do slunného Borga na dovolenou místo kamarádky. Byla šťastná, každá minuta pro ni byla novým, vzrušujícím dobrodružství.


Joshi S. T.: Černá křídla Cthulhu 2
349 Kč

282 Kč

Ve druhém svazku série Černá křídla Cthulhu, která dnes patří k nejúspěšnějším literárním projektům rozvíjejícím odkaz H. P. Lovecrafta, najdeme osmnáct povídek předních současných autorů temné fantastiky. Pod taktovkou uznávaného lovecraftologa S.


Joshi S. T.: Černá křídla Cthulhu 3
369 Kč

298 Kč

Třetí soubor lovecraftovských povídek sestavený S. T. Joshim, který opět v míře vrchovaté nabízí divoké i klidnější variace na vše, co nějak souvisí s dílem, inspiracemi a osobností Podivného pána z Providence.


Ketchum Jack: Dívka od vedle
289 Kč

234 Kč

„Dívka od vedle žije. Tento román děs neslibuje, on ho skutečně přináší.“ – Stephen King

Předměstí v New Jersey. Padesátá léta. Stinné ulice, zastřižené trávníky a útulné domy. Klidné místo, kde se dá příjemně vyrůstat.


Ketchum Jack: Po sezoně Moderní díla hororu
219 Kč

177 Kč

Dead River, nejvýchodnější výspa Spojených států. Je po sezoně, letní hosté odjíždějí, na městečko, okolní lesy a pobřeží dosedá ospalost. Tu však naruší křik ženy slepě prchající před skupinou rozběsněných, krvelačných tvorů.


Korbař Tomáš: Rej upírů
269 Kč

218 Kč

Soubor klasických povídek různých autorů je ukázkou hororové literatury, která kromě hrůzy a tajuplnosti nepostrádá romantické prvky a literární kvalitu.


Kudláč Antonín K. K.: Cáry rubáše (Edice Pevnost)
149 Kč

121 Kč

Duchové, paranormální jevy, pomsta ze zásvětí… Každý milovník hrůzostrašné četby ví, že bez doteku onoho světa není správný strašidelný příběh úplný. A neplatí to jen pro zahraniční literaturu, i v Čechách máme přece své přízraky.


Laymon Richard: Jedné deštivé noci
219 Kč

177 Kč

Jako rubáš zakrývá městečko Bixby podivný déšť. Je horký a nepřirozený a připomíná vodopád. A jak padá, město se mění. Obyvatelé se postupně stávají jeho kořistí. Jednoho po druhém se zmocňuje nenávist, vztek… a nutkání vraždit.


Laymon Richard: Sklepení
189 Kč

153 Kč

Nazývají ho Domem bestie. Sjíždějí se sem turisté, přilákaní historií brutálního vraždění a sadistického sexuálního zotročování. Vstupují dovnitř, vyzbrojeni fotoaparáty a videokamerami, ale mnozí se již nikdy nevrátí.


Limrová Karolina: Dva meče
289 Kč

234 Kč

POKRAČOVÁNÍ KNIHY DVĚ ZRCADLA… V ulicích Minneapolis řádí chladnokrevný vrah. Zanechává po sobě oběti, které nesou zjevné stopy mučení. Zatímco policie marně hledá jakoukoli stopu, lovci upírů vědí velmi dobře, s kým mají tu čest.


Maberry Jonathan: Noc oživlých mrtvol - Antologie
399 Kč

339 Kč

V roce 1968 svět objevil zcela nový druh teroru, díky debutovému filmu George A. Romera Noc oživlých mrtvol. Právě zemřelí vstávali a napadali živé. Nejsou to ani upíři ani vlkodlaci. Bylo to něco nového… a děsivého.


Malerman Josh: V pasti - Neotvírej oči, nebo zemřeš!
299 Kč

242 Kč

TAM VENKU NĚCO JE… Něco děsivého, co člověk nesmí spatřit. Stačí jediný pohled – a podlehneš smrtelnému násilí. Nikdo netuší, co to je ani odkud to přišlo.


Montague Charlotte: Upíři - Od Drákuly po Stmívání
599 Kč

484 Kč

Mnoho spisovatelů, umělců a filmařů bylo uchváceno upírskými legendami stovky let. Autorka zkoumá různé upírské mýty a legendy a jejich dopad na populární kulturu.


Neomillnerová Petra: Tina Salo 1 - Sladká jak krev (2.vyd)
238 Kč

193 Kč

Praha je přívětivé město, pro „našince“ určitě, a upírka Tina Salo to oceňuje. Když se na ulicích začnou povalovat vykrvené mrtvoly bezdomovců, je třeba udělat pořádek ve vlastních řadách, aby mohl poklidný upíří život v matce měst pokračovat.


Neomillnerová Petra: Tina Salo 3 - Past na medvěda
258 Kč

209 Kč

Ruka zákona si nevybírá a tentokrát tvrdě dopadla na medvědodlaka Konráda. Je obviněn z vraždy pornoherečky a na Tině Salo je, aby vše uvedla do pořádku.


Neomillnerová Petra: Tina Salo 5 - Vlci Sudet
228 Kč

184 Kč

Tentokrát Kayovýma očima Vraždou Kayovy příležitostné milenky začíná na Šumavě masakr, který má kořeny v časech dávno minulých. Tina je momentálně pryč a vyšetřovat zločiny jen v noci je zatraceně těžké…


Neomillnerová Petra: Tina Salo 6 - Tanec s carevnou
238 Kč

193 Kč

Velké Rusko, matička Moskva a tundra kolem Norilska, tam se ztratí víc, než jen jedna upírka. Tina s Kayem musí opustit vlídnou náruč města na Vltavě, a tak se vydávají na Sibiř hledat uneseného Timoteje.


Newman Kim: Anno Dracula
389 Kč

314 Kč

Píše se rok 1888 a královna Viktorie se znovu vdala; tentokrát se jejím chotěm stal valašský kníže, neblaze proslulý jako hrabě Dracula.


Palumbo Claudia: Prokletí-54%
329 Kč

149 Kč

Výprodej

„Písničky tě nezradí,“ říká Ligabue. Ale lidé ano. Cathy, modrooká osmnáctiletá černovláska, to zjistila, když ji zradil Mirko, její první láska. Proto sbalila svou kytaru a opustila rodnou Neapol, aby se vypravila do Německa za svou matkou.


Perry S. D.: Resident Evil 2 - Caliban Cove
239 Kč

193 Kč

Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové S.T.A.R.S. snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně.


Perry S. D.: Resident Evil 4 - Podzemí
249 Kč

201 Kč

Navzdory obrovské moci začíná děsivá Korporace Umbrella ztrácet kontrolu nad svými tajnými zařízeními. Už tři laboratoře byly zničeny bývalými členy S.T.A.R.S. – polovojenské organizace, kterou Umbrella pomohla založit.


Perry S. D.: Resident Evil 5 - Nemesis
269 Kč

218 Kč

Valentineová a členové jejího týmu S. T. A. R. S. viděli na vlastní oči, když korporace Umbrella proměnila Raccoon City v jeviště nejzákeřnějších genetických experimentů, jaké kdy byly provedeny.