Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6384694

Niceboy sonický kartáček ION SmartSonic, Black

Niceboy sonický kartáček ION SmartSonic, Black

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zubní kartáček Niceboy ION SmartSonic, výdrž na jedno nabití až 20 dní, doba nabíjení 8–10 hodin, kapacita baterie 800 mAh, vodotěsnost IPX7, balení obsahuje: rukojeť zubního kartáčku Niceboy ION SmartSonic, 3× kartáčková hlavice (měkká, střední, tvrdá), bezdrátová dokovací stanice. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
1 495 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 495 Kč
Jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

31.5.2022 - 1.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Niceboy sonický kartáček ION SmartSonic, Black

Niceboy ION SmartSonic je vysokofrekvenční kartáček, který využívá až 43 000 kmitů za minutu a efektivně se postará o váš zářivě bílý úsměv. A jelikož má každý trochu jiné zuby i požadavky na čištění, nabízí SmartSonic hned několik režimů čištění. K dokonalému vyčištění zubů mu budou stačit 2 minuty, tedy 30 vteřin na každý oblouk. Na změnu oblouku vás vždy upozorní vibracemi, takže není potřeba nic hlídat a sledovat – kartáček to udělá za vás. Niceboy ION SmartSonic vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 20 dní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sonická technologie pro zdravější a bělejší zuby

Sonická technologie je nejefektivnější a nejšetrnější moderní způsob čištění zubů, mnohem efektivnější, než čištění s manuálním kartáčkem. Sonický pohyb kartáčku vytváří bublinky, které eliminují plak a dostávají se i do těžko přístupných mezizubních prostor a dásní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aplikace Niceboy ION

Použitím aplikace Niceboy ION ještě více zvýšíte efektivitu vašeho každodenního čištění. S mobilní aplikací získáte detailní analýzu své péče o chrup. Aplikace zobrazuje kalendářní statistiky vašich čištění, ihned je analyzuje a vyhodnocuje jeho kvalitu. Hned se tak dozvíte, jak důkladně se vám podařilo zuby vyčistit. Tím, že si nastavíte vlastní režim čištění, aplikace vám řekne třeba kdy vyměnit hlavici kartáčku. Set tří hlavic všech tvrdostí – měkké (soft), středně tvrdé (medium) a tvrdé (hard) máte přímo v balení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Speciální čistící módy

Kartáček Niceboy ION SmartSonic má několik chytrých režimů čištění zubů. Režimy Sensitive a Clean jsou standardní programy pro obecné, každodenní čištění. Mód White se zaměřuje na odstraňování povrchových nečistot. Režim ExtraCare je jemnější režim pro ochranu a masáž dásní. A režim Smart je váš individuální režim, který si nastavíte v mobilní aplikaci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Speciálně tvarovaná hlavice pro komplexní péči

Hlavice kartáčku byla navržena tak, aby věrně kopírovala tvar zubů a linii dásní. Niceboy ION SmartSonic s hustě osázenými, vysoce kvalitními štětinami od předního výrobce DuPont efektivně odstraňuje povrchové nečistoty a vyčistí i těžko přístupná místa v ústech. Velmi záhy tak zuby získávají na přirozené bělosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Důkladné každodenní čištění zajišťují chytré časovače

Časovač QuadPacer ohlídá, abyste v každé části úst strávili správnou dobu. Ústní dutina je rozdělena na čtyři oblasti, po dokončení třicetisekundového čištění každé oblasti vám kartáček připomene, že můžete přejít na další oblast. A kartáček ION SmartSonic také ohlídá, abyste své zuby čistili po obecně doporučovanou dobu 2 minut.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Zubní kartáček Niceboy ION SmartSonic, výdrž na jedno nabití až 20 dní, doba nabíjení 8–10 hodin, kapacita baterie 800 mAh, vodotěsnost IPX7, balení obsahuje: rukojeť zubního kartáčku Niceboy ION SmartSonic, 3× kartáčková hlavice (měkká, střední, tvrdá), bezdrátová dokovací stanice, nabíjecí kabel MicroUSB.