Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Apple AirTag (MX532ZM/A) Apple Pouzdro z eko kůže pro vyhledávač AirTag - kroužek na klíče
Apple AirTag (MX532ZM/A)

AirTag značky Apple je pomocník do každodenního života a pojistka proti ztrátě věcí. Lokalizátor s vychytaným provedením ve tvaru malého puku, zabudovaný čip UI 1, jednoduché spárování s mobilní aplikací Find My (Najít). Funkce prozvonění předmětu, navigování k přesné poloze, vhodné pro lokalizaci klíčů, zavazadel či peněženky. Je voděodolný a prachuvzdorný s krytím IP67, vyměnitelná knoflíková baterie, výdrž až 1 rok. Anonymní komunikace, šifrované soukromí, iOS 14.5 a vyšší, iPhone 11 a vyšší.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Apple AirTag 4ks (MX542ZY/A) Apple Pouzdro z eko kůže pro vyhledávač AirTag - kroužek na klíče
Apple AirTag 4ks (MX542ZY/A)

AirTag značky Apple je pomocník do každodenního života a pojistka proti ztrátě věcí. Lokalizátor s vychytaným provedením ve tvaru malého puku, zabudovaný čip UI 1, jednoduché spárování s mobilní aplikací Find My (Najít). Funkce prozvonění předmětu, navigování k přesné poloze, vhodné pro lokalizaci klíčů, zavazadel či peněženky. Je voděodolný a prachuvzdorný s krytím IP67, vyměnitelná knoflíková baterie, výdrž až 1 rok. Anonymní komunikace, šifrované soukromí, iOS 14.5 a vyšší, iPhone 11 a vyšší. Balení 4 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple Pouzdro z eko kůže pro vyhledávač AirTag - kroužek na klíče Apple Pouzdro z eko kůže pro vyhledávač AirTag - kroužek na klíče
Apple Pouzdro z eko kůže pro vyhledávač AirTag - kroužek na klíče

Kožené pouzdro pro lokátor Apple AirTag. Přívěsek z ekologické kůže je skvělým doplňkem k vašemu štítku AirTag.. Díky karabině z nerezové oceli můžete lokátor pohodlně připevnit k mnoha věcem.

Momentálně nedostupné

Nejčastěji kladené otázky při výběru Apple AirTag


1️⃣ Jak funguje Apple AirTag?

Apple AirTag je malý lokalizátor, který lze jednoduše připevnit k peněžence, ke klíčům, batohu nebo na bundu apod. Lokalizátor vysílá zabezpečený Bluetooth signál, který jsou schopna zachytit Apple zařízení s aplikací Najít, jež jsou v jeho dosahu. Ta poté nahlásí aktuální polohu AirTagu. Díky tomu v případě potřeby najdete své věci, ale také přátele nebo rodinu.

2️⃣ Jak dlouho vydrží nabitý Apple AirTag?

Apple AirTag je velice úsporný, baterie vydrží pracovat více než rok (v závislosti na užívání). Poté stačí baterii jednoduše vyměnit.

3️⃣ Jaký dosah má Apple AirTag?

Dosah Apple AirTag v exteriéru je přibližně 30 metrů, v interiéru asi 15 metrů (v závislosti na členění prostoru – množství příček, zábran apod.). Maximální hodnotou dosahu v ideálních podmínkách je 100 metrů. Jeho přední výhodou oproti jiným lokalizátorům je fakt, že pokud AirTag ztratíte z dosahu, mohou jej bezpečně a anonymně pomoci lokalizovat všechna zařízení Apple jiných uživatelů, která pouze vám sdělí jeho aktuální polohu.