Levenhuk Zeno Vizor G3-25%

Levenhuk Zeno Vizor G3

Hodnocení: 4,5
399 Kč 299 Kč

Akce

Praktická náhlavní bezobroučková lupa disponuje až až 3,5× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor G3 je zasazená do brýlí, takže budete mít volné ruce pro manipulaci s předměty. V případě potřeby lze využít i čelenky, která je součástí balení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno Desk D13

Levenhuk Zeno Desk D13

Hodnocení: 4,5
599 Kč 568 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Desk D13 je skvělá k prohlížení malých předmětů a vhodná pro vyšívání, čtení, klenotníky a také hodináře. Pohodlnější manipulace a přetvoření na ruční lupu je možné díky skládacímu krku. Osvětlení po obvodu velké čočky umožní pozorování za jakýchkoli podmínek. K napájení lupy postačí síťový adaptér nebo 2 baterie AA.

Levenhuk Zeno Gem M11

Levenhuk Zeno Gem M11

Hodnocení: 4,7
249 Kč 226 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Gem M11 vhodná pro klenotníky a hodináře, a to ve velmi praktickém kapesním provedení. Čočka poskytuje zvětšení až 40× a díky vestavěnému osvětlení přímo pod čočkou, je možnost využívat lupu za jakýchkoli podmínek. Praktickou funkcí je také ultrafialové osvětlení vhodné pro kontrolu pravosti bankovek.

Levenhuk Zeno Vizor N1

Levenhuk Zeno Vizor N1

Hodnocení: 3,7
149 Kč

Univerzální Lupa Levenhuk Zeno Vizor N1 je vhodná ke každodennímu užití i na cestování díky možnosti zavěšení na krk a praktické velikosti. Bifokální čočky z odolného a spolehlivého optického plastu disponují zaměřením od 4× do 10×. Pro lepší viditelnost a zaměření v jakýchkoli podmínkách je lupa vybavená také LED osvětlením napájeným dvěma bateriemi CR1620.

Levenhuk Zeno Vizor H2

Levenhuk Zeno Vizor H2

Hodnocení: 4,3
299 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Vizor H2 vhodná pro hodináře nebo zlatníky. Díky praktické čelence je možné si lupu umístit na hlavu a mít volné ruce k práci. Lupa poskytuje zvětšení až 8× pomocí čočky ze speciální optického plastu. K lepšímu nasvícení pracovní plochy pomůže také zabudované LED osvětlení napájené dvěma bateriemi AAA.

Levenhuk Zeno Desk D11

Levenhuk Zeno Desk D11

Hodnocení: 2,7
569 Kč 539 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Desk D11 je skvělá k prohlížení malých předmětů. Tento optický nástroj disponuje nad sebou umístěnými čočkamiodolného optického plastu. Pohodlnější umístění lupy je možné díky ohebnému krku a nástroje „třetí ruka“. Vestavěné osvětlení napájené třemi bateriemi AA nebo síťovým adaptérem, umožní pozorování za jakýchkoli podmínek.

Levenhuk Zeno Vizor G6
549 Kč 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Binokulární Lupa Levenhuk Zeno Vizor G6 s praktickou volně nastavitelnou čelenkou umožňuje mít obě ruce volné k práci. Pro práci v jakoukoli denní i noční dobu je lupa vybavená LED přisvícením pro každý okulár zvlášť, které lze vypnout a zapnout dle potřeby. Lupa je vybavená také vyměnitelnými čočkami v rozmezí zvětšení 10×-25×.

Levenhuk Zeno Vizor N2

Levenhuk Zeno Vizor N2

Hodnocení: 5
299 Kč 281 Kč

Univerzální Lupa Levenhuk Zeno Vizor N2 je vhodná ke každodennímu užití díky možnosti zavěšení na krk a využití stolního stativu. Velká čočka z odolného a spolehlivého optického plastiku disponuje zaměřením od 2,5× do 5×. Pro lepší viditelnost a zaměření v jakýchkoli podmínkách je lupa vybavená také LED osvětlením napájeným třemi bateriemi AAA.

Levenhuk Zeno Vizor H3

Levenhuk Zeno Vizor H3

Hodnocení: 4,1
449 Kč 390 Kč

Akce

Praktická náhlavní bezobroučková lupa disponuje až 3,5× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor H3 umožňuje nainstalovat až 2 čočky najednou a tak je kombinovat. Díky praktické čelence můžete lupu používat bez držení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno Vizor G2

Levenhuk Zeno Vizor G2

Hodnocení: 1
299 Kč 256 Kč

Zvětšovací brýle Levenhuk Zeno Vizor G2 jsou velmi vhodné pro precizní práci s drobnými předměty a zároveň nechávají obě ruce volné. Dvě samostatné čočky z optického plastu 20× v brýlích lze posunovat podle preferencí. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek jsou v brýlích zabudovány dvě bílé LED diody napájené čtyřmi bateriemi CR1620.

