Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6600104

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908BGEGEU, zelený

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908BGEGEU, zelený

Elegantní štíhlé pero se vyznačuje vysokou citlivostí a úžasnou přesností. Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908BGEGEU funguje rychle, bez zpoždění a dává možnost úpravy linky či úhlu záběru. Díky funkci Text Export umožňuje přeměnu rukopisu na běžný text. Ergonomický design zaručuje pohodlné držení. Celý popis
Ušetříte 402 Kč 1 299 Kč
897 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 402 Kč 1 299 Kč
897 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
21.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908BGEGEU, zelený

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908

Vaše psací pero v digitální podobě

Užijte si rozsáhlý displej vašeho Galaxy S22 Ultra na zcela nové úrovni s inteligentním perem S Pen. Stylus s úzkým 0,7mm hrotem a 4 096 úrovněmi přítlaku nabízí takřka chirurgickou přesnost a dokonale reaguje na každý váš pohyb pro snadné a rychlé psaní poznámek nebo načrtnutí nápadu. Pokročilé funkce jako dálkové ovládání či precizní výběr textu vám pak rozšíří obzory o další možnosti zábavy.

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908

Rychlé ovládání telefonu přes Bluetooth

Díky funkci Bluetooth se stylus S Pen stane perfektním dálkovým ovladačem vašeho smartphonu. Jednoduchým kliknutím na zabudované tlačítko či rychlým gestem můžete na dálku pořídit fotografii s přáteli a přepínat mezi fotoaparáty, zastavit hudbu či zvýšit hlasitost přehrávání, ovládat prezentaci… Objevte všechny možnosti a usnadněte si používání vašeho Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen EJ-PS908

Vstúpte do sveta nekonečných možností

Ponuka, ktorá sa neodmieta! Vytiahnite dotykové pero S Pen, pridržte ho nad displejom vášho smartfónu a okamžite sa vám otvorí svet zábavných i užitočných funkcií Air Command – Okamžité správy, Písanie po displeji, Vytvorenie poznámok, preklady či označovanie textov. To všetko i oveľa viac objavíte so stylusom S Pen, ktorý je neustále technologicky vylepšovaný a prináša inovatívne a progresívne riešenia pri práci s vaším smartfónom.

Vlastnosti

  • Štíhlý stylus pracuje přesně a bez zpoždění
  • Umožňuje měnit velikost úhlu záběru, posunovat fotografie v galerii či regulovat hlasitost tabletu
  • Díky funkci Text Export snadno převede rukopis na běžný text, umožňuje psát i na vypnutý displej či 3D kreslení

Technické parametry

Typ telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra
Barva zelená