Madman SteadyCam stabilizátor S03

Hodnocení: 4,5 2 hodnocení Značka: Madman

Doprava zdarma

Madman SteadyCam stabilizátor S03

Stabilizátor určený zejména pro digitální zrcadlovky a těžší kamery, ale také akční kamery, chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací a snadnou instalací, ale i všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry. Celý popis

1390
4.5 2

1 390 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 1 790 Kč, Ušetříte 400 Kč (22 %)

  Náš kód: 829941

2 uživatelské recenze

Hodnocení: 4
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Ne na každou kameru to funguje. Záleží, kde má těžiště. Mně se moc protáčí kolem osy...Ale jinak dobré.

Hodnocení: 5
  • Jan Š., Praha 3

Stabilizátor je opravdu perfektní, natočená videa jsou téměř bez jakýchkoliv viditelných otřesů, stabilizátor sám o sobe ani není nikterak těžký a vleze se do běžného batohu.

Popis

Popis produktu

MadMan SteadyCam stabilizátor S03 pro DSLR/GoPro/iPhone

MadMan SteadyCam stabilizátor S03 pro DSLR/GoPro/iPhone


Dokonalé, plovoucí záběry

Dokonalé, plovoucí záběryTento kvalitní stabilizátor se stará o stabilizaci obrazu během pořizování videa. Jde o jednoduché zařízení, které eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení běžně dochází, díky čemuž jsou výsledné záběry podstatně méně roztřesené. Stabilizátor pro svou funkčnost využívá závaží, díky kterému se kamera při pohybu naklání, a právě to umožňuje získat opravdu dokonalé, plovoucí záběry. Stabilizátor využijete při chůzi, v davu lidí a mnoha dalších situacích.

Kvalitní provedení

Kvalitní provedení Tento stabilizátor vás potěší nejen svou kompaktností a kvalitním provedením, ale také cenovou dostupností. Díky snadné přenositelnosti ho s sebou vezmete na dovolenou a využijete ho také při vašich oblíbených sportovních aktivitách. Stabilizátor je navíc tvořen kvalitní hliníkovou konstrukcí a vybaven příjemnou ergonomickou rukojetí pro snadné používání.

Snadná instalace a použití

Snadná instalace a použití Stabilizátor připravíte k použití během pár desítek vteřin a pak už pořizování kvalitních záběrů vůbec nic nebrání. Instalace je totiž opravdu snadná. Na horní část konstrukce stabilizátoru jednoduše připevníte vaši kameru, a to tak, aby byla ve středu a nenakláněla se na žádnou stranu. K vyvážení přitom využijete závaží umístěné na dolní části konstrukce. Poté už nezbývá než uchopit rukojeť stabilizátoru a začít pořizovat dokonalé záběry.

Kompatibilita se zrcadlovkami, smartphony a akčními kamerami GoPro, MagiCam a LAMAX

Kompatibilita se zrcadlovkami, smartphony a akčními kamerami GoPro, MagiCam a LAMAX Přestože je tento stabilizátor určený především pro zrcadlovky a těžší kamery, potěší vás také jeho kompatibilita s akčními kamerami a dalšími zařízeními. Stabilizátor můžete využít nejen s kamerami GoPro, MagiCam nebo LAMAX, ale také s iPhony a ostatními smartphony*.

  • nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí
balení

Technická specifikace

  • Rozměry: 34 × 20,5 × 5,7 cm
  • Hmotnost: 830 g
  • Nosnost: 0,95 kg
  • Tloušťka konstrukce: 4,0 mm

Kompatibilita

  • digitální zrcadlovky a fotoaparáty/videokamery se stativovým závitem
  • akční kamery GoPro, MagiCam, LAMAX a další*
  • chytré telefony a iPhone*

* nástavec pro zařízení s jiným než stativovým závitem není součástí balení


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ stativy
Stativ s hlavou ano
Barva červená
Hmotnost 0.95 kg
Typ stativu speciální
Materiál hliník slitina