Lupy s osvětlením

Široká nabídka produktů z kategorie Lupy s osvětlením na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Lupy s osvětlením nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Levenhuk Zeno Vizor N2
8x

Levenhuk Zeno Vizor N2

339 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální Lupa Levenhuk Zeno Vizor N2 je vhodná ke každodennímu užití díky možnosti zavěšení na krk a využití stolního stativu. Velká čočka z odolného a spolehlivého optického plastiku disponuje zaměřením od 2,5× do 5×. Pro lepší viditelnost a zaměření v jakýchkoli podmínkách je lupa vybavená také LED osvětlením napájeným třemi bateriemi AAA.

Od prodejce MALL
-25%
Levenhuk LabZZ C12
18x

Levenhuk LabZZ C12

199 Kč
149 Kč

Další nabídka za 140 Kč

Výprodej

Sada hotových živočišných preparátů Levenhuk LabZZ C12 z oboru zoologie vhodné pro pozorování dětem od 3 let věku, stejně jako dospělým. Sada šetří čas s přípravou vlastních vzorků. Preparáty lze použít také pro zkoumání v oboru botaniky nebo entomologie. Vhodné ke zkoumání pod jakýmkoli druhem mikroskopu s nižším osvětlením.

Od prodejce MALL
-35%
Levenhuk LabZZ P12
9x

Levenhuk LabZZ P12

199 Kč
129 Kč

Další nabídka za 121 Kč

Výprodej

Sada hotových rostlinných preparátů Levenhuk LabZZ P12 z oboru botaniky vhodné pro pozorování dětem od 3 let věku, stejně jako dospělým. Sada šetří čas s přípravou vlastních vzorků. Preparáty lze použít také pro zkoumání v oboru zoologie nebo entomologie. Vhodné ke zkoumání pod jakýmkoli druhem mikroskopu s nižším osvětlením.

Od prodejce MALL
Levenhuk LabZZ CP24
18x

Levenhuk LabZZ CP24

399 Kč

Sada hotových živočišných a rostlinných preparátů Levenhuk LabZZ CP24 z oboru zoologie a botaniky vhodné pro pozorování dětem od 3 let věku, stejně jako dospělým. Sada šetří čas s přípravou vlastních vzorků. Preparáty lze použít také pro zkoumání v oboru entomologie. Vhodné ke zkoumání pod jakýmkoli druhem mikroskopu s nižším osvětlením.

Od prodejce MALL
-18%
Viewlux Stolní čtecí lupa 236 × 167 mm LED
22x

Viewlux Stolní čtecí lupa 236 × 167 mm LED

349 Kč
286 Kč

Praktická stolečková lupa disponuje až 300 % zvětšením. Viewlux stolní čtecí lupa 236 × 167 mm LED se dá postavit na stůl či pověsit na krk pro pohodlné užívání bez nutnosti držení. Je opatřená LED osvětlením, které vám pomůže prozkoumat všechny detaily. Ideální na čtení nebo drobným domácím pracím.

Od prodejce MALL
Bresser Stereomikroskop Junior 20×

Bresser Stereomikroskop Junior 20×

1 990 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 1 674 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovný stereomikroskop se zvětšením až 20× je určený malým výzkumníkům. Bresser Junior 20× je opatřen přizpůsobitelnou vzdáleností výstupní pupily a horním LED osvětlením, díky čemuž uvidíte vzorky jasně a v naprostém pohodlí. Díky lehké konstrukci je ideální pro práci v terénu.

Od prodejce MALL
Viewlux Lupa s koženým pouzdrem 2,5×/5×, s osvětlením
2x

Viewlux Lupa s koženým pouzdrem 2,5×/5×, s osvětlením

590 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktická lupa s 2,5× zvětšením (5× na přídavné čočce) je ideální na cesty. Viewlux lupa s koženým pouzdrem 2,5×/5×, s osvětlením je vybavená LED světlem pro pohodlné detailní zkoumání. Lupa vyžaduje baterie. Potěší decentním designem a praktickým koženým pouzdrem.

Od prodejce MALL
Genie Čtecí lupa ML105 s LED osvětlením
3x

Genie Čtecí lupa ML105 s LED osvětlením

299 Kč
Novinka

Obdélníková čtecí lupa se zvětšením 2× (velká čočka) a 4× (malá čočka). Rozměr velké čočky 95×50 mm. Integrované LED osvětlení, skládací rukojeť.

Partner: Offia CZ