Saudková Sára: Ta zrzavá - Láska, nenávist, a to mezi tím-10%
99 Kč

89 Kč

Výprodej

Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce… Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit.


Joch Roman: Ne, pane premiére!-87%
249 Kč

30 Kč

Výprodej

Autor, bývalý poradce premiéra Nečase, jenž proslul svým výrokem po tzv. atentátu na prezidenta Klause a následným vyhazovem, v knize píše o své práci poradce, co jí předcházelo a co bylo jejím obsahem.


Moreman Tim: Bernard Montgomery-11%
9 Kč

8 Kč

Výprodej

POLNÍ MARŠÁL BERNARD LAW MONTGOMERY je nejznámějším a nejkontroverznějším britským generálem druhé světové války, o němž se až do dneška vedou ostré spory.


Pacner Karel: Osudové okamžiky Československa-70%
499 Kč

149 Kč

Výprodej

Každý národ má osudové okamžiky, kdy se lomí jeho dějiny. Je podivuhodné, kolik jich v krátké době mělo Československo: roky 1918, 1939, 1945, 1948, 1968, 1989, 1992.


Apokalypsa – 2. světová válka-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

„Toto je pravdivá historie druhé světové války, aby si další generace vzpomněly na apokalypsu.“ Druhá světová válka posunula hranice hororu. Apokalypsa lící průběh událostí nečekaným způsobem.


U2 – Ilustrovaná biografie-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

„Bubeník hledá muzikanty pro založení kapely“, tak zněl jednoho dne roku 1976 osudový inzerát mladičkého Larryho Mullena na školní vývěsce.


Aughton Peter: Plavby, které změnily svět-21%
199 Kč

156 Kč

Výprodej

Touha člověka po poznání je nekonečná. S každým nově získaným poznatkem či dosaženým objevem nedochází tato touha naplnění, ale naopak roste. Člověk vždy rád čelil výzvám a ukládal si stále nové a těžší úkoly.


Bob Dylan – ilustrovaná biografie-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

Bob Dylan je mimořádný umělec, autor několika nezapomenutelných hitu 20. století a charismatický interpret, který ovlivnil celou jednu generaci posluchačů i hudebníku.


Boniface Roger: MiGy nad severním Vietnamem-24%
199 Kč

150 Kč

Výprodej

Kniha MiGy nad Severním Vietnamem zobrazuje leteckou válku ve Vietnamu v letech 1965 až 1975 na základě informací získaných z dokumentů ve vietnamských archivech a z výpovědí severovietnamských letců.


Braganceová Anne: Mata Hari-10%
199 Kč

179 Kč

Výprodej

Tajemná dáma v srdci první světové války.

Tak dlouho o sobě spřádala legendy, až se sama stala legendou… Mata Hari… jméno, které se stalo synonymem špionky. Osud tak neuvěřitelný, že prostý životopis působí fantastičtěji než vymyšlený příběh.


Brož Ivan: Pershing - Příběh 5hvězdičkového generála-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

Kniha představuje portrét temperamentního amerického vojáka. Jeho muži svým bojovým vystoupením přispěli k vytvoření nových podmínek poválečné rekonstrukce Evropy, které umožnily i založení naší republiky.


Bruce Springsteen – ilustrovaná biografie-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

Po bouřlivém dětství prožitém na předměstí New Jersey se Bruce Springsteen vydal na mimořádně úspěšnou hudební dráhu a stal se jednou z nejjasnějších stálic na hudebním nebi.


Chagall Marc: Ma vie - můj život-10%
149 Kč

134 Kč

Výprodej

Nahlédněme do malířovy duše jeho vlastníma očima a nechme se okouzlit… Chagall celý svůj život vyprávěl příběhy, příběhy svého života, příběhy zaniklého světa, příběhy svých radostí, ale i obav a smutku…

Autobiografická kniha Můj život je psána


Drobný Milan: Když se ucho utrhne-77%
199 Kč

44 Kč

Výprodej

Kniha Když se ucho utrhne… je poutavým a hlavně vtipným vyprávěním známého českého zpěváka Milana Drobného. Milan toho za svou mnohaletou kariéru zažil opravdu hodně a se čtenáři se o prožitky rád podělí.


Duffack J.: Hroby bez diktátorů-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

Klasická historiografie ani náznakem nepřipouští, že by císař Napoleon I. a vůdce německého národa Adolf Hitler mohli přežít svoji vlastní smrt.


Duffack J.: Záhada jménem Kolumbus-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

Autor se nedal svést tradiční historiografií a bez toho, aby vytvářel o Kolumbovi nový mýtus se odvážně pustil do hledání pravdy o tomto záhadném muži, který měl lví podíl na ukončení středověku.


Forst Roman, Kuncl Pavel: Dobrodružství antických bohů-61%
229 Kč

89 Kč

Výprodej

Znáte z antických bohů jen vládce Dia, jeho ženu Héru a jejich společníky na hoře Olymp, ale nikdy jste neslyšeli o prvních božstvech starověkého Řecka, jako jsou Erebos, Nyx, Eros, Tartaros či Gaia? Víte, kdo to byli Titáni?


Ježková Alena: Strážci pražských ulic-28%
249 Kč

179 Kč

Výprodej

Netradiční příběhy o pražských domovních znameních, zapomenutých řemeslech a každodenním životě starobylé Prahy. Zpodobení zvířat, věcí a symbolů na fasádách spoluvytvářelo jedinečný charakter místní historie.


Kazda Jaromír: Vladimír Brabec - Měl jsem štěstí-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

S nohama na zemi a hlavou v oblacích. Paměti populárního herce Vladimíra Brabce, dlouholetého předního člena činohry Národního divadla v Praze, který se uplatnil též ve filmu, dabingu, rozhlase a televizi. Jeho průpravu ovlivnil po válce E. F.


Kneblová Hana: Sňatky z lásky-45%
249 Kč

135 Kč

Výprodej

V dřívějších dobách museli členové vládnoucích rodů vstoupit do manželství s osobou sobě rovnou, přesto se však našly výjimky. A právě na tyto svazky z lásky se zaměřuje naše kniha.


Koutek Tomáš: Čeští biskupové a arcibiskupové-32%
399 Kč

269 Kč

Výprodej

973–2016 Od Dětmara k Dukovi Kniha o životních osudech osobností, které stály v čele pražské diecéze a později arcidiecéze od jejích počátků po současnost, o pohnutkách, jež je dovedly až do čela českého kléru i o jejich střetech se světskou mocí.


Koutek Tomáš: Pražské pamětní desky-48%
349 Kč

179 Kč

Výprodej

Součástí historie měst jsou nejen významné kulturní památky, ale také místa, která nejsou na první pohled tolik okázalá, přesto však k dějinám patří, neboť nám připomínají osoby, které byly s městem spojeny a něčím se zapsaly do jeho historie.


Kovář Milan: Zvláštní jednotky z celého světa-10%
199 Kč

179 Kč

Výprodej

Kniha se zaobírá zvláštními jednotkami ve světě, a to jak policejními, tak armádními. Je vedena snahou o podání ucelenějších informací o těchto složkách, proto je celé dílo rozděleno na jednotlivé kontinenty obsahující abecední řazení jejich zemí.


Kovaříková Blanka: Herecké balady a romance-77%
399 Kč

89 Kč

Výprodej

Dva úspěšné tituly Blanky Kovaříkové Herecké balady a Herecké romance nyní vycházejí v jednom svazku. Autorka je aktualizovala, doplnila o další zajímavé informace, přibylo také unikátních fotografií.