Coollang - chytrý tenisový senzor - rozbaleno

Coollang - chytrý tenisový senzor - rozbaleno


Doprava zdarmaRozbaleno

""Senzor o velikosti 30×10 mm, hmotnosti 6 gramů, kapacitou paměti až 10 000 úderů se umísťuje na konec rukojeti jakékoliv značky tenisové rakety. Po spojení se smart telefonem Vám ukáže vyhodnocení – typ úderu, rychlost úderu, úroveň rotace, tvrdost úderu a celkový čas tréninku."" Celý popis

1164
Rozbaleno
1 990 Kč
1 164 Kč
-41%
Již se neprodává

Rozbaleno

Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1369546

Popis

Popis produktu

Smart Tennis Sensor Coollang

„SMART TENNIS SENSOR COOLLANG“ je revoluční produkt. Senzor o velikosti 30×10 mm, hmotnosti 6 gramů, kapacitou paměti až 10 000 úderů se umísťuje na konec rukojeti jakékoliv značky tenisové rakety. Po spojení se smart telefonem (se zdarma staženou aplikací), ať už pro Android nebo iOS, Vám ukáže vyhodnocení – typ úderu (backhand, forehand, topspin, flat, slice, servis) rychlost úderu, úroveň rotace, tvrdost úderu a celkový čas tréninku (čistý čas hraní-aktivity).

Aplikace zdarma

Aplikace pro tento senzor nenabízí jen analýzu získaných údajů, ale například i možnost nahrání videa, které se pak synchronizuje s údaji, čímž získáte opravdu přesnou analýzu vaší hry. Další výhodou aplikace je i možnost online hlášení typu a rychlosti úderu.

Od rekreace až po Wimbledon

„SMART TENNIS SENSOR COOLLANG“ je vynikající pomůcka pro profesionály, trenéry ale i rekreačního hráče, pro kterého dělá tenis ještě zábavnějším díky svým funkcím. Pro dosažení max. Využití „SMART TENNIS SENSOR COOLLANG“ je systematicky vyvíjen upgrade aplikace, který si jednoduše stáhnete podle uživatelského návodu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

SMART oblast sport
Operační systém

Operační systém

iOS/Android
Určeno pro smartphone
Využití hobby
Barva

Barva

zelená