Automax Nabíječka telefonu Lighting + USB 12/24V, IP
386 Kč

Nabíječka do auta kompatibilní se všemi zařízeními Apple s konektorem Lightning. Zapojení do zásuvky autozapalovače. Provedení v designové bílé barvě s pružným kabelem. Přizpůsobitelná délka kabelu napomáhá komfortu při používání a neomezuje manipulaci se zařízením.

Automax USB nabíječka s měřákem napětí 4,2A
276 Kč

Vysoce kvalitní USB nabíječka do automobilu s měřákem napětí. Měření napětí zajistí spolehlivé nabití vašeho mobilního telefonu i dalších zařízení. Stylový design a digitální displej skvěle doplní interiér vašeho automobilu.

Automax Nabíječka univerzální telefonu 12/24/230V
265 Kč

Univerzální kombinovaná nabíječka zařízení. Vhodná pro mobilní telefony, smartphony, PDA, MDA, GPS a jiné zařízení. Díky odnímatelným částem lze nabíječku zapojit do klasické zásuvky i zapalovače automobilu. 7 adaptérů zajistí kompatibilitu s většinou zařízení.

Automax USB nabíječka 12V/24V 1A DUO
115 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí adaptér na USB port s velmi úsporným designem pro použití v autě. Umožní napájet a nabíjet dvě USB zařízení s maximálním proudovým odběrem do 1000mA. Adaptér díky velkému proudu podporuje iPhone, Ipod a Blackberry. Adaptér do autozapalovače 12V/24V s velmi nízkým profilem.

Automax Nabíječka telefonu Micro USB 12/24V, 2,4A
237 Kč

Nabíječka telefonu do auta s konektorem CL micro USB. Zapojení do zásuvky autozapalovače. Provedení v designové černé barvě s pružným kabelem. Přizpůsobitelná délka kabelu napomáhá komfortu při používání a neomezuje manipulaci se zařízením.

Automax Nabíječka telefonu CL MICRO 1Amp
113 Kč

Nabíječka telefonu do auta s konektorem micro USB. Zapojení do zásuvky autozapalovače. Provedení v designové černé barvě s pružným kabelem. Přizpůsobitelná délka kabelu napomáhá komfortu při používání a neomezuje manipulaci se zařízením.

Automax Nabíječka telefonu CL MICRO 2,1Amp s USB
181 Kč

Nabíječka telefonu do auta s konektorem micro USB. Zapojení do zásuvky autozapalovače. Provedení v designové černé barvě s pružným kabelem. Přizpůsobitelná délka kabelu napomáhá komfortu při používání a neomezuje manipulaci se zařízením.

Automax Nabíječka telefonu CL typ C - 2,1Amp s USB
189 Kč

Nabíječka telefonu do auta s konektorem USB-C. Zapojení do zásuvky autozapalovače. Provedení v designové černé barvě s pružným kabelem. Přizpůsobitelná délka kabelu napomáhá komfortu při používání a neomezuje manipulaci se zařízením.

Automax Nabíječka telefonu USB s 6 adaptéry, vytah.kabel
236 Kč

Multifunkční nabíječka telefonu, tabletu, GSM a dalších zařízení. Mnohostranné využití zajišťuje 6 variant adaptérů. Samonavíjecí kabel se přizpůsobí požadované délce. Adaptéry této nabíječky jsou kompatibilní s micro USB, mini USB, iPhone, iPod či iPad.

Automax Nabíječka univerzální telef.,PDA, MDA, GPS
252 Kč

Univerzální kombinovaná nabíječka zařízení. Vhodná pro mobilní telefony, smartphony, PDA, MDA, GPS a jiné zařízení. Zapojení nabíječky do zapalovače automobilu. 7 adaptérů zajistí kompatibilitu s většinou zařízení.

Automax USB nabíječka 12V/24V, 3A Qualcomm technology
291 Kč

Kompaktní USB nabíječka do automobilu. Velmi stylový design a malá velikost dělá z nabíječky skvělou volbu. Spolehlivě nabije mobilní telefony, digitální fotoaparáty, GPS navigace i další zařízení.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nabíječky na tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nabíječky na tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nabíječky na tablety akce.