Xiaomi Mi Wireless Charging Pad
590 Kč 466 Kč

Originální bezdrátová nabíječka s podporou rychlého nabíjení. Xiaomi Mi Wireless Charging Pad má 2 režimy nabíjení: normální s výkonem 5 W a rychlý s výkonem až 10 W. Silikonový povrch brání sklouznutí telefonu a inteligentní ochrana proti přepětí a přehřátí mu zaručuje bezpečí.

Xiaomi Mi Car Charger Pro
399 Kč

Originální autonabíječka od Xiaomi. Xiaomi Mi Car Charger Pro vám nabízí rychlé 18W nabíjení 2 zařízení najednou. Má 2 porty USB a zabudované LED světlo, díky kterému ji snadno najdete i potmě. Poradí si i s tabletem a proudově náročnějšími zařízeními.

Xiaomi Mi Wireless Fast Charger 20W (22506)
1 390 Kč 1 005 Kč

Novinka

Moderní nabíjecí podložka Mi Wireless Fast Charger 20 W od výrobce Xiaomi bude velkým pomocníkem pro vaše Qi kompatibilní přístroje. Nabízí standardní nabíjení, ale je vybavena i rychlonabíjením. Kulatý tvar, indikační LED dioda a silikonový protiskluzový povrch jsou pak jen dalšími vychytávkami. Nabíječka navíc nabízí i řadu ochran pro inteligentní nabíjení.

Xiaomi Mi Wireless Charger
1 390 Kč

Originální bezdrátová nabíječka s kompaktními rozměry a elegantním designem. Xiaomi Mi Wireless Charger má tloušťku pouhých 12,4 mm, snadno se přenáší, je vybavená inteligentní ochranou před přehřátím a přepětím. Nabíjí rychle a je zhotovená ze silikagelu, který tlumí nárazy a brání pádům telefonu.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nabíječky na tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nabíječky na tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nabíječky na tablety akce.