Apter Jeff: Angus Young a AC/DC - Vysoké napětí-25%
348 Kč

261 Kč

Akce

ANGUS YOUNG, spoluzakladatel a poslední původní člen průkopnické hardrockové skupiny AC/DC už přes čtyřicet let elektrizuje davy šťavnatými kytarovými riffy a nekompromisní přímočarou energií.


Saudková Sára: Ta zrzavá - Láska, nenávist, a to mezi tím-10%
99 Kč

89 Kč

Výprodej

Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce… Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit.


kolektiv: Encyklopedie válčení-76%
1 899 Kč

449 Kč

Akce

Věcná, textově bohatá encyklopedie válek, od starověku přes nájezdy, invaze a obléhání, zákopové války, námořní bitvy a letecké souboje, občanské války, gerilové války, obchodní války a jadernou válku, náboženské války, války o následnictví či nezávi


Rohál Robert: Helena - V proudu času-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Výpravná kniha mapuje dráhu populární zpěvačky Heleny Vondráčkové (*24. června 1947). Rok před maturitou vyhrála v pražské Lucerně soutěž Hledáme nové zpěváky, krátce nato natočila svůj první hit – Červenou řeku, který téměř zlidověl.


Simkins P., Jukes G., Hickey M.: První světová válka
399 Kč

359 Kč

Akce

I po sto letech nás první světová válka nepřestává fascinovat a děsit zároveň. Tato kniha popisuje bitvy na všech válčištích a zabývá se některými z dosud nevyprávěných příběhů válečného konfliktu.


Besserová Miroslava: Daniel Hůlka: Diagnóza Blíženec-89%
249 Kč

26 Kč

Akce

Netradiční biografie Daniela Hůlky z pera Miroslavy Besserové, v níž nám autorka formou otázek a odpovědí plasticky přibližuje osobnost tohoto populárního umělce, narozeného ve znamení Blížence, jeho profesní, ale i soukromý život.


Bob Dylan – ilustrovaná biografie-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

Bob Dylan je mimořádný umělec, autor několika nezapomenutelných hitu 20. století a charismatický interpret, který ovlivnil celou jednu generaci posluchačů i hudebníku.


Boniface Roger: MiGy nad severním Vietnamem-24%
199 Kč

150 Kč

Výprodej

Kniha MiGy nad Severním Vietnamem zobrazuje leteckou válku ve Vietnamu v letech 1965 až 1975 na základě informací získaných z dokumentů ve vietnamských archivech a z výpovědí severovietnamských letců.


Braganceová Anne: Mata Hari-10%
199 Kč

179 Kč

Výprodej

Tajemná dáma v srdci první světové války.

Tak dlouho o sobě spřádala legendy, až se sama stala legendou… Mata Hari… jméno, které se stalo synonymem špionky. Osud tak neuvěřitelný, že prostý životopis působí fantastičtěji než vymyšlený příběh.


Chagall Marc: Ma vie - můj život-10%
149 Kč

134 Kč

Výprodej

Nahlédněme do malířovy duše jeho vlastníma očima a nechme se okouzlit… Chagall celý svůj život vyprávěl příběhy, příběhy svého života, příběhy zaniklého světa, příběhy svých radostí, ale i obav a smutku…

Autobiografická kniha Můj život je psána


Grohmannová Judith: Tajné mise-64%
249 Kč

89 Kč

Akce

UTAJENÁ ELITA Intimní pohled do uzavřeného světa

GSG 9, EKO Cobra, týmy SWAT – elitní policejní jednotky jsou povolávány vždy, když je situace obzvlášť nebezpečná.


Heronová Echo: Poledne u Tiffanyho
199 Kč

170 Kč

Akce

Životní příběh designérky Clary Wolcottové

Do manhattanské kanceláře slavného Louise Tiffanyho vstoupila v létě 1888 kurážná mladá umělkyně Clara Wolcottová, aby jej požádala o místo designérky v jeho firmě.


Ježková Alena: Strážci pražských ulic-28%
249 Kč

179 Kč

Výprodej

Netradiční příběhy o pražských domovních znameních, zapomenutých řemeslech a každodenním životě starobylé Prahy. Zpodobení zvířat, věcí a symbolů na fasádách spoluvytvářelo jedinečný charakter místní historie.


Jones Robert: Rytíři - Jejich svět a doba
399 Kč

359 Kč

Akce

Postava rytíře na válečném oři se stala symbolem středověkého období. Za lidovým vypodobněním rytíře se však nachází realita, která je jak složitější, tak ještě více fascinující.


Junek Václav: Umřít pro film?-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Umřít pro film? rozhodně není obvyklá memoárová kniha o tom jak jsme kdy co natáčeli a jak u toho bývalo veselo.


Kovaříková Blanka: Herecké balady a romance-77%
399 Kč

89 Kč

Výprodej

Dva úspěšné tituly Blanky Kovaříkové Herecké balady a Herecké romance nyní vycházejí v jednom svazku. Autorka je aktualizovala, doplnila o další zajímavé informace, přibylo také unikátních fotografií.


Kučík Vladislav: Barvy slečny Toyen-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Slečna T. byla zvláštní mladá žena, co chodila oblečená jako muž, ve smokingu a s motýlkem u krku. Blízká malíři Jindřichovi, přítelkyně českých básníků, kteří jí věnovali své verše, autorka tajuplných obrazů s erotickým podtextem.


Lopez Jean, Wieviorka Olivier,: Mýty druhé světové války-55%
399 Kč

179 Kč

Akce

Znalostí o druhé světové válce přibývá díky vytrvalé práci historiků každým dnem, nicméně stále přežívá mnoho mýtů, které mají tuhý kořínek a mimo jiné potvrzují, že propaganda válčících stran z doby války stále funguje a deformuje názory ještě dávno


Madonna – ilustrovaná biografie-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

Tato ilustrovaná biografie prináší ctenárum životní príbeh Madonny, která je považována za nekorunovanou královnu populární hudby, doprovázený unikátním souborem 200 klasických, vzácných i málo známých fotografií.


Marek Vladimír: Ve stínu Hindukúše-24%
199 Kč

150 Kč

Výprodej

Najednou se mu zdálo, že k nim přijíždí obrovský ruský náklaďák. „Slyšel jsem burácení motoru, ještě mě napadlo, kam že to vlastně jede? Kolem nás přece tou horskou cestou nemůže projet.


Newkey-Burden Chas: Adele - Holka odvedle, která dobyla svět-10%
149 Kč

134 Kč

Výprodej

„Holka odvedle“, která dobyla svět…. Životní příběh britské zpěvačky Adele Britská zpěvačka a skladatelka Adele (celým jménem Adele Laurie Blue Adkinsová) před několika lety uhranula celý svět svou debutovou deskou Adele 19.