Levenhuk Zeno Desk D9
529 Kč 503 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lupa Levenhuk Zeno Desk D9 je skvělá k prohlížení malých předmětů. Tento optický nástroj disponuje bifokální čočkou z odolného optického plastu s velkým průměrem. Pohodlnější umístění lupy je možné díky ohebnému krku a speciální svorky. Vestavěné osvětlení umožní pozorování za jakýchkoli podmínek.

Levenhuk Zeno 400

Levenhuk Zeno 400

Hodnocení: 1
490 Kč 457 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická ruční bezobroučková lupa disponuje 2× zvětšením (4× na přídavné čočce). Levenhuk Zeno 400 je vybavená 2× integrovanou LED diodou a díky chromované rukojeti se pohodlně drží i při delší práci. Dvojitá čočka a absence obrouček vám dovolí snadno prozkoumat jakýkoliv objekt. Ochranné pouzdro a čistící utěrka jsou součástí balení.

Levenhuk Zeno Gem M13

Levenhuk Zeno Gem M13

Hodnocení: 3
179 Kč 162 Kč

Lupa Levenhuk Zeno Gem M13 je skvělá pro hodináře, klenotníky a sběratele. Vestavěné LED osvětlení umožní pozorování za jakýchkoli podmínek. Čočka z optického plastu má maximální velikost zvětšení 60×. Komfortní velikost lupy umožňuje používat jí téměř kdekoli a mít jí stále u sebe, navíc plastové provedení je lehké a nepronese se.

Levenhuk Zeno Vizor G1

Levenhuk Zeno Vizor G1

Hodnocení: 1
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvětšovací brýle Levenhuk Zeno Vizor G1 jsou velmi vhodné pro práci s drobnými předměty a zároveň nechávají obě ruce volné. Čočku 20× z optického plastu lze v brýlích posunovat podle preference oka, či ji zcela oddělit. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek jsou v brýlích zabudovány LED diody napájené dvěma bateriemi CR1620.

Levenhuk Zeno Vizor G5

Levenhuk Zeno Vizor G5

Hodnocení: 3
529 Kč 494 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lupa Levenhuk Zeno Vizor G5praktickou čelenkou s nastavitelným páskem, který nechává ruce volné k práci. Čočky jsou libovolně měnitelné podle požadovaného zvětšení. Pro lepší práci za jakýchkoli podmínek je zabudováno LED přisvětlení, které lze libovolně vypínat a zapínat. Lupa je vhodná pro precizní práci s malými předměty.

Levenhuk Zeno Vizor G4

Levenhuk Zeno Vizor G4

Hodnocení: 4
499 Kč

Praktická náhlavní lupa zasazená do brýlí disponuje až až 25× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor G4 umožňuje pohodlnou obouruční manipulaci se zkoumanými předměty a otáčení čoček nahoru v případě, že se potřebujete podívat bez zvětšení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Levenhuk Zeno 1000

Levenhuk Zeno 1000

Hodnocení: 3
645 Kč 602 Kč

Praktická stolní bezobroučková lupa disponuje 2,5× zvětšením (5× na přídavné čočce). Levenhuk Zeno 1000 se dá připevnit ke stolu a pomocí ohebného krku nastavit do ideální polohy. Je opatřená LED osvětlením, které vám pomůže prozkoumat všechny detaily. Ideální na čtení.

Levenhuk Zeno 50
295 Kč 276 Kč

Praktická ruční bezobroučková lupa disponuje 2,2× zvětšením (4,4× na přídavné čočce). Levenhuk Zeno 50 je vybavená integrovanou LED diodou a díky pohodlné rukojeti se dobře drží i při delší práci. Dvojitá čočka a absence obrouček vám dovolí snadno prozkoumat jakýkoliv objekt. Ochranné pouzdro a čistící utěrka jsou součástí balení.

Levenhuk Zeno 60
330 Kč 308 Kč

Praktická ruční bezobroučková lupa disponuje 2,5× zvětšením (5× na přídavné čočce). Levenhuk Zeno 60 je vybavená integrovanou LED diodou a díky pohodlné rukojeti se dobře drží i při delší práci. Dvojitá čočka a absence obrouček vám dovolí snadno prozkoumat jakýkoliv objekt. Ochranné pouzdro a čistící utěrka jsou součástí balení.

Levenhuk Zeno Vizor H4

Levenhuk Zeno Vizor H4

Hodnocení: 4,2
479 Kč

Praktická náhlavní bezobroučková lupa disponuje až 20× zvětšením. Levenhuk Zeno Vizor H4 umožňuje nainstalovat až 2 čočky najednou a tak je kombinovat. Díky praktické čelence můžete lupu používat bez držení. Nechybí integrované LED osvětlení, které vám dovolí pracovat i po tmě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lupy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lupy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lupy akce.