Kvalitní Alba na fotorůžky

Široká nabídka produktů z kategorie Alba na fotorůžky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Alba na fotorůžky nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
ZEP Fotoalbum Epoca vínové velké

ZEP Fotoalbum Epoca vínové velké

379 Kč

Klasické šité fotoalbum formátu 29×31 cm s jednobarevným vínovým hřbetem . Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je vložen jemný papír pro lepší ochranu nalepených fotografií. Desky s potiskem jsou matně laminované.

KPH Fotoalbum Baby history růžové

KPH Fotoalbum Baby history růžové

499 Kč

Fotoalbum Baby history růžové pro fotky vašich dětí. Na přední desce je otvor pro vložení vlastní fotky. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Garden of Love s taštičkou

Goldbuch Fotoalbum Garden of Love s taštičkou

890 Kč

Foto-album a taška shodného designu Garden of love od firmy Turnowsky. Tento potahový papír s květinovým vzorem doplněného bohatým zlacením z něj dělá perfektní a neobyčejný dárek. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Walther Fotoalbum Fun Walther

Walther Fotoalbum Fun Walther

665 Kč

Fialová varianta oblíbeného klasického foto-alba Walther Fun ke vlepování všech vašich fotek. Obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír po lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Svatební fotoalbum Silver heart

Goldbuch Svatební fotoalbum Silver heart

949 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Svatební foto album plné stříbrných srdíček a ražbou na deskách pro vaše fotky ze svatebního dne. Tento nádherný potah od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série také originalitu.

KPH Fotoalbum Square černé

KPH Fotoalbum Square černé

499 Kč

Decentní fotoalbum Square s černým potahem a kostičkovaným vzorem. K dispozici je ve více variantách, takže si můžete alb koupit víc a barvy kombinovat. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Innova Editions Fotoalbum Batole klasické

Innova Editions Fotoalbum Batole klasické

429 Kč

Klasické foto-album s roztomilým mimčem v čepici z kolekce LOVE známé fotografky dětiček Rachael Hale. Do alba nalepíte 400 fotek 10×15 nebo 200 foto 13×18.Album má 100 stranách velikosti 28×32 cm.

KPH Svatební fotoalbum Wedding Royal stříbrné

KPH Svatební fotoalbum Wedding Royal stříbrné

720 Kč

Luxusní svatební fotoalbum se textilním potahem stříbrné barvy a nádhernou černou krajkou. Tato kombinace se velmi zdařila a album vypadá opravdu skvěle. Na přední desce je otvor pro vložení vlastní fotky.

ZEP Fotoalbum klasické Velina červené

ZEP Fotoalbum klasické Velina červené

549 Kč

Šité klasické fotoalbum, které má desky potažené bavlněnou látkou červené barvy. Tkaná bavlna mu dává naturální vzhled, který si dotvoříte vložením vlastní fotografie 11×11 cm do okénka na přední desce. V albu je 60 stran k nalepování fotografií, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek…

ZEP Fotoalbum Cinzia růžové

ZEP Fotoalbum Cinzia růžové

610 Kč

Klasické foto album Cinzia pro fotografie vašeho děťátka v růžovém provedení.Na přední desce má rámeček pro vložení vlastní fotky. Uloženo v přepravním boxu s průhledným víkem. První strana je určena pro zapsání důležitých údajů.

KPH Fotoalbum Zajda růžové

KPH Fotoalbum Zajda růžové

649 Kč

Klasické fotoalbum Zajda v růžových barvách pro fotky dětí a miminek. Na přední desce najdete roztomilého méďu doplněného lesklými srdíčky. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo

999 Kč

Jemné a elegantní svatební foto-album k důstojnému uložení vašich svatebních fotografií. Desky jsou potaženy reliéfním květinovým vzorem a přední díl desek má kapsu, do které můžete vložit Vaši nejkrásnější svatební fotografii.