Levenhuk 3ST

Značka: Levenhuk

Doprava zdarma

Levenhuk 3ST

Spolehlivý stereomikroskop s binokulární hlavicí se sklonem 45 stupňů poskytující přesný obraz a pohodlné pozorování. Ideální pro použití biology, geology, klenotníky i další profese.Trojrozměrný obraz pozorovaného předmětu vykreslený tímto mikroskopem vám umožňuje objekt prostudovat do nejmenších podrobností. Celý popis

5385
5 385 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 5 990 Kč, Ušetříte 605 Kč (10 %)
Poslední kus za tuto cenu!

  Náš kód: 957512

Popis

Popis produktu

Levenhuk 3ST Mikroskop

Spolehlivý stereomikroskop s binokulární hlavici se sklonem 45 stupňů. Tato konstrukce umožňuje pohodlné dlouhodobé pozorování bez nadměrného svalového zatížení a díky binokulární hlavici se zbytečně nezatěžují oči (v porovnání s monokulárními mikroskopy). Optika u tohoto modelu je vyrobena z vysoce kvalitního skla se speciální povrchovou úpravou, takže vykreslený obraz je ostrý a barvy jsou věrné.

Levenhuk 3ST je součástí produktové řady stereoskopických mikroskopů značky Levenhuk. Tyto mikroskopy se výborně hodí k profesionálnímu výzkumu i k běžnému pozorování prováděnému biology, geology, klenotníky a řadou dalších profesí. Trojrozměrný obraz pozorovaného předmětu vykreslený tímto mikroskopem vám umožňuje objekt prostudovat do nejmenších podrobností a s nedostižnou přesností změřit jeho rozměry.

Relativně dlouhá pracovní vzdálenost 57 mm vám umožňuje studovat ploché preparáty i poměrně velké předměty.

Mikroskop je vybaven zabudovaným osvětlením (horním i dolním), díky němuž můžete mikroskop používat i ve tmě. Použité halogenové žárovky jsou mimořádně úsporné a zároveň mají i dlouhou životnost. Pro ještě pohodlnější pozorování můžete pracovní nastavit stolek tak, aby byl otočen černou nebo bílou stranou nahoru, a přitom preparát upevnit pomocí užitečných svorek.

Mikroskop Levenhuk 3ST se dodává s okuláry WF10× a objektivem 2×/4×.

Obsah balení:

  • Stereo mikroskop Levenhuk
  • Binokulární hlavice
  • Okulár WF10× – 2 kusy
  • Objektiv: 2×/4×
  • Náhradní halogenová žárovka: 12V/10W
  • Pracovní stolek z matného skla
  • Oboustranná pracovní deska (černá/bílá)
  • Pryžové očnice

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dětské ne
Barva bílá