Cecotec Conga 5090
15 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Robotický vysavač 4 v 1 zametá, vysává, mopuje a vytírá. Cecotec Conga 5090 je vybaven inteligentní navigací, která pomocí laserového senzoru mapuje domácnost a vytváří interaktivní MultiMapu. Vysavač můžete ovládat pomocí mobilní aplikace nebo hlasovými asistenty.

Cecotec Conga 1590 Active
7 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robotický vysavač 4 v 1 zametá, vysává, mopuje a vytírá. Cecotec Conga 1590 Active je vybaven iTech SmartGyro 2.0, která pomocí gyroskopických senzorů zajišťuje efektivní pohyb vysavače. Vysavač můžete ovládat pomocí mobilní aplikace nebo hlasovými asistenty.

Cecotec Conga 3290 Titanium
11 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robotický vysavač 4 v 1 zametá, vysává, mopuje a vytírá. Cecotec Conga 3290 Titanium je vybaven inteligentní navigací, která pomocí laserového senzoru mapuje domácnost a vytváří interaktivní MultiMapu. Vysavač můžete ovládat pomocí mobilní aplikace nebo hlasovými asistenty.

Cecotec Conga 990 Vital
6 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robotický vysavač 4 v 1 zametá, vysává, mopuje a vytírá. Cecotec Conga 990 Vital je vybaven technologií inteligentního mapování iTech 3.0, senzory blízkosti, proti pádu a nárazu. Díky technologii Brush Pro s otočným kartáčem ze dvou materiálů dokonale uklidí nečistoty z koberců a předložek.

Robotické vysavače a mopy

Robotický vysavač, nebo mop vám může ulehčit práci v domácnosti. Kdy se vyplatí ho koupit, a kdy se raději spolehnout na klasický vysavač, mop a kýbl?

Jakou značku robotického vysavače koupit?

Z naší široké nabídky si můžete vybrat mezi nejznámějšími automatickými vysavači a mopy iRobot, které jsou spolehlivé a mají pokročilé technologie. Do úklidu se také můžete pustit s robotickými vysavači Samsung, LG. Další v řadě jsou vysavače Neato Robotics a Ecovacs. Pokud hledáte levnější alternativy robotického vysavače, zaměřte se na vysavače Sencor a Hoover.

Kdy a proč koupit robotický vysavač nebo mop?

Robotický vysavač kupte, pokud máte doma velké plochy, které je potřeba pravidelně vysávat. Vhodný je také pro alergiky, astmatiky a majitele domácích mazlíčků, kteří jsou na čistotu domova náročnější. Robotický mop se hodí pro ty, jež mají děti nebo domácí mazlíčky, kteří nadělají často nepořádek, a je tedy nutné vytírat téměř každý den. Robotický mop ani vysavač se nehodí pro zevrubný úklid domácnosti. Vhodný je zejména na pravidelné udržování čistoty.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné robotické vysavače.