Honeywell Evohome Starter Set 3 CZ - rozbaleno

Honeywell Evohome Starter Set 3 CZ - rozbaleno

Rozbaleno
Startovací sada vám umožní začít chytře ovládat vaše topení a mít pod kontrolou spotřebu energie. S touto sadou získáte najednou více komponentů k ovládání vytápěcího systému od Evohome lokalizované do českého jazyka Celý popis
13 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
10 460 Kč
-25%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Rozbaleno

Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží do našeho katalogu. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě. Vztahuje se na něj standardní záruka o plné délce.
Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1099737

Popis

Řídící jednotka EvohomeTouch ATP921R3052 WiFi:

Uožňuje bezdrátové ovládání a kontrolu vytápění. Váš systém vytápění můžete bezproblémově ovládat přes smartphone nebo tablet/PC. Umožuje nastavit individuální dobu vytápění. Barevný dotykový displej a jednoduché menu zajišťují velmi snadnou instalaci a použití. Stojan na displej je součástí dodávky, umožňuje nejen napájení řídící jednotky ale také jeho rychlé a pohodlné použití.

Bezdrátová releová jednotka BDR91:

Umožní Vám řídit váš kotel a spolu s řídící jednotkou vám umožní mulyizónové vytápění.

Termostatická hlavice:

Bezdrátově komunikující regulátor topného tělesa v moderním ergonomickém designu s funkcemi pro větší komfort, regulaci teploty a úsporu energie. Komunikuje na frekvenci 868 MHz a lze jej snadno integrovat do systému vytápění evohome. Velký podsvícený displej s nastavitelnou polohou umožňuje lepší čitelnost. Dodaný držák zajišťuje, že displej zůstane v požadované poloze. Displej se rozsvítí, jakmile zmáčknete tlačítko nebo otočíte kotoučem. Ruční změna teploty v daném pokoji je možná kdykoliv. Systém rozpozná, když je v místnosti otevřené okno a uzavře ventil topení. Díky rychlé a jednoduché montáži není potřeba vypouštět vodu z topení.

Aplikace pro Váš telefon je zdarma.

Umožní Vám mít pod kontrolou vytápění mimo domov a zapnout topení s předstihem při návratu domů. Nebo naopak vypnout topení pokud jste na to zapoměli a nechcete se vracet domů.


Obsah balení

  • 1× Centrální řídíví jednotka Evohome Touch WiFi
  • 2× akumulátor
  • 1× Stojan s napájením
  • 1× Kabel s euro zástrčkou
  • 1× BDR91 releová jednotka
  • 3× Regulátor topného tělesa Termohlavice HR92EE vč. 2× baterií.
  • Adaptér Danfoss a šrouby České návody

V balení základní sady najdete montážní materiál, adaptér Danfoss pro regulátor topného tělesa a baterie.